انگلیسی پایه 1: دوره ابتدایی - King's College London

عمومی

2 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

زبان انگلیسی را برای شرایط روزمره بیاموزید و مهارت گوش دادن خود را با این دوره آنلاین بهبود ببخشید.

انگلیسی را برای استفاده در شرایط روزمره بیاموزید

این دوره رایگان آنلاین به شما در یادگیری مهارت های پایه انگلیسی کمک می کند. این اعتماد به نفس را در موقعیت های روزمره به شما می دهد و به شما در بهبود مهارت گوش دادن کمک می کند.

از رایانه یا تلفن هوشمند خود برای شنیدن افرادی که به زبان انگلیسی در چندین موقعیت مختلف صحبت می کنند ، بشنوید و درک خود را با آزمونها تست کنید.

شما فرصتی خواهید داشت تا با سایر زبان آموزان به زبان انگلیسی گپ بزنید و در مورد برخی از سؤالات ساده در مورد گفتگو پاسخ بنویسید.

پس از گذراندن این دوره می توانید به انگلیسی Basic: Pre-Intermediate بروید.

چه موضوعاتی را پوشش می دهید؟

 • زبان برای معرفی خود
 • توصیف احساس شما
 • سؤال ساده
 • در مورد دوستان و خانواده خود صحبت کنید و شخصیت های آنها را توصیف کنید
 • صحبت در مورد کار و شغل
 • گفتن آنچه انجام می دهید و دوست ندارید
 • در مورد سرگرمی های خود صحبت کنید

چه زمانی دوست دارید شروع کنید؟

بیشتر دوره های FutureLearn چندین بار اجرا می شود. هر دوره از دوره دارای تاریخ شروع مشخصی است اما می توانید پس از شروع کار به آن بپیوندید و از طریق آن کار کنید.

 • اکنون در دسترس است
 • 5 اکتبر 2020
 • 4 ژانویه 2021
 • 5 آوریل 2021

چه چیزی به دست خواهید آورد؟

در پایان دوره می توانید:

 • زبان مورد استفاده در موقعیت های روزمره مانند مطالعه ، برقراری ارتباط با همکلاسی ها و صحبت کردن در مورد کار را مشخص کنید.
 • اعتماد به نفس در مورد زبانهای کلیدی مفید در طیف وسیعی از سناریوهای مختلف را ایجاد کنید.
 • مهارت های زبان را برای مکالمات روزمره بکار ببرید.
 • درک زبان مربوطه را نشان می دهد که می تواند به یادگیرنده در مسیر تحصیل در دانشگاه کمک کند.

این دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای پناهندگان ، آوارگان و جوامع حامی آنها در منطقه MENA (خاورمیانه و شمال آفریقا) طراحی شده است که می خواهند انگلیسی را برای مطالعه و برای کار یاد بگیرند. به عنوان بخشی از پروژه PADILEIA ایجاد شده است.

با این حال ، هر کسی که به دنبال توسعه مهارت های خود به زبان انگلیسی اصلی باشد نیز مورد توجه خواهد بود.

توصیه می کنیم زبان آموزان حداقل CEFR (چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان ها) A1 را داشته باشند تا از این دوره بیشترین بهره را ببرند.

با کمک انگلیس - مشارکتهای استراتژیک برای آموزش عالی ، نوآوری و اصلاحات.

با چه کسی یاد خواهید گرفت؟

جسیکا کوپر

جسیکا مربی تحصیلات تکمیلی و اجرایی در مرکز زبان انگلیسی ، KCL است و EFL و EAP را در هلند ، پرتغال و انگلیس تدریس کرده است.

Moia Rowsome

من طراح آموزشی PADILEIA MOOC در King's Online ، King's College London است. من همچنین معلم زبان هستم و در اروپا و آسیا هم انگلیسی و اسپانیایی تدریس کرده ام.

چه کسی دوره را توسعه داد؟

کالج کینگ لندن

کالج کینگ لندن ، که در سال 1829 تأسیس و کالج موسس دانشگاه لندن است ، یکی از برجسته ترین دانشگاههای تحقیق و تدریس در جهان است که در قلب لندن مستقر است.

چه چیزهایی اضافه شده است؟

کالج کینگ لندن به همه کسانی که در این دوره می پیوندند یک نسخه رایگان دیجیتالی را ارائه می دهد تا بتوانید مزایای کامل تحصیل آنلاین را به صورت رایگان تجربه کنید. این بدان معنی است که شما دریافت می کنید:

 • دسترسی نامحدود به این دوره.
 • شامل هر مقاله ، فیلم ، بررسی همسالان و آزمونها است.
 • یک گواهی PDF دستاورد برای اثبات موفقیت خود در هنگام واجد شرایط بودن.
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

درباره این دانشگاه

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. اطلاعات محدود
آلبوکرک , ایروین , سانفرانسیسکو , سیاتل , سیدنی , لندن , ابردین , اوکلند , بالتیمور , بارسلونا , حمام , حمام کردن , برگن , بیل / بیین , بیرمنگام , Bracknell , شهر بریزبن , کمبریج , کیپ تاون , Clayton , کراولی , شارلوتزویل , Delhi , دوبلین , داندی , دورام , ادینبورگ , انشده , اکستر , Fiesole , ژنو , رویال Borough از گرینویچ , گرنوبل , گرونینگن , زالزالک , هسینچو , اورشلیم , کانتربری , هنگ کنگ , Lancaster , لیدز , لستر , لوون , مادرید , ماکاتی , منچستر , ملبورن , آن آربور , میلتون کینز , مونترو , مردوخ , Norman Gardens , نورویچ , آکسفورد , Padua , پاریس , Darling Heights , خواندن , Rehovot , سئول , شفیلد , لاغر , ساوتهمپتون , گلاسکو , گیلدفورد , سیدنی , تایپه , توکیو , تروندهایم , اوپسالا , وارویک , وست لافایت , یورک , شیکاگو , نیوکاسل , کاونتری + 75 بیشتر کمتر
از وب سایت مدرسه دیدن کنید