برقراری ارتباط موثر با دوره های آسیب پذیر کودکان و جوانان - دانشگاه کنت

عمومی

2 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

ابزارها و تکنیک های خود را کشف کنید تا به طور موثر با کودکان و افراد آسیب پذیر درگیر شوید.

برای ترغیب کودکان به صحبت ، استراتژی های ارتباط محور کودک را یاد بگیرید

برقراری ارتباط موثر با کودکان و نوجوانان آسیب پذیر همیشه آسان نیست. علیرغم اینکه پزشکان و مراقبین می دانند که این بخش مهمی از کار آنهاست ، تحقیقات نشان می دهد که تمرین همیشه به اندازه ممکن مؤثر نیست.

این دوره شما را قادر می سازد مهارت های ارتباطی خود را از طریق تکنیک هایی که کودک را در قلب تعامل قرار می دهد ، بهبود بخشید. شما بررسی خواهید کرد که چرا کودک ممکن است آسیب پذیر شود و موانع ارتباط را منعکس کند. همچنین فعالیتهایی را از مراحل قبل از کلامی تا بزرگسالی که کودکان را ترغیب می کند احساسات خود را به اشتراک بگذارند ، کشف می کنید.

چه موضوعاتی را پوشش می دهید؟

 • دلایلی که کودک یا جوان ممکن است آسیب پذیر شود.
 • فعالیت ها و فنون متناسب با سن از مراحل قبل از کلامی تا بزرگسالی.
 • روشهای ابتکاری تسهیل ارتباطات.
 • چالش ها و موانع برقراری ارتباط موثر با کودکان آسیب پذیر و جوانان.
 • سطح آسیب پذیری که کودک یا جوان تجربه کرده اند ، از جمله مناطق محافظت از آن است.

چه زمانی دوست دارید شروع کنید؟

بیشتر دوره های FutureLearn چندین بار اجرا می شود. هر دوره از دوره دارای تاریخ شروع مشخصی است اما می توانید پس از شروع کار به آن بپیوندید و از طریق آن کار کنید.

 • اکنون در دسترس است

چه چیزی به دست خواهید آورد؟

در پایان دوره می توانید:

 • در ارتباط با کودکان و نوجوانان آسیب پذیر ، ارتقاء مشخصات این حوزه اساسی رفاه و بهزیستی کودکان ، تأمل کنید و مهارت های خود را توسعه دهید.
 • برای کمک به تسهیل در برقراری ارتباط مؤثرتر با کودکان و نوجوانان که در قبال آنها مسئول هستیم از یک دیدگاه کودک محور کاوش کنید.
 • توضیح دهید که بهبود ارتباط ما با کودکان و نوجوانان ، مستلزم توجه به فعالیتها و مهارتهای خاص است که این ارتباط را تسهیل می کند - این فقط صحبت با آنهاست.
 • در مورد برخی روشها ، ابزارها و تکنیکهای مفید که ممکن است برای کودک پیش از کلامی در بزرگسالان باشد ، بحث کنید.
 • با استفاده از مطالب مربوط به شبیه سازی های محافظت از کودکان برنده جایزه را درگیر کنید و تأمل کنید تا تأمل کنیم چگونه می توانیم ارتباط خود را با کودکان آسیب پذیر و جوانان بهبود بخشیم.

این دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای هرکسی که با کودکان و افراد آسیب پذیر کار می کند ، انجام می شود. همچنین برای مربیان شاغل مناسب است که مهارتهای ارتباطی خود را بهبود بخشند.

با چه کسی یاد خواهید گرفت؟

وانیشا جاسال

من معاون مطالعات مرکز هستم و در زمینه حمایت از کودکان آسیب پذیر مطالعه و کار کرده ام. در حال حاضر من برای تسهیل ارتباط موثرتر در حال آموزش در Sandplay درمانی هستم.

اما سوتار

من یک مربی در مرکز حمایت از کودکان در دانشگاه کنت هستم. من در دوره ارتباط موثر با کودکان آسیب پذیر از وانشیا جاسال پشتیبانی می کنم.

چه کسی دوره را توسعه داد؟

دانشگاه کنت

دانشگاه کنت ، دانشگاه اروپا انگلیس ، یکی از پویاترین دانشگاه های این کشور است. در سال 1965 تأسیس شد ، اکنون 19850 دانشجو در دانشگاه های مختلف آن تحصیل می کنند.

به این دوره بپیوندید

رایگان
0 دلار

ارتقا
69 دلار

نامحدود
259.99 دلار برای یک سال

بصورت رایگان بپیوندید و دریافت خواهید کرد:

 • به مدت 6 هفته به این دوره دسترسی پیدا کنید

این دوره را ارتقا دهید و دریافت خواهید کرد:

 • دسترسی به این دوره تا زمانی که در FutureLearn
 • هنگامی که واجد شرایط شوید ، به آزمونهای این دوره و همچنین به یک گواهی چاپی و دیجیتال دستیابی دست پیدا می کنید

نامحدود را بخرید و دریافت خواهید کرد:

 • دسترسی به این دوره و صدها دوره کوتاه و تست های کوتاه دیگر FutureLearn مدت یک سال
 • گواهی دیجیتال قابل دستیابی قابل دستیابی در تمام دوره های کوتاه هنگامی که واجد شرایط باشید
 • آزادی دسترسی به هر دوره ای که شما موفق به دریافت یک گواهی دیجیتال دستیابی شوید ، تا زمانی که این دوره در FutureLearn وجود داشته FutureLearn
 • انعطاف پذیری برای تکمیل انتخاب رشته های کوتاه مدت در زمان خود در طی سال
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

درباره این دانشگاه

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. اطلاعات محدود
آلبوکرک , ایروین , سانفرانسیسکو , سیاتل , سیدنی , لندن , ابردین , اوکلند , بالتیمور , بارسلونا , حمام , حمام کردن , برگن , بیل / بیین , بیرمنگام , Bracknell , شهر بریزبن , کمبریج , کیپ تاون , Clayton , کراولی , شارلوتزویل , Delhi , دوبلین , داندی , دورام , ادینبورگ , انشده , اکستر , Fiesole , ژنو , رویال Borough از گرینویچ , گرنوبل , گرونینگن , زالزالک , هسینچو , اورشلیم , کانتربری , هنگ کنگ , Lancaster , لیدز , لستر , لوون , مادرید , ماکاتی , منچستر , ملبورن , آن آربور , میلتون کینز , مونترو , مردوخ , Norman Gardens , نورویچ , آکسفورد , Padua , پاریس , Darling Heights , خواندن , Rehovot , سئول , شفیلد , لاغر , ساوتهمپتون , گلاسکو , گیلدفورد , سیدنی , تایپه , توکیو , تروندهایم , اوپسالا , وارویک , وست لافایت , یورک , شیکاگو , نیوکاسل , کاونتری + 75 بیشتر کمتر
از وب سایت مدرسه دیدن کنید