توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه آمادگی گواهینامه بصری

کالج آموزش و پرورش دانشگاه تک تگزاس برنامه درسی مورد نیاز برای اداره تگزاس ایالات متحده برای گواهینامه تحصیلات گواهینامه تکمیلی ویژوال EC-12 را به صورت آنلاین ارائه می دهد. صدور گواهینامه همچنین نیاز به اتمام موفقیت آمیز دو آزمون TExES دارد. برنامه آمادگی گواهینامه آسیب دید در هر دو به عنوان یک گواهینامه مستقل و یا منطقه ای با تأکید بر استادان آموزش و پرورش در آموزش های ویژه در دسترس است.

بررسی اجمالی برنامه

 • 24 ساعت اعتبار
 • برنامه های صدور گواهینامه را می توان به طور مستقل یا همزمان با یک برنامه کارشناسی ارشد مدرک دنبال کرد.
 • اکثر دوره های آنلاین ارائه می شوند؛ با این حال، سه دوره نیاز به یک هفته آخر هر یک از آموزش در کالج در Lubbock یا آستین، تگزاس.
 • پیش نیاز: مدرک لیسانس و گواهینامه تدریس اولیه به طور کلی و یا آموزش ویژه
 • زمان تکمیل متفاوت است. دانش آموزان ممکن است تا سه کلاس در هر ترم و دو در تابستان طول بکشد، و زمان تکمیل آن توسط فرد متفاوت است.
 • دوره های مبتنی بر نیمه پایه با تقویم علمی دانشگاه فنی تگزاس همراه است. دانش آموزان جدید ممکن است در ابتدای هر یک از سه ترم در طول سال ثبت نام کنند.

فرآیند برنامه

گرچه هیچ مهلت مقدماتی وجود ندارد، دانش آموزان بالقوه تشویق می شوند تا حداقل دو ماه قبل از ثبت نام اولیه برنامه ریزی شده، تمام مواد درخواست را ارسال نمایند.

1. درخواست درخواست تگزاس را کامل کنید

 • هنگامی که از شما خواسته می شود که خود را انتخاب کنید، "آموزش و پرورش - گواهی تدریس در کالج آموزش و پرورش" را انتخاب کنید، حتی اگر گواهینامه معلم خود را در حال حاضر داشته باشید . توجه: اگر میخواهید مدرک کارشناسی ارشد خود را همراه با دوره آمادگی برای آمادگی برای گواهینامه خود دنبال کنید، شما "استاد در آموزش ویژه" را به عنوان بزرگترین خود انتخاب خواهید کرد.
 • در سوال 4 ("هر منطقه خاصی از علاقه یا تخصص را در داخل پیشنهاد اصلی خود وارد کنید")، لطفا از "منوی کشویی" گزینه "آسیب دیدگی (ترکیبی)" را انتخاب کنید.
 • 60 دلار برای هر برنامه بعدی (از جمله تغییر تاریخ ورود، درخواست اضافه / تغییر برنامه، یا درخواست مجدد).

2. برنامه کامل اضافی را که توسط دانشکدۀ مدرک دانشگاه تگزاس تایید شده است کامل کنید.

 • متقاضیان باید رونوشت های غیر رسمی از همه دانشکده ها و دانشگاه هایی که قبلا حضور داشتند، به دانشکدۀ تحصیلات تکمیلی دانشگاه تگزاس ارسال شود. در صورت پذیرش، شما پس از ارسال مجازات رسمی مجاز خواهد بود.
 • تمام متقاضیان بین المللی قبل از اینکه درخواست های خود را برای پذیرش در نظر بگیرند، باید مدارک زبان انگلیسی را ارائه دهند. لیستی از امتحانات قابل قبول را می توانید در وب سایت دانشجویان بین المللی دانشجویان تحصیلات تکمیلی مشاهده کنید. این تست فقط برای فارغ التحصیلان دانشگاه ها یا دانشگاه های ایالات متحده در کشورهای دارای معافیت تحصیلی انگلیسی لغو می شود. متقاضیانی که حداقل دو سال متوالی در کالج یا دانشگاه در ایالات متحده و یا در کشور دارای معافیت تحصیلی انگلیسی تحصیل کرده اند نیز از نیاز به مهارت زبان انگلیسی معاف هستند.

3. تب زدن برنامه ها را در Raiderlink خود برای اعلان تغییر در وضعیت پذیرش خود ببینید.

4. اگر شما قصد دارید به دنبال یک استادیار آموزش و پرورش در آموزش ویژه، تاکید در نقص ویژوال، به کالج آموزش و پرورش دانشگاه تکنیک تگزاس اعمال می شود. متقاضیانی که فقط در برنامه تهیه گواهینامه ویژوال ویژال علاقه مند هستند نیازی به تکمیل برنامه کالج آموزش ندارند.

5. اگر اطلاعیه رد را دریافت کنید، می توانید از دبیر علمی تحصیلات تکمیلی و تحقیقات تحصیلی برای مشاوره در مورد روند درخواست تجدید نظر در تماس بگیرید.

علاقه مند به گرفتن تنها یک یا دو دوره؟ استفاده از وضعیت موقت تحصیلات تکمیلی دانشگاه تگزاس را برای اعمال و حداکثر 12 ساعت اعتبار بدون تکمیل فرآیند درخواست به برنامه تحصیلی انجام دهید.

الزامات برنامه

پیش نیاز: مدرک لیسانس، گواهینامه تدریس اولیه

برنامه های گواهی می توانند به طور مستقل یا همزمان با برنامه کارشناسی ارشد برگزار شود. اکثر دوره های آنلاین ارائه می شوند؛ با این حال، برخی از دوره ها دارای جزء در محوطه دانشگاه هستند.

دوره های مورد نیاز (24 ساعت اعتبار)

 • EDSP 5300 کودکان بی نظیر
 • برنامه های EDSP 5380 و خدمات برای افراد مبتلا به نقص بصری
 • EDSP 5381 راهبردهای آموزشی برای افراد مبتلا به اختلالات بینایی †
 • کد بریل EDSP 5382 برای آموزش افراد مبتلا به اختلالات بینایی
 • EDUP 5383 آناتومی و توابع سیستم ویژوال †
 • EDSP 5384 مهارت های پایه و تحرک †
 • استراتژی EDSP 5389 برای دانش آموزانی که دارای معلولیت های متعدد و نقایص بصری یا ناخوشایند هستند
 • EDSP 5093 کارآموزی در آموزش عالی

دوره ها نیازمند یک جلسه آموزشی در آخر هفته هستند

برای کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در آموزش ویژه، تاکید در آسیب دیدگی، 12 ساعت اعتبار اضافی دوره کارشناسی و ارزیابی جامع یا پایان نامه لازم است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

مشاهده 65 برنامه دیگر ارائه شده توسط Texas Tech University Worldwide eLearning »

آخرین به روز رسانی April 25, 2018
این دوره Online
Start Date
ژوئن 2019
جولای 2019
Duration
24 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژوئن 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

جولای 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

آگوست 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date