برنامه برتر برنامه ریزی رویدادها، پروتکل و گردشگری تجاری (فاصله)

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

برنامه عالی سازماندهی رویدادها، پروتکل و گردشگری تجاری یک برنامه نوآورانه است که متدولوژیک آن سازگار با محیط کسب و کار است که به منظور پاسخ به چالش ها و نیازهای این بخش، شرکت های دولتی و خصوصی به وجود می آید.

این برنامه به 30 اعتبار مشترک با برنامه سفر اختصاص داده شده است که هدف آن تخصص و مدیریت با یک معنی عمیق عملی است، که در آن دانش با پیشرفت شخصی و حرفه ای دانش آموز ترکیب شده است.

این برنامه، که تحت روش متداول online یا متداول توسعه یافته است، می تواند در 9 ماه به اتمام برسد، به طوری که مدل یادگیری انعطاف پذیر آن با نیازهای شرکت کنندگان سازگار است.

اگر میخواهید در سازمان رویداد، پروتکل و گردشگری کسب و کار تخصص داشته باشید، اما دارای مدرک دانشگاهی یا زمان حضور در کلاس نیستید و میخواهید خانواده و زندگی کاری خود را با آموزش خود سازگار کنید، این برنامهی مورد نیاز شما است.

در پایان، شما یک درجه سه درجه بالاتر از برنامه دانشگاهی Lleida، مدرسه کسب و کار EAE و Ostelea دریافت خواهید کرد.

دلایل مطالعه برنامه های عالی در سازمان رویدادها، پروتکل و گردشگری تجاری در Ostelea:

 • گردشگری کسب و کار همچنان رشد می کند و پتانسیل بالایی برای توسعه دارد، هم در اسپانیا و هم در سایر نقاط جهان، که آن را بخش هایی می کند که فرصت های حرفه ای زیادی را ارائه می دهد.
 • اسپانیا یکی از مهمترین کشورهای جهان در بخش کسب و کار گردشگری یا MICE است، به دلیل تعداد زیادی رویدادهای بین المللی که سالانه سازماندهی می شوند، بنابراین شرکت ها نیاز به حرفه ای هایی دارند که با دانش این بخش آموزش دیده اند.
 • برنامه فوق العاده Ostelea همچنین دارای تضمین دو شرک است که مرجع در بخش آموزش در سطح ملی هستند: مدرسه کسب و کار EAE، دومین مدرسه کسب و کار معتبر در اسپانیا بر اساس رتبه بندی Merco 2014؛ و دانشگاه لیریدا، اولین دانشگاه عمومی در اسپانیا در کیفیت تدریس، با توجه به بنیاد دانش و توسعه، که اخیرا به عنوان پردیس بین المللی تعریف شده است.

مشخصات توصیه شده

برنامه برتر برای همه افرادی که دارای مدرک تحصیلی یا بدون آن هستند، (بدون نیاز به دسترسی به برنامه) در نظر گرفته می شوند و می خواهند در سازماندهی رویدادها، پروتکل و گردشگری کسب و کار تخصص داشته باشند، اما زمان لازم برای حضور در کلاس ندارند. یا آنها می خواهند کار و زندگی خانوادگی خود را با آموزش خود سازگار سازند و از انعطاف پذیری متد آموزشی استفاده کنند که در آن این برنامه توسعه یافته است.

اهداف

برنامه در سازمان رویدادها، پروتکل و گردشگری تجاری به شما این امکان را می دهد تا:

 • رویدادهای فرهنگی را برای شرکت های بخش ایجاد کنید.
 • مدیریت رویدادهایی که توسط شرکت های حمایت کننده سازماندهی شده است.
 • کار در بخش های نهادهای دولتی اختصاص یافته به اجرای سیاست های فرهنگی، زبانی و هنری.
 • سازماندهی نمایشگاه ها و سایر مراسم ارتقاء تجاری، و نیز میزبانی کنفرانس.
 • سازماندهی نمایشگاه ها و سایر مراسم ارتقاء تجاری، و نیز میزبانی کنفرانس. کنوانسیون ها، کنفرانس ها و کنگره های دیگر در موسسات هتل ها

برنامه تحصیلی

برنامه در سازمان رویدادها، پروتکل و گردشگری کسب و کار Ostelea به 4 ماژول طبقه بندی شده است:

 • مقدمه ای بر گردشگری تجاری
 • مدیریت رویداد
 • پروتکل
 • ارتباط رویدادها

فرصت های شغلی

هدف این برنامه، آماده سازی و آموزش متخصصان برای سازماندهی رویدادهای فرهنگی، مدیریت رویدادهای سازماندهی شده توسط شرکت های حمایت کننده و کار در ادارات موسسات دولتی اختصاص یافته به اجرای سیاست های فرهنگی، بومی و هنری است. در پایان برنامه برتر، دانش آموز آماده است:

 • سازماندهی رویدادهای فرهنگی برای شرکت های خصوصی، مشتریان عمومی یا فردی.
 • مدیریت و حمایت از حوادث حمایتی، حمایت و حمایت از شرکت هایی که از این تکنیک ها به عنوان راهی برای برقراری ارتباط با بازار خود استفاده می کنند، سازماندهی می کنند.
 • کار حرفه ای خود را در روابط عمومی و آژانس های ارتباطی اختصاص داده و به سازماندهی رویدادها و رویدادهای تبلیغی برای مشتریان خود اختصاص دهید.
 • مسئولیت در یک سازمان زنجیره ای یا هتل برای سازماندهی رویدادها، کنفرانس ها و کنفرانس هایی که باید برگزار شود.

کانال خدمات شغلی کار می کند و به عنوان یک نقطه ملاقات بین دانش آموزان، فارغ التحصیلان و شرکت های همکار و سایر گروه های کسب و کار است که تقاضای حرفه ای از بخش آموزش دیده در Ostelea.

تعیین عیار

شرکت کننده که با موفقیت برنامه را کامل می کند، TRIPLE TITLE را بدست می آورد :

 • عنوان برنامهی عالی سازماندهی رویدادها، پروتکل و گردشگری تجاری توسط دانشگاه Ostelea، دانشکده گردشگری
 • عنوان برنامه عالی سازماندهی رویدادها، پروتکل و گردشگری کسب و کار توسط مدرسه کسب و کار EAE.
 • درجه از دانشگاه لیریدا.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Nuestra misión es contribuir al desarrollo social, económico y cultural de forma sostenible de la industria, a través de la formación de directivos, profesionales del sector. Estamos comprometidos con ... اطلاعات بیشتر

Nuestra misión es contribuir al desarrollo social, económico y cultural de forma sostenible de la industria, a través de la formación de directivos, profesionales del sector. Estamos comprometidos con la innovación e impulsamos el vínculo entre empresas del sector y Ostelea para nutrir al mercado de nuevas soluciones. اطلاعات محدود
مادرید , بارسلونا , اسپانیا آنلاین + 2 بیشتر کمتر