برنامه دکترا - DBA (آنلاین)

عمومی

شرح برنامه

Aston American University به دنبال کاندیداهای دکترا با ایده های نوآورانه و اصلی است، دانش آموزانی که می خواهند درک جدیدی از زمینه های مورد علاقه خود را به نمایش بگذارند و جهان را با چشم انداز جدید خود ارتقاء دهند.

برنامه دکترا (DBA) یک برنامه آکادمیک دقیق است که منعکس کننده تسلط مستقل از زمینه تخصصی دانش و موفقیت پیگیری تحقیقات اصلی است. تلاش ها با انضباط علمی همراه با تعهد قابل توجهی از زمان و تلاش لازم است. این شامل مطالعه بسیار متمرکز در یک منطقه خاص از علاقه و به تلاش های تحقیق از کار اصلی می رسد. Aston American University برنامه های درسی آنلاین را ارائه می دهد که انعطاف پذیر و راحت هستند، به دانش آموزان اجازه می دهد تا از هر کجا و هر زمان به درجه تحصیلی خود برسند. همانطور که دانشجویان برای پیشرفت اهداف حرفه ای خود تلاش می کنند، یکی از مربیان معتبر دکترا Aston American University آمستردام، هر دانش آموز را با یک تجربه فردی و فردی کمک خواهد کرد.

برنامه دکترا DBA نشان دهنده یک مطالعه دانشگاهی گسترده در یک زمینه خاص دانش با یک هدف به وضوح مشخص شده است. دانش آموزان با استادان خود همکاری خواهند کرد که همچنین در هر مرحله از فرآیند یادگیری دکترا، گواهینامه ارائه می دهند. کسانی که مدرک DBA را کسب می کنند باید بتوانند دستاوردهای معنوی قابل توجهی را نشان دهند و باید از طریق دانش علمی به زمینه تحقیق مربوطه خود کمک کنند. برنامه دکترا DBA بر روی پایان نامه متمرکز شده است، که به دانشجویان اجازه می دهد موضوع مورد نظر را انتخاب کرده و آن را در عمق مورد بررسی قرار دهد. Aston American University دانشجویان را یک استاد راهنمایی است که متخصص در زمینه علاقه است و از پیشرفت دانش آموز پیروی می کند. موضوعات DBA ممکن است شامل اما نه محدود به:

 • رهبری
 • مدیریت عمومی تجاری
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت
 • بازار یابی
 • مدیریت سازمانی

اهداف یادگیری

فارغ التحصیلان دوره دکترای مدیریت بازرگانی AAUN آماده خواهند شد:

 1. ارزیابی تئوری کسب و کار و عمل از دیدگاه بین المللی.
 2. فرمول راه حل های موثر برای پیچیده، مشکلات واقعی کسب و کار.
 3. تحقیقات تحقیقاتی فعلی را به مسائل عملی که در یک محیط کسب و کار یافت می شود، اعمال کنید.
 4. ارزیابی پژوهش های علمی در زمینه کسب و کار و مدیریت.
 5. طراحی دقیق تحقیق در زبان انگلیسی که به دانش حرفه ای کسب و کار کمک می کند.
 6. توانایی تصمیم گیری موثر با ادغام نظریه ها، بینش ها و دانش عملی.
 7. ارزیابی مسائل فرهنگی، اخلاقی و جهانی و تاثیر آنها در محیط کسب و کار.

برنامه دکترا شامل موارد زیر می باشد:

15 کلاس اصلی

DBA7000

راهنمای سبک برای گزارش ها، پایان نامه ها و پایان نامه ها

این برنامه دانش آموزان را از طریق قسمت های مختلف برنامه DBA هدایت می کند. همانطور که دانش آموزان از طریق این برنامه پیشرفت می کنند، اولین قدم برای ارائه یک پیشنهاد تحقیقاتی است که دانش آموزان آن را به کمیته پایان نامه ارائه می دهند. این کمیته برای تأیید مناسب و یا بازخورد لازم جهت تأیید مناسب، موافقت می کند. دانش آموزان با یک مربی آکادمیک همکاری خواهند کرد که به نظارت، راهنمایی و کمک به روند کمک خواهند کرد. هر شش ماه، دانش آموزان یک جلسه آنلاین عمیق با مربی علمی خود خواهند داشت.

این پایان نامه یک جنبه اساسی در برنامه DBA است و هر کاندیدای برنامه DBA باید یک پایان نامه را تهیه و ارائه دهد. این یک سند رسمی نوشته شده است که نشان دهنده تحقیقات پایدار یا تحقیقات در یک موضوع فکری مهم است. این پایان نامه باید یک تلاش مستقل باشد که به زمینه ای که در آن نوشته شده است، کمک می کند. تمام پایان نامه ها باید با استانداردهای آکادمیک دقیق مطابقت داشته باشند و به صورت حرفه ای در یک قالب مناسب برای تولید مثل و به زبان انگلیسی نوشته شوند.

فرمت استاندارد و راهنمای مرجع سبک برای تمام نوشتن تحصیلی برای Aston American University APA Formation Sixth Edition است. برای تعیین قالب، سبک، معیارهای ارجاع ارجاع و معاهدات استاندارد برای نوشتن تمام گزارش ها، مقالات، پایان نامه ها و پایان نامه ها، باید از این کتابچه راهنما استفاده شود.

انتقال اعتبارات از مدارس دیگر

اعتبار انتقال مجاز نیست

تقویم تحصیلی

Aston American University (Ph.D.) طول می کشد 18-24 ماه به اتمام است. دوره های آموزشی مبتنی بر ساختار انعطاف پذیر و خودآموزی است تا بتواند مسئولیت های کسب و کار و مسئولیت های هر دانش آموز را برآورده سازد.

سیستم آزمون و گذراندن دوره

دانش آموزان باید در پایان هر دوره یک آزمون نهایی را تصویب کنند. حداقل نمره 70٪ در معاینه نهایی لازم است تا بتوانید دوره را با موفقیت انجام دهید.

سیستم یادگیری الکترونیکی

سیستم یادگیری الکترونیکی یک سیستم مدیریت آموزشی آنلاین با مواد آموزشی دوره ای است که دانشجویان و استادان آن را تعامل می کنند. مواد دوره شامل سخنرانی ها، خواندن، فیلم ها، تکالیف، آزمونها و امتحان نهایی است. پس از ثبت نام، یک نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد برای هر دانش آموز برای دسترسی به پلت فرم یادگیری الکترونیکی صادر می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2019

درباره این دانشگاه

Aston American University is flexible and provides a refined, technological education for students around the world. As we continue to embrace our diverse students with caring and personalized support ... اطلاعات بیشتر

Aston American University is flexible and provides a refined, technological education for students around the world. As we continue to embrace our diverse students with caring and personalized support, we look forward to meet the higher education goals of our diverse group of applicants each year. اطلاعات محدود