توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه مدیریت باشگاه پیشرفته

طراحی شده برای سرپرستان و مدیران گلف موجود برای به دست آوردن دانش خود، مهارت و صنعت بهترین تمرین صنعت

PGA IGI برنامه مدیریت باشگاه پیشرفته (شامل BSB61015 دیپلم پیشرفته رهبری و مدیریت) یک مدرک مدیریت است که شامل اصول بهترین عمل برای استفاده در صنعت مدیریت باشگاه است.

محتوای مطالعه انتخاب شده است که منعکس کننده نیازهای آموزشی زمین گلف و صنعت مدیریت باشگاه، پوشش گسترده طیف وسیعی از موضوعات مدیریت باشگاه برای مدیران در محیط کسب و کار امروز است. این برنامه دیپلم پیشرفته به طور انحصاری توسط گلف مدیریت استرالیا (GMA) تایید شده است.

برنامه مدیریت باشگاه پیشرفته ایده آل برای مدیران است که نیاز به اعتبار مهارت های مدیریت باشگاه های موجود خود دارند و یا به دنبال افزایش دانش و مهارت های فعلی خود هستند که برای پیشرفت حرفه شان در مدیریت است.

این برنامه مربوط به افرادی است که در موقعیت هایی در باشگاه هایی نظیر مدیر کل، باشگاه یا مدیر خانه، معاون مدیر، مدیر مالی، مدیر عملیات، مدیران اجرایی گلف و یا PGA Professionals قرار دارند.

مطالعه برنامه مدیریت باشگاه پیشرفته از طریق آموزش آنلاین از راه دور از طریق سیستم های یادگیری الکترونیکی انجام می شود. این ارائه می دهد دانش آموزان یک محیط یادگیری انعطاف پذیر، برای مدیریت مطالعه از راه دور و زمان خود را در اطراف محل کار فعلی و دیگر تعهدات زندگی است.

این مدرک می تواند در پیشرفت حرفه ای در سطح باشگاه و مدیر کل در سراسر استرالیا و در سراسر جهان کمک کند. پس از اتمام موفقیت آمیز تحصیل، دانش آموزان با گواهینامه BSB61015 دیپلم پیشرفته مدیریت و رهبری فارغ التحصیل می شوند.

هزینه تحصیلی برنامه - 10،000 دلار

E-LEARNING

برنامه مدیریت باشگاه پیشرفته یک برنامه آموزش از راه دور است که به طور کامل از طریق آموزش آنلاین به طور کامل تحویل داده می شود. دانش آموزان مطالعه خود را از طریق پلت فرم یادگیری الکترونیکی PGA، The Fairway انجام خواهند داد.

در طول مدت مطالعه، The Fairway خانه شما به عنوان یک دانش آموز است. در The Fairway، شما تمام منابع یادگیری الکترونیکی خود، مانند خواندن واحد خود، اقلام ارزیابی و نقطه دسترسی به مدیر برنامه PGI IGI خود را پیدا خواهید کرد. موارد ارزیابی به عنوان بخشی از مطالعه طراحی شده اند که به شما در محیط مدیریت باشگاه شما کمک می کند.

در طول برنامه مدیریت پیشرفته باشگاه مدیریت، شما به وب سایت ها و جلسات وبینار در واحد های انتخابی صلاحیت دسترسی خواهید داشت. این ها توسط متخصصان صنعت در حوزه تخصص خود تحویل داده می شوند و به شما در زمینه روند صنعت و دانش مرتبط با برنامه مطالعه کمک می کنند.

محتوای دوره

برنامه مدیریت باشگاه پیشرفته آموزش هدفمند برای کسب و کار و مدیریت برای مدیران باشگاه فراهم می کند. محتویات برنامه بر مهارت و دانش خاصی که مدیر مدرسه در صنعت امروز به آن نیاز دارد تمرکز دارد - ارائه آموزش بیشتر برای توسعه حرفه ای آینده دانشجویان. گواهینامه BSB61015 دیپلم پیشرفته رهبری و مدیریت شامل 12 واحد صلاحیت است. اینها در 4 خوشه مطالعاتی تحویل داده می شوند و تمرکز بر محتوای خاص صنعت مانند:

  • مدیریت مالی
  • برنامهریزی استراتژیک
  • بازاریابی باشگاه
  • رهبری و مدیریت تیم
  • برنامه ریزی کسب و کار
  • رعایت قوانین
  • پایداری باشگاه

در طول تحصیل شما با مدیر برنامه PGI IGI تماس گرفته اید. آنها از طریق دوره تحصیل شما از طریق 12 واحد تحصیل پیشرفت می کنند.

تمام دانشجویانی که در این دوره تحصیل می کنند، این فرصت را دارند که بتوانند اعتبار مستقیم یا شناخت قبلی آموزش (RPL) را برای دیپلم BSB61015 پیشرفته رهبری و مدیریت اعمال نمایند. مدت دوره برای دیپلم پیشرفته رهبری و مدیریت حداکثر دو سال است.

چگونگی اعمال

برنامه های کاربردی برای تحصیل در دیپلم پیشرفته برنامه مدیریت در طول سال باز هستند، با دانش آموزان جدید قادر به شروع در مصرف ماهانه خود را انتخاب کنید.

الزامات ورود برای دیپلم پیشرفته رهبری و مدیریت عبارتند از:

  • تکمیل تحصیلات 12 ساله استرالیا یا تحصیلات عالی.
  • 18 سال و بالاتر

برای سال 2017، مصرف برای برنامه های جدید دانشجویی به شرح زیر است:

مصرف ماهانه:

فوریه - دسامبر برنامه های کاربردی برای این برنامه باید توسط ایمیل و پست به PGA IGI ارسال شوند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Online
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
Price
10,000 AUD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است