Read the Official Description

برنامه مدیریت جوانان برنامه تحصیلات تکمیلی

گواهی مدرک برنامه مدیریت جوانان به منظور کمک به متخصصان جوان برای آموزش افراد در دهه دوم زندگی با مهارت هایی که لازم است برای انتقال موفقیت آمیز به بزرگسالی طراحی شده است طراحی شده است. مخاطب هدف، حرفه ای است که به طور مستقیم با نوجوانان و بزرگسالان جوان کار می کند یا در تحصیل و پژوهش در رابطه با جوانان شرکت می کنند. بزرگ پلینز IDEA تنها اتحاد دانشگاه های دولتی است تا گواهی متخصصان جوانان را به طور کامل در اینترنت ارائه دهد. این برنامه نیاز به آموزش پیشرفته در مسائل جوانان دارد و از طریق یک برنامه آموزشی مبتنی بر نقاط قوت و ضعف کمک می کند.

بررسی اجمالی برنامه

این برنامه تنها مدرک آنلاین است که تنها بر برنامه مدیریت جوانان تمرکز دارد. دانش آموزان در یک برنامه درسی مبتنی بر نقاط قوت، رویکردی که در تقاضای بالا در سطح کشور قرار دارد، غرق می شوند و روش شناسی را که از جوانان پشتیبانی می کند، فراهم می سازد تا آنها بتوانند به طور اجتماعی، احساسی و بزرگسال شناخته شده رشد کنند.

یک گواهی فارغ التحصیل در مدیریت برنامه جوانان دانشجویان را برای حرفه ای در سازمان هایی مانند 4-H و پسران و دختران آمریکایی، غیر انتفاعی، گروه های مذهبی، تفریح ​​و تفریح ​​عمومی، امکانات قضایی نوجوانان، برنامه های متوسطه و دبیرستان، خدمات و برنامه های جوانان نظامی است.

با این درجه، شما قادر خواهید بود:

 • سیاست هایی را با تأثیر مثبت بسازید.
 • درک Pathways هنجاری برای توسعه.
 • کار با آژانس ها، هیئت مدیره، خانواده ها و سایر حرفه ای ها.
 • مهارت های لازم برای بودجه بندی، اعطای نوشتن و جمع آوری پول را بدست آورید.
 • بررسی تاثیر سیاست های محلی، ایالتی، فدرال و جهانی در مورد جوانان.
 • شناسایی چگونگی مسائل فرهنگی جوانان و خانواده بر پیامدهای مثبت جوانان تاثیر می گذارد.

مزایای دوره های آنلاین

فرمت دوره های آنلاین انعطاف پذیر و راحت است و به دانش آموزان آموزش از راه دور اجازه می دهد تا دوره هایی را که به کار و برنامه های آنها متناسب است، برگزار کنید. مربیان شامل تجربیات تعاملی یادگیری مانند ایمیل، چت های آنلاین و گفتگوهای رشته ای (همچنین به عنوان "گفتگوی آنلاین غیر همزمان" شناخته می شود) بحث های رشته ای یک شکل از بحث در زمان است که اجازه می دهد دانش آموزان مهارت های تفکر انتقادی، منعکس کننده در مورد سوالات بیشتر با دقت، و به شیوه ای قاطع و متفکر پاسخ دهید.)

مزایای یادگیری آنلاین نیز شامل موارد زیر است:

 • پیشرفت حرفه ای خود را
 • پتانسیل درآمدتان را افزایش دهید
 • حفظ تعهدات کار و خانواده
 • تعامل با مربیان و همکلاسی ها از سراسر کشور

موسسات شرکت کننده

علاوه بر دانشگاه فنی تگزاس، موسسات بزرگ IDEE بزرگ Great Plains نیز در این برنامه شرکت می کنند: دانشگاه ایالتی کانزاس، دانشگاه ایالتی میشیگان، دانشگاه میسوری، دانشگاه نبراسکا-لینکلن و دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی. دانش آموزان ممکن است در هر یک از دانشگاه های شرکت کننده در این برنامه پذیرفته شوند. این دانشگاه تبدیل به دانشگاه "خانه" (درجه اعطای) دانشگاه است. دانش آموزان برای تمام دوره ها در موسسه خانه ثبت نام می کنند، گرچه فارغ التحصیلان دانشکده در هر یک از موسسات عضو می توانند دوره های آموزشی را آموزش دهند.

فرآیند برنامه

دانشگاه فنی تگزاس برنامه های کاربردی را به طور مداوم بررسی می کند. اگر TTU را به عنوان موسسه ارائه دهنده خانه / مدرک انتخاب کنید، باید مراحل زیر را برای پذیرش انجام دهید:

 • درخواست پذیرش در دانشکده تحصیلات تکمیلی تگزاس. برای کسب اطلاعات در مورد چگونگی اعمال آنلاین، از پذیرش دانشجویان TTU بازدید کنید.
 • برای تعیین مواد درخواستی اضافی که ممکن است توسط اداره مورد نیاز باشد، با مشاور متخصص توسعه جوانان تماس بگیرید.
 • کار با مشاور جوانان توسعه جوانان برای ایجاد یک برنامه صدور گواهینامه و برنامه تحصیلی.
 • اگر سوالی دارید، لطفا با هماهنگ کننده پردیس IDEA بزرگ دانیل، معاون GPIDEA یا مشاور توسعه جوانان تماس بگیرید.

کمک مالی

برای دریافت کمک مالی، همه دانشجویان فارغ التحصیل باید به عنوان دانش آموزان تمام وقت در پاییز، بهار، (6 ساعت) و ترم تابستان (5 ساعت) ثبت نام کنند.

فرم های FAFSA باید برای تمام برنامه های وام دولتی پر شود. این فرم از درآمد سال گذشته استفاده می کند. اگر در شرایطی تغییر کرده اید (به عنوان مثال، برای رفتن به مدرسه، رفتن به مدرسه، هزینه های زیادی در حال حرکت یا هزینه های پزشکی)، با دفتر کمک مالی Texas Tech تماس بگیرید. آنها ممکن است بتوانند بسته کمک خود را براساس این اطلاعات تنظیم کنند که نمیتواند بر روی فرم ها منتقل شود.

هزینه تحصیل و تحصیل

دانشجویان پذیرفته شده در این برنامه در دانشگاه تگزاس دانشگاه ثبت نام در TTU برای همه دوره ها، چه در TTU و یا در یک دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. همه دوره ها قیمت مشترک 485 دلار * در هر ساعت اعتبار (395 دلار در هر دوره 3 ساعته پاییز، 2011) خواهد داشت. هیچ مدرک تحصیلی در خارج از کشور وجود ندارد این قیمت تمام هزینه های درس را به جز کتاب های درسی و یا خرید بسته های درس پوشش می دهد.

* میزان تحصیلات عادی که توسط هیئت مدیره IDEA Great Plains تعیین شده است در ارتباط و همکاری با موسسات شرکت کننده.

ثبت نام دوره

دانش آموزان با در اختیار داشتن هماهنگ کننده IDEA بزرگ پلینز برای همه دوره ها از طریق موسسه خانه خود ثبت نام می کنند. دانش آموزان تنها یک فرآیند ثبت نام برای تکمیل و یک چک برای نوشتن داشته باشند. تمام كارشناسان كارشناسي به پايان رسيده در متن كتبي مؤسسه خود ثبت خواهند شد.

دانش آموزانی که در برنامه IDEA بزرگ دشت پذیرفته نمیشوند اگر فضای موجود در یک دوره ثبت نام کنند ممکن است ثبت نام کنند. هر دوره حداکثر ثبت نام دارد و کسانی که به یک برنامه تحصیلی در یکی از دانشگاه های شرکت کننده پذیرفته شده اند، ترجیح داده خواهند شد.

آموزش کلاس درس

دوره های آموزشی آنلاین با استفاده از یک سیستم مدیریت دوره ای که از طریق مرورگر وب شما دسترسی پیدا می شود، آموزش داده می شود. برخی از دوره ها دارای مواد مکمل در فیلم ها یا سی دی ها هستند و دیگران ممکن است نیاز به کنفرانس تلفنی داشته باشند.

فرمت دوره های آنلاین انعطاف پذیر و راحت است و به دانش آموزان آموزش از راه دور اجازه می دهد تا دوره هایی را که به کار و برنامه های آنها متناسب است، برسانند. مربیان شامل تجربیات تعاملی یادگیری مانند ایمیل، چت های آنلاین و بحث های رشته ای می شود که دانش آموزان می توانند مهارت های تفکر انتقادی را توسعه دهند، سوالات را با دقت بیشتری منعکس کنند و به شیوه ای معتدل و تفکر پاسخ دهند.

مواد درسی

همانطور که برای دوره های دیگر نیز صادق است، کتاب های درسی و مواد تکمیلی مورد نیاز برای هر دوره مسئول دانش آموزان می باشد.

متن

دبیر دانشکده تحصیلات تکمیلی برای دانشجویانی که در این برنامه در دانشگاه فنی تگزاس پذیرفته شده است، ضبط خواهد شد. هر ترم، رشته های دوره ای و ورق های درجه بندی بین موسسات رد و بدل خواهد شد و اجازه می دهد نمرات به طور خودکار در رکورد شما در موسسه خانه شما ثبت شود.

الزامات فنی

شما نیاز به یک کامپیوتر با حداقل مشخصات، قابلیت دسترسی و دانلود مواد از اینترنت و یک مرورگر معادل Netscape / Explorer 6.0 یا جدیدتر دارید. یک آدرس ایمیل ضروری است و همچنین دسترسی به یک VCR (VHS) و فکس. برای دسترسی به کلاسها، باید یک آدرس ایمیل با استفاده از سیستم ایمیل در هر موسسه آموزشی تنظیم کنید. به عنوان مثال، اگر شما دوره ای را که در ایالت آیووا تدریس می کنید، اعضای هیات علمی را به آدرس ایمیل خود در ایالت آیوا ارسال کنید، نه به تگزاس Tech (به نام: "e-Raider") آدرس و یا به خدمات اینترنت محلی ارائه حساب ( یعنی AOL، یاهو یا هاتمیل).

الزامات برنامه

این برنامه شامل 13 دوره اعتبار ساعتی دوره کار، از جمله 12 ساعت اعتبار ساعت از دوره های اصلی و 1 ساعت اعتبار از سمینار پایه.

دوره های اصلی

 • سیاست جوانان
 • مدیریت
 • مسائل مربوط به جوانان معاصر
 • حرفه ای جوانان به عنوان مصرف کننده تحقیق
 • طراحی، ارزیابی و اجرای برنامه
Program taught in:
انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

See 65 more programs offered by Texas Tech University Worldwide eLearning »

Last updated April 25, 2018
این دوره Online
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
485 USD
از 485 دلار در هر ساعت اعتبار
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019