برنامه های آندروید صدور گواهینامه آموزش توسعه

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه های آندروید صدور گواهینامه آموزش توسعه

Edureka

در مورد دوره

ما از طریق این به روز رسانی در سطح جهانی البته برنامه نویس Android تراز وسط قرار دارد با چشم انداز گوگل از کمک به ایجاد هند یک مرکز جهانی توسعه دهندگان تلفن همراه با کیفیت بالا و به سمت آن حمایت از گوگل در تلاش به منظور آموزش دو میلیون توسعه دهندگان آندروید تبدیل کرده اند. البته آندروید ما این است که پزشکان بالا که به کار تمام وقت، توسعه برنامه های کاربردی پیچیده همراه تدریس می شود. مدرسان ما از نزدیک با Edurekas در خانه آموزشی تیم طراحی به توسعه محتوای جامع و شدن البته همراه با پروژه. جلسات تعاملی ما و دست در پروژه اطمینان خواهد داد که شما را از این آموزش آندروید به عنوان یک توسعه دهنده ACE آمده است.

گوگل مجاز البته توسعه آندروید در درجه اول برای برنامه نویسان که می خواهند به یاد بگیرند که چگونه به ایجاد برنامه های کاربردی موبایل بر روی پلت فرم آندروید طراحی شده است. به عنوان بخشی از این دوره، شما ویدجت ایجاد، فهرست سفارشی کردن نمایش، نمایش شبکه اسپینرها و غیره، ایجاد برنامه های کاربردی با استفاده از صوتی، تصویری و پایگاه داده SQLite و در نهایت انتشار آن در گوگل بازی. این دوره کمک خواهد کرد شما از ابتدا یاد بگیرند توسعه نرم افزار تلفن همراه و باز کردن فرصت های شغلی جدید را برای شما در شروع یو پی اس و همچنین سازمان های بزرگ است. استاد توسعه نرم افزار آندروید، یاد بگیرند که چگونه به راه اندازی اندروید استودیو، درک معماری آندروید در جزئیات، در مورد یکپارچه سازی برنامه های تلفن همراه خود را با فیس بوک، توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی، گوگل درایو، نقشه های گوگل، از SQLite یادگیری و یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد و بهینه سازی کاربر برنامه تجربه.

اهداف دوره

بعد از اتمام دوره برنامه توسعه آندروید، شما باید قادر به درک باشد:

 • ابزار توسعه آندروید اساسی مانند اندروید استودیو، DDMS، ترسیمی، شنوندگان و چرخه فعالیت
 • چگونه به استفاده از طرح بندی های مختلف و ابزارک و پیاده سازی رویداد رسیور در برنامه آندروید خود را
 • نحوه برقراری ارتباط بین قطعات و فعالیت در آندروید
 • چگونه به سفارشی یک ویجت و پیاده سازی یک نوار منو در فعالیت های خود را
 • چگونه برای ایجاد برنامه های کاربردی تعاملی در آندروید با فعالیت های متعدد از جمله صدا، ویدئو و انیمیشن
 • چگونه برای ایجاد یک برنامه وب پویا با JSON و خدمات SOAP
 • چگونه برای نمایش مکان فعلی کاربر در نقشه گوگل
 • چگونه برای ایجاد برنامه های کاربردی با استفاده از پایگاه داده SQLite و کتابخانه های شخص ثالث
 • چگونه به ادغام فیس بوک، Dropbox و Google Drive در نرم افزار آندروید موجود خود را
 • چگونه به انتشار برنامه های خود را در Google Play

چرا یادگیری توسعه نرم افزار آندروید؟

آندروید سریع تبدیل شدن به یکی از بزرگترین سیستم عامل برای برنامه نویسان امروز. یک تقاضای زیادی برای توسعه دهندگان ماهر آندروید در سراسر جهان وجود دارد. بیشتر کسب و کار در سراسر حوزه های مختلف در حال ایجاد برنامه های کاربردی آندروید برای هر دو شرکت و محصولات خرده فروشی. این که آیا شما دانش آموز و یا در صنعت IT هستند، در اختیار داشتن مهارت های توسعه آندروید کمک خواهد کرد که شما را از جهش بزرگ بعدی در career.As خود را بخشی از این دوره، شما برنامه های کاربردی تلفن همراه خود را تحت هدایت مربیان متخصص ما توسعه به شما یک دست در دوره experience.This طراحی شده است برای کمک به شما تبدیل شدن به یک توسعه دهنده برتر نرم افزار تلفن همراه.

چه کسی باید برای این دوره است؟

همه کسانی که به دانش آموزان و حرفه ای که مشتاق به ایجاد برنامه های شگفت انگیز در آندروید باید برای این دوره رفتن.

پیش نیازهای این دوره چیست؟

هر کسی که می خواهد برای یادگیری برنامه نویسی آندروید باید دانش هسته جاوا همراه با یک ترکیب تحلیلی ذهن و منطق استدلال داشته باشد. ما همچنین یک خود گام تعریف البته RJava شی به تمام شرکت کنندگان که در این توسعه نرم افزار آندروید البته ثبت نام ارائه ConceptsS گرا. این، البته خود گام جاوا رایگان به شما کمک خواهد قلم مو رنگ کردن مهارت های جاوا خود را به طوری که شما می توانید بیشتر از دوره برنامه توسعه آندروید دریافت کنید.

پروژه

که در این صورت، مطالعات خواهد بود بخشی از این دوره؟

پروژه 1: نرم افزار آب و هوا

توضیحات: ایجاد یک نرم افزار آب و هوا، که آب و هوای فعلی به یک کاربر نشان می دهد. این برنامه به دمای کنونی، رطوبت و به روز رسانی آب و هوا ساعتی نشان می دهد. ما با استفاده از مشتری OkHttp برای بارگذاری داده ها از شبکه. نرم افزار را به API forecast.io به بهانه به روز رسانی آب و هوای فعلی استفاده کنید. این نرم افزار به گوگل GSON اهرم به نقشه JSON به کلاس های جاوا POJO.

پروژه 2: ها Trakt برنامه فیلم

توضیحات: ایجاد یک نرم افزار با استفاده از فیلم ها Trakt API. این نرم افزار یک لیست از بالا 50 فیلم روند در صفحه نمایش داشبورد نشان می دهد. این تصویر فیلم و نام فیلم را در هر قلم از لیست نشان می دهد. هنگامی که کاربر روی هر آیتم لیست خاص، جزئیات فیلم نشان داده خواهد شد.

گواهی

فرآیند صدور گواهینامه Edureka

 • در پایان دوره خود را، شما را در یک نرم افزار آندروید کار خواهد کرد. شما خواهید مشخصات پروژه کمک خواهد کرد که به شما برای ایجاد یک برنامه کاربردی آندروید دریافت خواهید کرد.
 • هنگامی که شما با موفقیت هستند از طریق پروژه (های متخصص)، به شما خواهد شد یک گواهی با درجه بندی های مبتنی بر عملکرد تعلق می گیرد.
 • اگر پروژه شما در تلاش 1 مورد تایید نیست، شما می توانید به کمک اضافی برای هر یک از شک و تردید خود را به درک مفاهیم بهتر و مجددا پروژه رایگان از هزینه است.

ویژگی های دوره

جلسات استاد به رهبری

وجود خواهد داشت 10 استاد رهبری تعاملی آنلاین کلاس از هر 3 ساعت و همچنین دسترسی به 6 فیلم خود گام با محتوای 12 ساعت دریافت کنید.

مطالعات موردی در زندگی واقعی

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه که در آن شما انتظار می رود به ایجاد یک برنامه در آندروید کار می کند.

تکالیف

هر کلاس خواهد شد تکالیف عملی است که می تواند قبل از کلاس آینده تکمیل می شود.

طول عمر دسترسی

شما دریافت می کنید دسترسی به طول عمر سیستم مدیریت آموزشی (LMS). ضبط کلاس ها و سخنرانی های آنلاین می تواند از LMS مشاهده شده است.

24 X 7 کارشناس پشتیبانی

ما 24x7 در تیم پشتیبانی آنلاین در دسترس شما کمک کند با هر گونه نمایش داده فنی شما ممکن است در طول دوره است.

گواهی

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه کار می کند. Edureka شما گواهی عنوان یک توسعه دهنده آندروید بر اساس این پروژه است.

انجمن

ما یک انجمن جامعه برای همه مشتریان ما در جایی که شما می توانید یادگیری خود از طریق روابط متقابل و به اشتراک گذاری دانش غنی سازی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات