برنامه کارشناسی ارشد در دولت الکترونیک باز

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد در دولت الکترونیک الکترونیکی با برنامه ریزی ، مدیریت و مهارت های فنی لازم برای پیشرو و تحول سازمان های عمومی برای استفاده آزاد و فراگیر ، ابتکاری ، انعطاف پذیر و مؤثر با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) فراهم می کند.

این برنامه به عنوان مجموعه ای از دوره های مسافت ارائه می شود و مطابق با جدول زمانی دلخواه شما قابل مطالعه است. از این طریق ، این برنامه در هر کجای جهان واقع شده است ، می تواند مورد مطالعه قرار گیرد و به راحتی با شرایط مطالعه و کار شما سازگار شود. این برنامه همچنین شامل کارگاه های غیر واجب ، هر یک ترم در یک دانشگاه در کیستا ، واقع در خارج از استکهلم است. در طول این کارگاه ها ، دانش آموزان می توانند با دانشجویان ، معلمان و کارشناسان حوزه دولت الکترونیکی دیدار کنند و از eGovlab ، مرکز عالی مدیریت الکترونیکی در دانشگاه استکهلم دیدن کنند.

این برنامه دانش عمیق ، از جمله تئوری ها و شیوه ها ، در زمینه هایی از جمله طراحی خدمات الکترونیکی و نوآوری ، دموکراسی الکترونیکی ، حاکمیت الکترونیکی ، مهندسی نیاز ، مدیریت فرایندهای تجاری و بهبود ، امنیت و حفظ حریم خصوصی در دولت الکترونیک ، ICT فراهم می کند. معماری ، ادغام سیستم ICT و همچنین مدیریت پروژه و تغییر. این برنامه همچنین تمرکز خاصی روی هوش تجاری ، سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری و مدیریت داده های باز و بزرگ برای دولت الکترونیکی دارد.

برنامه کارشناسی ارشد نقش جدیدی را که در سازمان های عمومی ، یک معمار دولت الکترونیکی ، نقش دارد ، ارتقا می بخشد ، نقشی که از دانش و مهارت های لازم برای پیشبرد تغییرات فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش عمومی برخوردار است. یک معمار دولت الکترونیک دانش در مورد فرآیندهای دموکراتیک ، خدمات عمومی و مدیریت عمومی را با مهارت در طراحی سیستم های مؤثر و مؤثر فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات الکترونیکی برای دولت الکترونیکی ترکیب می کند.

این برنامه کارشناسی ارشد الهام گرفته از الگوی دموکراتیک سوئد و همچنین مدل هایی در حوزه دولت الکترونیکی است که در اروپا و سایر نقاط جهان توسعه یافته است.

حرفه

فارغ التحصیلان موقعیت هایی را به عنوان معماران سازمانی و فناوری اطلاعات ، مدیران پروژه و نمایندگان تغییر در سازمان های عمومی و همچنین سازمان های خصوصی و غیر دولتی که در حوزه دولت الکترونیکی کار می کنند ، پیدا می کنند. فارغ التحصیلان نیز ممکن است برای یک کار تحقیقاتی وارد برنامه های دکترا شوند.

طرح کلی

برنامه کارشناسی ارشد در دولت الکترونیک الکترونیکی شامل دوره های کسب و کار و فناوری است که همگی به صورت دوره های از راه دور ارائه می شوند. برنامه درسی برنامه ما به گونه ای طراحی شده است که شما را در مسیر شغلی موفق در حوزه دولت الکترونیکی سوق دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه

اعتبار: 120
زبان انگلیسی
فرم مطالعه: مسافت
مدت زمان: 2 سال
آغاز می شود: پاییز

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه را در وب سایت ما اینجا بخوانید! http://dsv.su.se/SMEFO
اطلاعات بیشتر در www.dsv.su.se/fa/

الزام واجد شرایط بودن

یک مدرک لیسانس یا مدرک برابر با 180 ECTS

مهارت زبانی

دوره دبیرستان سوئدی انگلیسی B یا:

آیلتس (خدمات تست انگلیسی زبان انگلیسی) - مدرک آکادمیک: حداقل نمره حداقل 6.5 (بدون هیچ بخش زیر 5.5).

TOEFL (آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی)

مقاله بر اساس: حداقل نمره حداقل 575 (حداقل نمره 4.5 در آزمون کتبی) بر اساس اینترنت: حداقل نمره حداقل 90 (حداقل نمره 20 در آزمون کتبی)

دانشگاه کمبریج و آکسفورد: گواهی در زبان انگلیسی پیشرفته یا دیپلم مطالعات انگلیسی

انتخاب

انتخاب دانشجویان بر اساس نمرات دوره های آکادمیک است.

این به این معنی است که شما در هنگام درخواست به این برنامه خاص مجبور نیستید نامه های توصیه شده یا نامه های انگیزه ارسال کنید.

کاربرد

این برنامه بصورت آنلاین انجام می شود:

www.universityadmissions.se

مهلت درخواست برای کلیه متقاضیان 15 ژانویه است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Stockholm University is among the top 100 universities in Europe and is one of the largest universities in Scandinavia. The Department of Computer and Systems Sciences (DSV) is part of the Faculty of ... اطلاعات بیشتر

Stockholm University is among the top 100 universities in Europe and is one of the largest universities in Scandinavia. The Department of Computer and Systems Sciences (DSV) is part of the Faculty of Social Sciences at Stockholm University and has a strong partnership with The Royal Institute of Technology (KTH). DSV puts great emphasis on providing quality university education through its excellent faculty and its innovative learning environment. اطلاعات محدود