برنامه کارشناسی ارشد در طراحی برای تکنولوژی خلاق و جذاب

عمومی

شرح برنامه

زندگی با عمق عصر دیجیتال عمیقا تغییر کرده است، اما ما هنوز هم در دوران کودکی رشد می کنیم. فن آوری نوآورانه و راه هایی که با آن ارتباط برقرار می کنیم، ارتباطات اجتماعی را تسهیل می کند و زیرساخت ارتباطات را گسترش می دهد، بلکه رسانه های قدیمی تر و ساختارهای اجتماعی پایه را نیز مختل می کنند. در حالی که جامعه هنوز در تلاش برای درک اثرات رسانه های اجتماعی و گوشی های هوشمند است، پیشرفت های بیشتر در حال اجرا در فن آوری های خلاق و همهجانبه مانند اینترنت اشیاء، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی، واقعی واقعیت، هوش مصنوعی و داده های بزرگ به نام فقط تعداد کمی.

در یک چشم انداز تکنولوژیکی ناگهانی و به سرعت در حال تغییر، نیاز فوری برای افرادی است که درک تمام سه جنبه اصلی طراحی: تکنولوژی، کاربر فرد و پیامدهای اجتماعی معرفی تکنولوژی جدید وجود دارد. این برنامه به شما آموزش می دهد تا تکنولوژی جدیدی را ایجاد کنید، در حالی که به نیاز و خواسته های کاربر و همچنین تغییرات اجتماعی بزرگتر احتیاج دارید.

حرفه

شما در موقعیت های مختلف از جمله متخصص تکنولوژی همه جانبه، طراح تعامل، عامل تغییر، مدیر پروژه، نوآور و کارآفرین در تکنولوژی جدید واجد شرایط خواهید بود. فارغ التحصیلان همچنین می توانند Ph.D. برنامه هایی برای پیگیری حرفه ای در تحقیقات علمی یا صنعتی.

طرح کلی

این برنامه به دانشجویان با مقاطع قبلی با زمینه فنی در علوم کامپیوتر و سیستم هدایت می شود.

سال اول، زمینه های دانش آموزان در فن آوری و علوم اجتماعی را با هم تلفیق می کند و دانش آموزان را برای تحقیقات علمی در سطح پیشرفته معرفی می کند.

سال دوم، نوآوری های فناوری و جامعه را در بر می گیرد. دانش آموزان فرصت های فراوانی را برای پیگیری منافع خود در تکنولوژی خلاق و همه جانبه در پروژه های دانشجویی تحت مدیریت پروژه های تحقیقاتی فعلی در بخش ما فراهم خواهند کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه

اعتبار: 120
زبان انگلیسی
فرم تحصیل: در پردیس
مدت زمان: 2 سال
شروع می شود: پاییز

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه را در وب سایت ما اینجا بخوانید! www.dsv.su.se/SDKIO
اطلاعات بیشتر در www.dsv.su.se/fa/

الزام واجد شرایط بودن

مدرک لیسانس یا مدرک معادل 180 ECTS شامل یک پروژه مقاله حداقل 15 ECTS یا معادل آن است. حداقل 90 ECTS در کامپیوتر و علوم سیستم، علوم سیستم، علوم رایانه یا سیستم های اطلاعاتی یا معادل آن.

مهارت زبانی

سوئدی دوره متوسطه انگلیسی B / انگلیسی 6 یا:

آیلتس (خدمات تست انگلیسی زبان انگلیسی) - مدرک آکادمیک: حداقل نمره حداقل 6.5 (بدون هیچ بخش زیر 5.5).
TOEFL (آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی)

مقاله بر اساس: حداقل نمره حداقل 575 (حداقل نمره 4.5 در آزمون کتبی)
اینترنت مبتنی بر: حداقل نمره حداقل 90 (با حداقل نمره 20 در آزمون کتبی)

دانشگاه کمبریج و آکسفورد: گواهی در زبان انگلیسی پیشرفته یا دیپلم مطالعات انگلیسی

انتخاب

انتخاب دانشجویان بر اساس نمرات دوره های آکادمیک است.

این به این معنی است که شما در هنگام درخواست به این برنامه خاص مجبور نیستید نامه های توصیه شده یا نامه های انگیزه ارسال کنید.

کاربرد

این برنامه بصورت آنلاین انجام می شود:

www.universityadmissions.se

توجه داشته باشید! مهلت درخواست برای همه متقاضیان 15 ژانویه است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Stockholm University is among the top 100 universities in Europe and is one of the largest universities in Scandinavia. The Department of Computer and Systems Sciences (DSV) is part of the Faculty of ... اطلاعات بیشتر

Stockholm University is among the top 100 universities in Europe and is one of the largest universities in Scandinavia. The Department of Computer and Systems Sciences (DSV) is part of the Faculty of Social Sciences at Stockholm University and has a strong partnership with The Royal Institute of Technology (KTH). DSV puts great emphasis on providing quality university education through its excellent faculty and its innovative learning environment. اطلاعات محدود