برنامه کاهش وزن نهایی آموزشی

عمومی

شرح برنامه

برنامه نهایی کاهش وزن به طور خاص طراحی شده است تا شما را با دانش و مهارت های جامع، که برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای شما ضروری است، فراهم کند. این استراتژی های جامع برای از دست دادن وزن و جلوگیری از بیماری های مرتبط با وزن برای کسانی که در مورد سلامت خود جدی هستند، ارائه می دهد. اجازه دهید متخصصان تغذیه و متخصصان تغذیه به شما در راه موفقیت حرفه ای در زمینه کاهش وزن یا دستیابی به اهداف بلند مدت تغذیه ای خود بپردازند. شما یاد خواهید گرفت که برای دستیابی به نتایج طولانی مدت و موثر، ثبت نام کنید تا بتوانید شروع به یادگیری کنید./>

جزئیات دوره

درس 1 - GMOs، مکمل غذا و مواد غذایی آلی

شما یاد می گیرید که صنایع غذایی به مواد غذایی ما چه می گذرد و ببینید آیا مزایای انتخاب غذاهای اصلاح شده ارگانیک و یا ژنتیکی وجود دارد. ما به هم افزایی مواد غذایی و منافع دریافت مواد مغذی بیشتری از مواد غذایی ما نگاه می کنیم چون ما در حال از دست دادن پوند اضافی هستیم.

درس 2 - بیماری قلب

این درس به بررسی شیوع بیماری های مشترک و اثرات مضر آن بر بدن ما خواهد پرداخت. ما ارزش تغذیه ای غذاها را که ما باید برای جلوگیری از بیماری ها و معکوس کردن آنها در حالی که در حال مدیریت وزن هستند، بررسی کنیم.

درس 3 - درمان دیابت نوع 2

در این درس، مداخلات شیوه زندگی، از جمله برنامه ریزی غذا و رژیم های ورزشی برای جلوگیری از توسعه دیابت، مورد بررسی قرار می گیرد. ما همچنین بررسی کنیم که چگونه از میزان فیبر رژیم غذایی و شاخص گلیسمی شما تاثیر مثبتی بر میزان قند خون شما داشته باشیم اگر از دیابت نوع 2 رنج می برید.

درس 4 - مدیریت بهداشت روده شما

ما به سرعت در حال افزایش بیماری مانند؛ بیماری سلیاک، بیماری دیورتیکولار، عدم تحمل لاکتوز و بیماری زخم معده. ما در حال بررسی آنها هستیم و برنامه های رژیم غذایی را برای مدیریت علائم و جلوگیری از توسعه آماده می کنیم. این درس همچنین محصولات غذایی را که سلامت روده را افزایش می دهد و دیواره روده را دوباره پر می کند، بررسی می کند و همچنین به اختلالات گوارشی کمک می کند.

درس 5 - مدیریت استرس برای از دست دادن وزن

این درس به یادگیری برای از بین بردن استرس و درک مواد غذایی است که می تواند به کاهش استرس و افسردگی کمک کند. ما به رویکردهای عملی برای ترکیب بیشتر این غذاها در رژیم غذایی خود و کاهش غذاهایی که به سطوح استرس کمک می کنند، نگاه خواهیم کرد.

درس 6 - بهبود بخیه - قلب شما را شفا می دهد

مغز شما مرکز کنترل شماست، اما چرا ما آن را با مواد مغذی تغذیه نمی کنیم تا آن را به بهترین وجه کار کنیم؟ چاقی تعدادی از فرایندهای فیزیولوژیکی را که باعث اختلال در عملکرد مغز می شود، مختل می کند. ما غذاهای سالم مغزی را کشف خواهیم کرد که عملکرد آن را بهبود می بخشد و سیگنال های انتقال دهنده عصبی را بهبود می بخشد.

درس 7 - مواد پاداش: 12 هفته وزن کاهش وزن

طرح کاهش 12 هفته ای وزن برای هر کسی که به دنبال سالم تر است، وزن کم، خطر ابتلا به بیماری های مرتبط با چاقی را کاهش می دهد و به طور کلی تغذیه خود را افزایش می دهد. در طول 12 هفته شما با ارائه:

  • دستورالعمل های مربوط به نحوه پیگیری مراحل سالم برای اطمینان از اینکه شما در مسیر درست قرار دارید
  • یک قالب خاطرات رژیم غذایی، که در آن شما قادر خواهید بود در هر روز میزان مصرف غذا خود را ثبت کنید
  • دستور العمل های تغذیه سالم برای حفظ انگیزه و اطمینان از اینکه غذای شما همیشه لذت بخش است
  • اسکن راهنمای کتابچه
  • اهداف کاهش وزن برای پیاده سازی هر هفته
  • ویدیو پاداش برای کمک به درک برچسب های غذایی
  • راهنمایی های مفید در پایان به شما کمک می کند تا در مسیر حرکت کنید.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Shaw Academy is the largest live online educator in the world, where you learn practical skills that transform your life and those around you!

Shaw Academy is the largest live online educator in the world, where you learn practical skills that transform your life and those around you! اطلاعات محدود