برنامه گواهی پیشرفته در علوم داده

عمومی

شرح برنامه

ترکیبی کامل از فناوری، علوم داده ها و پرونده های تجاری و بینش، این برنامه یکی از بهترین ها در جهان است.

نکات مهم درس

کارآموزی در زمان واقعی

یک کارآموزی به شما اجازه می دهد تا دانش کلاس درس را در شرایط واقعی زندگی اعمال کنید. ما به شما در پیدا کردن فرصت های مربوط به تجربه کاری در سازمان های درگیر در Big Data Analytics کمک می کنیم.

پشتیبانی قرار دادن

بخش جابجایی ما به دانش آموزان ما کمک می کند تا شرکت هایی را که تجربه تحلیل داده های بزرگ را تجربه می کنند، ببینند. بخش جایگزینی ما دانشجویان را در برخی از شرکت های برتر مانند زیمنس، آمریکایی مگاتدرز، دل و HCL قرار داده است.

روش آموزش

این دوره شامل چند ساعت جلسه رسمی دانشکده و ثبت جلسه زنده است. همچنین هر ماه سخنرانی های مهمانانه ای دارد همراه با کلاس های زنده، دوره کاتالیزورهای صنعت، نظرسنجی ها، ناظران و خود ارزیابی است.

پروژه های Capstone

در طی دوره، دانش آموزان تحقیق خودمختاری را بر روی یک سوال یا مشکل انتخاب خود دنبال می کنند، با یادگیری علمی در رشته های مرتبط مرتبط هستند و - با نظارت یک استاد و مدرس صنعتی - یک مقاله مهم را تولید می کنند.

صنعت اتصال

ما شما را با رهبران صنعت متصل می کنیم که نقش مهمی در دامنه داده و تجزیه و تحلیل دارند. اتصال با چنین افرادی می تواند در شکار شغلی، شبکه های حرفه ای و پیشرفت حرفه ای به شما کمک کند.

از طریق مطالعات موردی مطالعه کنید

مطالعات موردی به شما کمک می کند تا معاینه مفصلی از تعداد محدودی از حوادث یا شرایط و روابط آنها را تأکید کنید. این کمک می کند در به دست آوردن اطلاعات عمیق در مورد یک فرد، گروه یا رخداد.

ویژگی های کلیدی برنامه

تاثير گذار

ما یک ترکیب منحصر به فرد از آموزش و پرورش موضوعی در زمینه تحقیق و محتوای جهانی را ارائه می دهیم. ماژول های ما توسط تحقیقات گسترده ای پشتیبانی می شود که سیستم آموزش و پرورش ما را برای دانش آموزان ما مناسب و هیجان انگیز ساخته است.

دانش آموز بسیار متخصص برای داده های بزرگ

در 361 DM، ما یک گروه از اعضای هیات علمی بسیار عالی از IIT Kanpur و IIT خرگپور داریم. دانشکده های ما با PwC و IBM مشغول به کار بوده اند و سال ها تجربه در پیشبرد چندین پروژه Big Data و Analytics در سطح جهانی دارند.

صدور گواهینامه از مدرسه کسب و کار Praxis

مدرسه کسب و کار Praxis، Kolkata، یک مدرسه عالی برتر B است که دوره های آن در میان دو کشور بزرگ هند در دامنه Big Data و Analytics رتبه بندی می شود. این یکی از معتبرترین و تأثیرگذارترین موسسات آموزشی در هند است.

وام تحصیلی

آموزش عالی اطمینان آینده خوبی دارد. ما اطمینان می دهیم که نیازهای مالی خود را از دست می دهید تا از پیشرفت تحصیلی برای ایجاد یک حرفه ای عالی لذت ببرید. شما همیشه می توانید درخواست وام تحصیلی برای پیوستن به دوره های انتخابی درخواست کنید.

کارآموزی

یک کارآموزی به شما اجازه می دهد تا دانش کلاس درس را در شرایط واقعی زندگی اعمال کنید. ما به شما در پیدا کردن فرصت های مربوط به فرصت های کاری در شرکت هایی که برای متخصصان حرفه ای در تحلیل داده های بزرگ نگاه می کنیم، کمک می کنیم.

پشتیبانی قرار دادن

موسسه پشتیبانی جایگزینی ما به دانش آموزان ما کمک می کند تا شرکت هایی را که با Big Data و Analytics کار می کنند، ببینند. دانش آموزان ما در بعضی از شرکت های برتر مانند زیمنس، آمریکایی Megatrends، دل و HCL قرار داده شده اند تا حمایت قابل توجهی را ارائه دهند.

پلت فرم یادگیری عصر جدید

پلتفرم i-meta از 361 DM، با کلاس های منحصر به فرد و پیشرفته مجازی، امکان پذیر است، به شما امکان می دهد تا یادگیری تلفن همراه را در هر زمان و هر کجا یاد بگیرید. شما همچنین می توانید با دانلود برنامه 361DM در گوشی هوشمند خود یاد بگیرید. پلت فرم ما، بحث های گروهی، منابع آموزشی، پرونده های عملکرد، ارزیابی های پس از کلاس، کتابخانه الکترونیکی و نظرسنجی ها را در طول کلاس ها تسهیل می کند.

تیم پشتیبانی اختصاصی

ما یک تیم اختصاصی برای پشتیبانی از شما در طول دوره - از برنامه به صدور گواهینامه! هر زمانی که نیاز به کمک دارید، فقط با یک کلیک می توانید با ما تماس بگیرید.

ماژول ها

  • آمار 101
  • R برنامه نویسی
  • داده کاوی 1 - یادگیری ماشین با R
  • داده کاوی 2 - پیشرفته یادگیری ماشین با R

نتیجه برنامه

تجزیه و تحلیل کسب و کار پیشرفته یکی از الزامات کلیدی در هر سازمان بزرگ است. وقت آن است که کسی بتواند کاری را در این زمینه انجام دهد. فرصت های فراوانی و کمبود شدید در جذب نامزدها نیروهای بزرگ را به دردسر می اندازند. ضروری است که جویندگان حرفه ای از این فرصت استفاده کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

361 Degree Minds is a research and technology-oriented learning and education company, Head quartered in Chennai , TN - India. Our competence is a deep and insightful understanding of adult and remote ... اطلاعات بیشتر

361 Degree Minds is a research and technology-oriented learning and education company, Head quartered in Chennai , TN - India. Our competence is a deep and insightful understanding of adult and remote learning principles. We understand what makes adults learn, what can make them learn better. We have deep insights into the aspirations of the youth in our target ecosystem and we employ proven and tested scientific principles into adult and remote learning to help them learn better in order to meet each of these disparate aspirations. اطلاعات محدود
چنای , هند آنلاین + 1 بیشتر کمتر