برنامه MicroMasters در اینترنت چیزها (IoT) (دانشگاه Curtin)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

IoT منجر به انقلاب دیجیتال برای صنایع می شود. یاد بگیرید برای طراحی راه حل های IoT و هدایت پروژه های IoT پیشرفته در زمینه خود.

انفجار دستگاه های هوشمند، سیستم ها و فن آوری های جاسازی شده و متصل شده در زندگی ما فرصتی برای اتصال هر چیزی به اینترنت ایجاد کرده است. جمع آوری داده ها و ارتباطات حاصل شده، کارایی و راهکارهایی را که قبلا در داستان های علمی تخیلی روی داده بود، ایجاد کرده است.

این باعث خراب شدن و تبدیل هر صنعت در سراسر جهان می شود.

این برنامه میکروماستر شما را در معرض یک انقلاب دیجیتالی قرار می دهد ، جایی که می توانید سیستم های حل مسئله را طراحی کنید و یا پروژه های مهم IoT را در صنعت و حوزه تخصصی خود راهنمایی کنید. افراد حرفه ای از هر زمینه ای که می خواهند از مهارت های موجود در کسب و کار و / یا دانش فنی خود در عملکردهای مربوط به IoT در محل کار خود بهره بگیرند ، دقیقاً می آموزند که IoT چیست ، چگونه کار می کند ، و چگونه می توان از قدرت خود برای بهبود و ساده سازی کار خود استفاده کرد.

این برنامه به شما دامنه IoT را نشان می دهد و اصول پایه و معماری شبکه ها، دستگاه ها، برنامه نویسی، داده ها و امنیت آن را نشان می دهد. شما خواهید آموخت که چگونه یک ایده می تواند یک محصول IoT قابل اجرا و کارآمد باشد و بتواند ایده های IoT خود و طراحی و / یا حمایت از توسعه خود را تولید کند.

زبان آموزان تأیید شده قادر خواهند بود در بحث های منظم زندگی با سخنرانان دوره، و از راه دور دسترسی به تجهیزات آزمایشگاهی واقعی برای جلسات عملی داشته باشند. علاوه بر این، فراگیران تأیید شده به منابع آکادمی شبکه سیسکو دسترسی خواهند داشت.

Curtin در رتبه 200 در جهان رتبه بندی شده است، زیرا مهندسی برق و الکترونیک دارای امتیاز QS 5 ستاره است و رتبه ERA 5 (بالاترین امتیاز ممکن برای تعالی در تحقیقات در استرالیا) را دارد.

چشم انداز کار

 • IoT بیشتر صنایع و بخشهای تجاری را تحت تأثیر قرار خواهد داد - حدود 30٪ کارها و 60٪ مشاغل می توانند به صورت خودکار انجام شوند و تقریباً در هر شغل پتانسیل اتوماسیون جزئی وجود دارد. (منبع: موسسه جهانی مک کینزی)
 • IoT منجر به ایجاد مشاغل جدید می شود، جایی که افرادی که می توانند IoT را برای ایجاد راه حل ها درک کنند و بتوانند از آن استفاده کنند، تقریبا در تقاضا هستند.
 • برای حفظ رقابت و موفقیت در اقتصاد دیجیتال، متخصصان باید درک آنچه از IoT و چگونگی استفاده از آن برای ایجاد راه حل های تجاری داشته باشند.
 • این MicroMasters همچنین به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های تفکر انتقادی تحلیلی، خلاقیت، حل مسئله و تفکر انتقادی خود را که توسط کارفرمایان در همه زمینه ها بسیار ارزشمند است، توسعه دهند.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • تولید مفاهیم IoT و طراحی راه حل های IoT در حوزه تخصص شما.
 • فرایند را برای راه حل IoT پردازش کنید و حسگرها و سایر دستگاه های مورد نیاز را شناسایی کنید.
 • ارزیابی اجزای زیرساختی و سیستم های شبکه و طراحی شبکه اصلی برای ایده های IoT شما.
 • راه حل های نرم افزاری برای سیستم های مختلف و Big Data را به طرح های مفهومی خود بسپارید و قدردانی کنید که چگونه اطلاعات در شبکه مدیریت می شود.
 • شناسایی و تجزیه و تحلیل خطرات امنیتی و حریم خصوصی IoT و طراحی مفهوم سخت افزار و نرم افزار امن.
 • یک طراحی مفهومی IoT را ارائه می دهد که یک مشکل را حل می کند، آماده نمونه برداری و آزمایش است و مسیری مشخص برای بازار دارد.

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
برای دریافت گواهی برنامه MicroMasters، فراگیران باید تمام گواهی تأیید شده را در تمام 6 دوره IOT، از جمله پروژه Capstone IoT (با قیمت 599 دلار)، تکمیل و موفقیت آمیز کسب کنند.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید

اتمام موفقیت آمیز تمام شش دوره تأیید شده یک Pathway ورود به هر یک از برنامه های زیر است:

 • برنامه کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار و کارآفرینی در دانشگاه کورتین. با توجه به شرایط معیشت پذیرش کورتین، شما 100 اعتبار (25٪) را در رابطه با 400 دوره کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار و کارآفرینی دریافت خواهید کرد.
 • برنامه کارشناسی ارشد مهندسی برق (برق) در دانشگاه کورتین. لطفا توجه داشته باشید که استادیار علوم مهندسی همچنین متقاضیان دارای مدرک لیسانس مهندسی هستند. با توجه به شرایط معیشت پذیرش کورتین، شما 100 اعتبار (25٪) به دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق (400 مهندس برق) دریافت خواهید کرد.

اطلاعات بیشتر

 • میانگین طول: 6-7 هفته در هر دوره
 • تلاش: 2-8 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 6 دوره در برنامه
 • موضوع: علوم کامپیوتر
 • موسسات: دانشگاه کورتین
 • مؤسسه ارائه اعتبار: دانشگاه کورتین
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): در اصل $ 1،294 دلار، در حال حاضر $ 1،164 .60 دلار برای کل برنامه. شما 129.40 دلار USD را ذخیره می کنید.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود