برنامه MicroMasters در تجزیه و تحلیل: ابزار و روش های ضروری (گرجستان Tech)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مهارت های تجزیه و تحلیل اساسی و تقاضا را برای به حداکثر رساندن تاثیرات کسب و کار و پیشرفت حرفه ای خود را به عنوان یک تحلیلگر یاد بگیرید.

به دست آوردن درک بین رشته ای از اصول ضروری تجزیه و تحلیل، از جمله روش های تجزیه و تحلیل، ابزار تحلیلی، مانند R، Python و SQL، و برنامه های کاربردی کسب و کار.

با استفاده از نرم افزار و ابزارهای رایج تجزیه و تحلیل، روش های آماری و ماشین های یادگیری و تکنیک های محاسبات و تجسم اطلاعات، دانش آموزان تجربه لازم برای ادغام تمام این قطعات را برای حداکثر تاثیر به دست خواهند آورد.

تجربه پروژه نیز به عنوان بخشی از برنامه MicroMasters قرار دارد. از طریق این پروژه ها، دانش آموزان مهارت های خود را با ابزار جمع آوری داده ها، ذخیره سازی، تجزیه و تحلیل و تجسم، و همچنین غرایز غلبه بر چگونگی و زمان استفاده هر ابزار می بینند.

این پروژه ها تجربه عملی را با برنامه های کاربردی تجاری واقعی در زمینه تجزیه و تحلیل و درک عمیق تر از نحوه استفاده از مهارت های تجزیه و تحلیل برای ایجاد بزرگترین تفاوت را فراهم می کند.

چشم انداز کار

 • پیش بینی کمبود 140،000-190،000 نفر با مهارت های عمیق تحلیلی و 1.5 میلیون مدیر آموزش دیده تحلیلی تا سال 2018. (منبع: McKinsey Global Institute 2011)
 • افزایش 4/4 میلیون شغل تحلیلی از سال 2013 تا 2015 ، که سومین دلیل آن به دلیل عدم حضور متقاضیان آموزش دیده است. (منبع: شرکت گارتنر 2013)
 • 97٪ از شرکتهایی که درآمد بیش از 100 میلیون دلار دارند از آنالیز استفاده می کنند (منبع: هفته تجارت بلومبرگ) ، اما 42٪ کارفرمایان معتقدند که کارکنان آنها مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل را ندارند. (منبع: Deloitte 2013)
 • چشم انداز شغلی برای افرادی که دارای آموزش های مشابه هستند شامل دانشمند داده ها ، تحلیلگر داده ها ، آمارشناس ، تحلیلگر تجارت ، مشاور ، تحلیلگر تحقیق ، تحلیلگر تحقیقات عملیاتی ، مدیر تحلیلگر ، مهندس مدل سازی است. (منبع: مرکز شغلی INFORMS)

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • از ابزارهای تجزیه و تحلیل ضروری مانند R، Python، SQL و موارد دیگر استفاده کنید.
 • درک مدل های اساسی و روش های تجزیه و تحلیل، و نحوه و زمان استفاده از آنها.
 • یاد بگیرید برای ساخت یک خط لوله تجزیه و تحلیل اطلاعات از جمع آوری و ذخیره سازی از طریق تجزیه و تحلیل و تجسم تعاملی.
 • مهارت های تجزیه و تحلیل جدید خود را در زمینه کسب و کار بکار ببندید تا به حداکثر رساندن تاثیر خود برسید.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters

موفق به تکمیل و کسب گواهینامه معتبر در هر سه دوره MicroMasters. لطفا توجه داشته باشید که تعداد آموزگاران گواهی تأیید شده در هر درس در این برنامه MicroMasters محدود است. هنگامی که این محدودیت رسیده است، ثبت نام گواهی تأیید شده در هر دوره به پایان می رسد. لطفا هر درس در صفحات برای جزئیات بیشتر را ببینید.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید

برنامه تجزیه و تحلیل MicroMasters شامل سه دوره پایه ای از جامع و متخصص بین المللی رشته ای است که در آنالیز (OMS Analytics) در دسترس است برای کمتر از 10،000 دلار. برنامه MicroMasters می تواند به عنوان یک مقدمه مفید برای میزان تجربه باشد. هر کسی که دارای مدرک لیسانس یا معادل آن می تواند به برنامه Analytics OMS اعمال شود، اما تکمیل موفقیت آمیز یک یا چند درس از این دوره های MicroMasters می تواند به درخواست شما در فرایند پذیرش کمک کند. در صورت پذیرش، دانش آموزان فرصت دارند تا حداکثر 9 ساعت (3 دوره) اعتبار اعتبار سنجی edX MicroMasters را به عنوان اعتبار پیشرفته ثابت به مجموع 36 ساعت مورد نیاز برای درجه اعمال کنند.

اطلاعات بیشتر

 • میانگین طول: 15 هفته در هر دوره
 • تلاش: 8-10 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 3 دوره در برنامه
 • موضوع: مهندسی، علوم کامپیوتر، کسب و کار
 • موسسات: موسسه فناوری گرجستان
 • موسسه ارائه اعتبار: موسسه فناوری گرجستان
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): 500 دلار در هر دوره
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود