برنامه MicroMasters در تست و تایید نرم افزار (دانشگاه کالج دانشگاه مریلند)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

روش ها و تکنیک ها را برای تست و تأیید نرمافزار برای پیشرفت حرفه خود به عنوان یک تستر نرم افزار یا توسعه دهنده نرم افزار یاد بگیرید.

نرم افزار تقریباً به همه چیز در دنیای امروز لمس می کند. مصرف کنندگان امروزی از فناوری بصری و قابل اعتماد انتظار دارند و در یک بازار به طور فزاینده شلوغ ، خطاهای کوچک می تواند باعث نارضایتی و ترک شود. تست نرم افزار ضمن ایجاد فرآیندهای توسعه مقیاس پذیر ، ضعف ها را در توسعه نرم افزار برطرف می کند تا از بهترین تجربه کاربر در کلاس استفاده کند. مهارت های لازم برای برتری به عنوان تستر نرم افزار یا مهندس تضمین کیفیت را بیاموزید.

در این برنامه MicroMasters تست و تایید نرم افزار شما دانش اساسی در مورد مفاهیم و تکنیک های تست نرم افزار را خواهید آموخت و با درک موارد مختلف آزمون نرم افزار و نحوه ثبت آنها یاد خواهید گرفت. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه برنامه ریزی، اجرا و مدیریت تست نرم افزار و همچنین تکنیک های کیفیت نرم افزار برای تأیید رسمی، که در پروژه های حیاتی مهم استفاده می شود.

این برنامه به نفع تسترهای نرم افزاری، توسعه دهندگان و مهندسین تضمین کیفیت خواهد بود. این تغییرات حرفه ای را با مهارت ها برای دریافت کار در سطح ابتدایی در تست نرم افزار و کمک به پیشرفت مهارت های توسعه دهندگان نرم افزار در آزمون واحد فراهم می کند.

چشم انداز کار

 • چشم انداز فرصت های شغلی برای افراد با آموزش مشابه شامل طراح UX، توسعه وب، توسعه نرم افزار، مدیر فناوری اطلاعات، دانشمند داده، مشاور و تحلیلگر تحقیق است. (گزارش استخدامی UMSI 2015)
 • تخمین زده می شود که 233،000 مهندسین و آزمایش کنندگان تضمین کیفیت نرم افزار وجود داشته و 37،000 فرصت شغلی اضافی برای مهندسین و آزمایش کنندگان تضمین کیفیت نرم افزار وجود دارد. (منبع: O * خالص آنلاین)
 • مهندس تضمین کیفیت نرم افزار توسط Forbes به عنوان یکی از شادترین شغل ها در آمریکا رتبه بندی شده است. (منبع: forbes.com)

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • تست نرم افزارها و تکنیک های اساسی.
 • انواع مختلفی از موارد تست نرم افزار را ایجاد کنید.
 • موارد آزمون اسناد و نتایج اجرای آزمون.
 • نقص نرم افزار را مدیریت کنید.
 • انجام تأیید رسمی نرم افزار.

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
کامل و موفقیت آمیز گواهی تأیید شده در تمام 3 دوره.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید

زبان آموزانی که موفق به اخذ گواهینامه های تأیید شده برای کلیه دوره های این برنامه MicroMasters می شوند ، واجد شرایط انتقال به برنامه کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات ، با تخصص در مهندسی نرم افزار ، در کالج دانشگاهی دانشگاه مریلند (UMUC) هستند. این برنامه کاملاً آنلاین است. دانشجویان باید مراحل درخواست را به UMUC تکمیل کنند و کلیه شرایط لازم برای پذیرش دانشکده تحصیلات تکمیلی را برآورده سازند. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://www.umuc.edu/admissionions/admission-requirements/graduate-admissionions.cfm.

گواهینامه نرم افزار تست و تایید مایکروسافت برای 12 اعتبار در مقطع کارشناسی ارشد کامل (36 اعتبار برای فارغ التحصیل با MS در درجه فناوری اطلاعات با تخصص در مهندسی نرم افزار) مورد نیاز است.

اطلاعات بیشتر

 • میانگین طول: 8 هفته در هر دوره
 • تلاش: 8-10 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 3 دوره در برنامه
 • موضوع: علوم کامپیوتر، مهندسی، کسب و کار
 • موسسات: دانشگاه سیستم مریلند، UMUC
 • مؤسسه ارائه اعتبار: UMUC
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): در اصل $ 747 دلار، در حال حاضر $ 672.30 دلار برای کل برنامه. شما 74.70 دلار USD را صرفه جویی میکنید
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود