برنامه MicroMasters در تفکر طراحی (موسسه فن آوری روچستر)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

نوآوری. خلاقیت تفکر استراتژیک. در سال گذشته بیش از 279،000 پست شغلی این مهارت ها را ذکر کرده اند. یکی دیگر از 239،000 تفکر طراحی ذکر شده است.

چرا تفکر طراحی به یکی از مهارتهای مورد نیاز تبدیل شده است؟ کارفرمایان برای حل مشکالت، خلاقیت، تفکر انتقادی و مهارت های تحلیلی به منظور افزایش توانایی کارکنان خود برای هدایت شرکت هایشان به آینده ای موفق، به دنبال هستند. تفکر طراحی از فرآیندهای مورد استفاده توسط طراحان از جمله درک کاربر و تجربه کاربر توسعه یافته است، اما کاربرد آن ممکن است برای حل مشکلات غیر مرتبط با محصول و همچنین از نوآوری یک محصول یا خدمات جدید برای اجرای تغییر رویه یا شناسایی یک جهت استراتژی جدید برای شرکت.

در برنامه MicroMasters Thinking Design شما یاد می گیرید چگونه از روند تفکر طراحی برای حل مشکلات خلاقانه، همکاری و همدلی استفاده کنید. کسب مدرک MicroMasters شما را با دانش فرایندها و تکنیک های مورد استفاده برای حل مشکلات و نوآوری در محل کار تجهیز خواهد کرد.* منبع: فن آوری های سوزاندن شیشه

چشم انداز کار

 • در نظرسنجی McKinsey اخیر، 84٪ از مدیران اجرایی جهان گزارش دادند که نوآوری برای راهبردهای رشد آنها بسیار مهم است، اما 94٪ انعطاف پذیر با عملکرد نوآوری سازمان خود ناراضی بودند.
 • دنیای شرکت های بزرگ طی چند سال گذشته انفجار برنامه های نوآورانه ای را تجربه کرده است که 38 درصد از 200 شرکت پیشرو در ایجاد مراکز نوآوری در مرکز فناوری جهانی قرار دارند. (منبع، Campainlive.co.uk)
 • مهارت های بالا در تقاضا با توجه به انجمن جهانی اقتصادی عبارتند از حل مشکل پیچیده، تفکر انتقادی، خلاقیت و هوش هیجانی.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • مهارتهای تحقیق محور کاربر برای به دست آوردن همدلی کاربر از طریق مصاحبه و مشاهدات.
 • استراتژی هایی برای درک زمینه کاربر برای شناسایی و تأیید مشکلات تجاری.
 • تکنیک های ایده پردازی و تجسم برای تولید راه حل های هدفمند و خلاق.
 • روش ها برای ارزیابی و استفاده از بازخورد کاربر از مدل های تست و نمونه های اولیه برای شناسایی راه حل های ارجح.

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
برای کسب اعتبار MicroMasters، فراگیران باید تمام گواهینامه تأیید شده را در چهار دوره کامل تکمیل و موفقیت آمیز بدست آورند و دوره ارزیابی کپسون را تصویب کنند.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید
دانش آموزانی که موفق به کسب مدرک MicroMasters می شوند واجد شرایط دریافت اعتبار به درجه کارآفرینی و نوآوری کارشناسی ارشد (MEI) UQ می باشند. دارنده مدرک معتبر که نیازهای ورود به برنامه را دریافت می کند، یک اعتبار معادل یک ترم (8 واحد) را دریافت می کند و مدت تحصیل را تا 6 ماه کاهش می دهد. دانش آموزان باید 12 ماه باقی مانده از تحصیل تمام وقت (16 واحد) در کالج را تکمیل کنند.

دانش آموزانی که در مدرک کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند قادر به انتخاب از طیف وسیعی از زمینه های مطالعه هستند: بیوتکنولوژی؛ طراحی و فناوری اطلاعات؛ کارآفرینی مواد غذایی؛ کارآفرینی اجتماعی و اجتماعی؛ و انرژی پایدار. دانش آموزان نیز فرصت دارند تا دانش و مهارت های خود را به موارد واقعی کسب و کار از طریق دوره های کوهنوردی منحصر به فرد ما اعمال کنند.

اطلاعات بیشتر

 • متوسط طول: 6 هفته در هر دوره
 • تلاش: 8-12 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 5 دوره در برنامه
 • موضوع: مهندسی، بازرگانی
 • موسسات: موسسه فن آوری روچستر
 • موسسه ارائه اعتبار: موسسه فن آوری روچستر
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): در اصل 1000 دلار آمریکا، در حال حاضر 900 دلار برای کل برنامه. شما 100 دلار را صرفه جویی میکنید
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود