برنامه MicroMasters در توسعه نرم افزار (دانشگاه بریتیش کلمبیا)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

رویکردهای طراحی به مهندسی نرم افزار را یاد بگیرید، که به کارشناسان اجازه می دهد تا در هر زبان برنامه نویسی کار کنند و نمونه کارهای پروژه را با استفاده از Java، Typescript و موارد دیگر بسازند.

سرعت در توسعه نرم افزار بسیار مهم است. توسعه دهندگان موفق هستند کسانی هستند که قادر به سرعت به یادگیری فناوری های جدید و سیستم های نرم افزاری جدید می پردازند و این کار را با مشاهده هر نرم افزار - در هر زبان برنامه نویسی - به عنوان الگوهای معمول تکرار، و نه فقط خطوط دقیق کد.

در این برنامه MicroMasters شما این همان تفکر متخصص را یاد خواهید گرفت. با کار کردن از طریق چندین پروژه توسعه نرمافزاری، فناوریهای خاصی را خواهید آموخت، از جمله جاوا، JUnit، IntelliJ IDEA، Typescript و Node.js. اما مهمتر از همه شما توانایی مشاهده ساختارهای مشترک در برنامه ها و ابزارها را خواهید داشت و یاد خواهید گرفت که چگونه این مهارت ها را به سرعت به کار بردن فناوری های جدید اعمال کنید.

پس از اتمام این برنامه، شما قادر به نوشتن برنامه ها با استفاده از رویکرد سیستماتیک و طراحی برنامه هایی هستید که برای نگهداری آسان است. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه از روش های چابک برای ساخت برنامه های نرم افزاری که برای حل مشکلات دنیای واقعی استفاده می کنند یاد بگیرند.

با مهارت های به دست آمده در این برنامه، اعتماد به نفس بیشتری برای موقعیت هایی که از هر زبان برنامه نویسی یا تکنولوژی استفاده می کنند، استفاده کنید.

چشم انداز کار

 • چشم انداز فرصت های شغلی برای افراد با آموزش مشابه شامل توسعه نرم افزار، تست نرم افزار و یا هر نقش تضمین کیفیت می باشد.
 • حقوق و دستمزد متوسط ​​برای مشاغل توسعه نرم افزار در ایالات متحده 100،690 دلار در سال است. (منبع: اداره آمار کارگری)
 • پیش بینی شده است که 186،600 شغل جدید در زمینه توسعه نرم افزار در ده سال آینده باید تنها در ایالات متحده پر شود. (منبع: اداره آمار کارگری)

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • نحوه توسعه برنامه هایی که به خوبی آزمایش شده و اصلاح آنها آسان است.
 • ساختاری برای توسعه سیستمهای بزرگ نرم افزاری با استفاده از انتزاع و تجزیه.
 • برای نوشتن و مرور سریع کد با استفاده از ابزارهای برنامه نویسی.
 • چگونه می توان با استفاده از رویکرد چابک در یک زوج یا تیم ، توسعه نرم افزار کامل پشته را انجام داد.
 • زبانهای محبوب جاوا و تایپ اسکریپت و امکان یادگیری سریع موارد جدید.

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
کامل و موفقیت آمیز گواهی تأیید شده در تمام 5 دوره به همراه پروژه پروژه مهندسی نرم افزار Capstone.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید

دانش آموزانی که موفق به دریافت گواهی برنامه MicroMasters می شوند واجد شرایط برای پذیرش در برنامه کارشناسی علوم (Computer Science) در دانشگاه Curtin می باشند.

اگر یک فراگیر برای پذیرش در برنامه دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه کریتین درخواست پذیرش شود، گواهی برنامه MicroMasters به 25 درصد (یا 100 اعتبار از 400 اعتبار) از دوره های آموزشی مورد نیاز برای فارغ التحصیلی در Curtin برنامه

شرایط پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد مورد نیاز دانشگاه پذیرش دانشگاه کورتین است.

اطلاعات بیشتر

 • میانگین طول: 6-7 هفته در هر دوره
 • تلاش: 8-10 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 6 دوره در برنامه
 • موضوع: علوم کامپیوتر
 • موسسات: دانشگاه بریتیش کلمبیا
 • موسسه ارائه اعتبار: دانشگاه بریتیش کلمبیا
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): در اصل $ 925 دلار، در حال حاضر $ 832.50 دلار برای کل برنامه. شما 92.50 دلار USD را ذخیره می کنید.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود