برنامه MicroMasters در حقوق بشر (دانشگاه کورتین)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

درباره حقوق بشر به عنوان زمینه ای چند رشته ای از تاریخ به فعالیت، توسعه و بیشتر یاد کنید.

درک این مطلب از مفاهیم و شیوه های حقوق بشر در سطوح محلی، ملی و بین المللی در سراسر دوره این دوره از دانشگاه کورتین غنی سازی کنید.

نظریه حقوق بشر و فلسفه

از طریق یادگیری در مورد درک مفاهیم حقوق بشر جهانی و همچنین برخی از انتقادات مهم این مفهوم، به بررسی حقوق بشر می پردازیم.

حقوق بشر و توسعه

کشف اینکه چرا درکی از حیات انسانی برای رسیدگی به فقر، نابرابری، تغییرات آب و هوایی، حقوق بومی و مسائل عدالت اجتماعی مهم است.

فعاليت، حمايت و تغيير

این مجموعه چند رشته ای است و برای افرادی که مایل به شروع یا پیشرفت حرفه خود در طیف گسترده ای از رشته ها هستند مفید خواهد بود. آگاهی از مسائل معاصر در حقوق بشر در حرفه ها مانند آموزش، سلامت، قانون، کار اجتماعی و کار توسعه در بخش دولتی و خصوصی بسیار مهم است.

شما همچنین می توانید از دانش حقوق بشر در ظرفیت داوطلبانه، حمایت از عدالت اجتماعی، صلح یا ایجاد یک آینده ی پایدار بهره مند شوید.

تکمیل موفقیت آمیز هر سه دوره تأیید شده (علاوه بر یک کار ارزیابی قبل از ورود) ، یک Pathway ورود به برنامه کارشناسی ارشد حقوق بشر در دانشگاه کرتین را فراهم می کند ، که می تواند در محوطه دانشگاه و یا بصورت آنلاین مطالعه شود. با توجه به شرایط ورود به سایت کورتین ، برای سه تا از ده واحدی که برنامه درجه را تشکیل می دهند ، اعتبار دریافت خواهید کرد.

چشم انداز کار

 • حقوق بشر یک منطقه چند رشته ای است که شامل سیاست، انسان شناسی، فلسفه، آموزش، کار اجتماعی، و چارچوب قانونی است.
 • فرصت های شغلی عبارتند از: کارمند حقوق بشر، معلم / معلم، کارمند بهداشتی، وکیل، کارگر اجتماعی، فعال، واسطه و کارکنان درگیری، کارکنان جامعه و کارگر توسعه، در هر دو بخش عمومی و خصوصی.
 • فارغ التحصیلان دوره Curtin در برنامه های مبارزه با نژادپرستی، سازمان های غیر دولتی حقوق بشر، نقش های توسعه سیاسی، ارائه خدمات مستقیم در طیف وسیعی از خدمات انسانی، و حمایت و موضع گیری لابی می کنند.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • نقش مؤسسات مدون حقوق بشر.
 • توسعه سیاسی، تاریخی و فلسفی ایده هایی درباره حقوق بشر که بر پایه سیستم های فعلی استوار است.
 • دیدگاه های چند جانبه، چند فرهنگی و چند مذهبی حقوق بشر.
 • نقش هایی که جنبش های اجتماعی، کمپین های مردمی و سایر طرح ها در توسعه ایده ها و شیوه های حقوق بشر نقش داشته است.

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
برای دریافت گواهی برنامه MicroMasters، تکمیل کنید، گذراندن و کسب گواهی تأیید شده در هر سه دوره حقوق بشر.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید

دانش آموزانی که موفق به کسب گواهی برنامه MicroMasters می شوند واجد شرایط برای پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد حقوق بشر در دانشگاه کورتین می باشند.

اگر یک فراگیر برای پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد حقوق بشر در دانشگاه Curtin درخواست پذیرش شود، گواهی برنامه MicroMasters به 25 درصد از دوره های آموزشی مورد نیاز برای فارغ التحصیلی در برنامه Curtin (در پردیس یا آنلاین) محاسبه خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

 • میانگین طول: 12 هفته در هر دوره
 • تلاش: 8-10 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 3 دوره در برنامه
 • موضوع: علوم انسانی، علوم اجتماعی
 • موسسات: دانشگاه کورتین
 • مؤسسه ارائه اعتبار: دانشگاه کورتین
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): برای آزمودن اعتبار MicroMasters برای 900 دلار رایگان است
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود