برنامه MicroMasters در حقوق بین الملل (دانشگاه کاتولیک دی لوئین)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

استاد زبان جامعه بین المللی حقوق، از جمله قوانین و نهادها، مربوط به حقوق بشر، جنگ و سرمایه گذاری خارجی.

قانون بین المللی قانون جامعه بین المللی است و در دنیای جهانی ما این یک زمینه در حال گسترش است و سیاست های بین المللی امروزه بدون درک محدودیت های حقوقی که بر آن تاثیر می گذارند، نمی توانند درک شوند.

با استفاده از این برنامه بین المللی MicroMasters، شما زبان و مؤسسات حقوق بین الملل را می آموزید. برنامه MicroMasters به شما درک روشنی از راه هایی که قوانین بین المللی به عنوان یک نظم قانونی در اختیار دارد و در امور داخلی (حقوق بشر)، جنگ (قانون درگیری های مسلحانه) و اقتصاد (قانون سرمایه گذاری) وجود دارد. شما یاد خواهید گرفت که اخبار بین المللی را از منظر قانونی رمزگشایی کنید و قوانین حقوقی را در زمینه های تخصصی حرفه ای روابط بین الملل (دیپلماسی، کمک های بشردوستانه، سازمان های غیردولتی ...) درک کنید.

اگر شما یک وکیل نیستید، می توانید با وکلا حرفه ای ارتباط برقرار کنید.

اگر قبلا در قانون، علوم سیاسی یا روابط بین الملل فارغ التحصیل شده باشید، ممکن است حتی علاقه مند به گرفتن مدرک تحصیلی خود در سطح بعدی و تبدیل شدن به یک دانش آموز پیشرفته در لووان باشید!

اعتبار MicroMasters شما به ارزش 20 اعتبار از 60 اعتبار مورد نیاز برای تکمیل استاد پیشرفته خواهد بود. 33٪ از زمان مطالعه ذخیره شده است

چشم انداز کار

 • فرصت های شغلی شامل وکلا ، دانشمندان سیاسی ، روزنامه نگاران ، اقتصاددانان ، فعالان و متخصصان سازمان های مردم نهاد است.
 • اعضای نیروهای مسلح ، کارمندان دولت ، اعضای سازمان های دولتی و بین دولتی ، دیپلمات ها ، کارمندان سفارتخانه.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • قوانین حقوقی موجود در زمینه های تخصصی حرفه ای روابط بین الملل را بشناسید. (دیپلماسی ، کمک های بشردوستانه ، سازمان های مردم نهاد).
 • استدلال های حقوقی صحیحی را برای تقویت ادعاهای مبتنی بر قوانین بین المللی و تعامل با وکلا حرفه ای به روشی مفصل بیان کنید.
 • اخبار بین المللی را از دیدگاه قانونی رمزگشایی کنید.

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
موفق به کسب گواهی تأیید شده در هر چهار دوره. ما پیشنهاد می کنیم که با شروع دوره های حقوق بین الملل شروع کنید، زیرا دانش مورد نیاز شما را به راحتی به دوره های زیر می دهد.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید

مطالعه در بلژیک (نزدیک بروکسل)! ثبت نام در استاد پیشرفته (مسکونی) (LL.M.) در حقوق بین الملل.

هر MOOC در این برنامه MicroMasters به ارزش 5 اعتبار است. بنابراین کل برنامه MicroMasters با 20 اعتبار یا 33٪ از برنامه کامل مسکونی ارزیابی می شود. به عنوان این یک برنامه تخصصی تخصصی است، شما باید در قانون (کارشناسی ارشد حقوق)، در روابط بین الملل یا در علوم سیاسی به فارغ التحصیل برای درخواست استاد پیشرفته.

اطلاعات بیشتر

 • میانگین طول: 8-11 هفته در هر دوره
 • تلاش: 8-12 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 4 دوره در برنامه
 • موضوع: حقوق، علوم انسانی
 • موسسات: Catholic de Louvain دانشگاه
 • مؤسسه ارائه اعتبار: Université Catholique de Louvain
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): در اصل 600 دلار آمریکا، در حال حاضر 540 دلار آمریکا برای کل برنامه. شما 60 دلار آمریکا را صرفه جویی میکنید
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود