برنامه MicroMasters در رهبری در توسعه جهانی (دانشگاه کوئینزلند)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مهارت های رهبری مورد نیاز را برای پیشرفت حرفه ای خود در توسعه بین المللی یاد بگیرید.

آیا شما در بخش توسعه کار می کنید و به دنبال قدم بعدی در زندگی حرفه ای خود هستید؟

توسعه بین المللی و جامعه به منظور کاهش فقر و بهبود استانداردهای زندگی، سلامتی و کیفیت زندگی برای کسانی که به آن نیاز دارند بیشتر است. به عنوان دنیای ما و چالش هایی که ما با آن مواجه می شویم پیچیده تر می شود، ما نیاز به متخصصان واجد شرایط و متخصص را داریم تا از طریق بخش ها و سازمان ها سرپرست شوند

تطبیق دانش نظری با مهارت های عملی، رهبری در برنامه توسعه MicroMasters جهانی، مهارت های فنی و مدیریتی قوی شما را برای حل و فصل چالش های پیچیده و پیچیده در توسعه جهانی فراهم می کند. این گواهی برنامه نشان می دهد که شما مهارت های پیشرفته آژانس های توسعه بین المللی به طور فزاینده ای از رهبران و مدیران آنها خواستار است.

از طریق هر دوره ، شما یاد می گیرید چگونه به مشکلات پیچیده در توسعه ، مشاهده آنها از طیف وسیعی از دیدگاه های مختلف ، و اینکه چگونه یک رهبر تطبیقی باشید ، تجزیه و تحلیل کنید و به طور مؤثر پاسخ دهید. پس از کسب گواهی تأیید شده برای هر یک از چهار دوره مقدماتی ، ارزیابی Capstone را تصویب کنید و به گواهی برنامه MicroMasters در رهبری در توسعه جهانی اعطا شوید.

بر این اعتبار بنویسید و برای یک ساله استاد رهبری UQ در برنامه توسعه جهانی تقاضا کنید.

چشم انداز کار

 • نمایندگان صنایع توسعه بیان کرده اند که نیاز به متخصصانی دارند که دارای دانش متون و مهارت های رهبری برای مدیریت مشکلات پیچیده پیچیده هستند.
 • تقاضا برای متخصصان توسعه در بخش خصوصی نیز افزایش می یابد.
 • این اعتبارنامه نوآورانه و چند رشته ای شما را از بازار کار فزاینده رقابتی جدا خواهد کرد.
 • فرصت های شغلی هیجان انگیز با آژانس های کمک های چند جانبه و دو جانبه ، پیمانکاران کمک ، ادارات دولتی ، سازمانهای غیر دولتی و معدن و سایر شرکتهای بخش خصوصی در دسترس است.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • درک دیدگاه های برجسته، روند و چالش های سبک رهبری در توسعه.
 • دانش انتقادی از علم، عمل، و سیاست پایدار Pathways به توسعه است.
 • مهارت ها در عمل توسعه انطباقی، در یافتن راه حل های محلی برای مشکلات پیچیده و برای مقیاس دادن آن راه حل ها برای بهبود سیاست.
 • توانایی ارائه استدلال انتقادی به تجزیه و تحلیل مسائل مرتبط با توسعه.

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
موفق به تکمیل و کسب گواهی تأیید شده در هر چهار دوره و گذراندن ارزیابی نهایی Capstone. هزینه ارزیابی Capstone 750 دلار است.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید

دانش آموزانی که موفق به کسب گواهی برنامه MicroMasters شده اند می توانند واجد شرایط درخواست مدرک لیسانس در زمینه توسعه جهانی در دانشگاه کوئینزلند باشند. دانش آموزان باید به UQ اعتراض کنند و تمام الزامات ورود به دانشگاه Master of Leadership در برنامه توسعه جهانی را برآورده کنند. تکمیل موفقیت آمیز رهبری در برنامه توسعه MicroMasters تنها بخشی از الزامات ورود است.

اطلاعات بیشتر

 • متوسط طول: 3-12 هفته در هر دوره
 • تلاش: 10 تا 12 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 5 دوره در برنامه
 • موضوع: علوم انسانی، علوم اجتماعی، بازرگانی
 • موسسات: دانشگاه کوئینزلند
 • موسسه ارائه اعتبار: دانشگاه کوئینزلند
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): در اصل $ 1350 دلار، در حال حاضر $ 1215 دلار برای کل برنامه. شما 135 دلار آمریکا را صرفه جویی میکنید
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود