برنامه MicroMasters در رهبری کسب و کار (دانشگاه کوئینزلند)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

پیشرفت حرفه خود را با یادگیری چگونه به طور موثر سازمان های پیچیده، مدرن را رهبری.

رهبری کسب و کار بیش از یک عنوان شغلی فکری و یک دفتر گوشه ای است. رهبری موثر نیاز به درک عمیق از سازمان دارد؛ افرادی که آن را اجرا می کنند؛ زمینه که در آن عمل می کند؛ و شاید مهمتر از خودآزمایی. با ایجاد این صلاحیت ها، برنامه ریزی کسب و کار MicroMasters، مديران نوظهور و با تجربه را برای مواجهه با چالش های رهبری آماده می کند.

هر دوره در برنامه MicroMasters، نظریه های علمی فعلی را با حیله گری از رهبران با تجربه هماهنگ می کند و تجربه ی یادگیری را فراهم می کند که تنها در کلاس درس نمی تواند انجام شود. هدف: توانمند ساختن دانش آموزان با دانش و مهارت به طور موثر به عنوان رهبران عمل می کند.

این MicroMasters برای افرادی است که علاقه مند به تبدیل شدن به رهبران موثر در سازمان خود هستند. این برنامه و پروژه کوهنوردی به شما مهارت هایی را می دهد که الهام بخش همکاران و تکامل کسب و کار شما هستند.

چشم انداز کار

 • بیش از 80٪ کارفرمایان پاسخ دهنده می گویند که آنها به دنبال مهارت های رهبری و توانایی کار در تیم در رزومه کاندیدا هستند. (منبع: بررسی شغلی NACE's Outlook 2016)
 • بیش از 500000 شغل در ایالات متحده (نیاز به داشتن مدرک کارشناسی ارشد) به دنبال نامزدها با مهارت های زیر - رهبری ، تصمیم گیری ، کار گروهی / همکاری ، مدیریت و مدیریت تغییر است. (منبع: BurningGlass)
 • شغل های درخواستی به دنبال مهارت های رهبری شامل مهندسان نرم افزار، مدیران حساب، تحلیلگران کسب و کار، مدیران بازاریابی و مدیران فروش می باشند.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • درک نقاط قوت و ضعف سبک های مختلف رهبری و درک گرایش های رهبر خودتان.
 • بهبود توانایی شما برای رهبری سازمان های پیچیده مدرن با توسعه مهارت های تصمیم گیری خود را.
 • بهتر افراد را درگیر کنید و تیم های همکاری بیشتری را توسعه دهید.
 • حرکت مسائل اجتماعی گسترده و فشارهای سیاسی بر روی کسب و کار شما را هدایت کنید.
 • ابتکار تغییرات موثر در سازمان شما را هدایت کنید

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
برای کسب مدرک MicroMasters، فراگیران باید تمام گواهینامه های تأیید شده را در چهار دوره رهبری تجاری تکمیل کرده و با موفقیت کسب کنند و دوره ارزیابی کپسون را به تصویب برسانند.

ارزیابی Capstone شامل آزمون دانش، یک مقاله بازتاب رهبری و ارائه ویدئو است.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید
ترجمه ظرفیت رهبری خود را به تخصص محتوای پیشرفته و یک مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار (MBus) در دانشگاه دانشگاه کوئینزلند ترجمه کنید.

دانش آموزانی که موفقیت آمیز بودن مدرک MicroMasters را می پذیرند، واجد شرایط اعتباری برای برنامه Master of Business UQ هستند (MBus). دارنده مدرک معتبر که نیازهای ورود به برنامه را دریافت می کند، اعتبار معادل یک ترم (8 واحد) را دریافت می کند، دوره تحصیل را 6 ماه کاهش می دهد (12 تا 18 ماه از تمام وقت تحصیل باقی مانده تا تکمیل مدرک MBU، 16 تا 24 واحد باقیمانده).

مطالعات MBus خود را در بریزبن آفتابی استرالیا کامل کنید. ادامه تحصیلات خود را در رهبری، یا یکی از تخصص های دیگر ما را انتخاب کنید: تبلیغات؛ مدیریت منابع انسانی؛ سیستم های اطلاعاتی؛ نوآوری و کارآفرینی؛ کسب و کار بین المللی؛ بازار یابی؛ یا تاثیر اجتماعی و پایداری.

اطلاعات بیشتر

 • میانگین طول: 3-10 هفته در هر دوره
 • تلاش: 8-10 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 5 دوره در برنامه
 • موضوع: ارتباطات، کسب و کار
 • موسسات: دانشگاه کوئینزلند
 • موسسه ارائه اعتبار: دانشگاه کوئینزلند
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): در اصل $ 1497 دلار، در حال حاضر $ 1347.30 دلار برای کل برنامه. شما 149.70 دلار USD را صرفه جویی میکنید.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود