برنامه MicroMasters در علوم داده (UC سان دیگو)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مهارت های انتقادی مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک دانشمند داده را به دست آورید، که یکی از بهترین شغل ها در امریکا و تقاضای جهانی است.

اکسل در علوم داده، یکی از داغترین زمینه های فناوری امروز است. یاد بگیرید چگونه از بین اطلاعات جدید با اطلاعات سوالات درست، دستکاری مجموعه داده ها و تجسم یافته های خود در روش های قانع کننده، به دست آورید.

در این برنامه MicroMasters، شما یک درک جامع از ابزارهای ریاضی و محاسباتی که مبنای علم داده ها هستند و نحوه استفاده از آن ابزارها برای ایجاد توصیه های کسب و کار مبتنی بر داده ها را توسعه می دهد.

این برنامه MicroMasters شامل دو طرف یادگیری علوم داده است: ریاضی و کاربردی.

دوره های ریاضی شامل احتمال، آمار و یادگیری ماشین می شوند. دوره های کاربردی، استفاده از ابزارهای خاص و زبان هایی مانند Python، Numpy، Matplotlib، Pandas و Scipy، محیط نوت بوک Jupyter و Apache Spark را در اختیار دنیای واقعی قرار می دهد.

شما یاد می گیرید که چگونه داده های بزرگ را با استفاده از نرم افزار منبع آزاد منبع جمع آوری ، تمیز و تجزیه و تحلیل کنید ، به شما امکان می دهد تا تجزیه و تحلیل داده های در مقیاس بزرگ را انجام داده و یافته های خود را به روشی قانع کننده و بصری ارائه دهید. هنگامی که با تخصص در نوع خاصی از تجارت همراه باشید ، شما را به یک کارمند بسیار مطلوب تبدیل می کند.

چشم انداز کار

 • دانشمند داده بهترین کار در آمریکا در سال 2017 را با میانگین حقوق اولیه 110 دلار ارزیابی کرده است. (منبع: Glassdoor)
 • تقریباً 215000 موقعیت شغلی آزاد در علوم داده وجود دارد. (منبع: در واقع.com)
 • در حال حاضر حدود 31،000 فرصت برای موقعیت های آماری در آمریكا (LinkedIn) وجود دارد كه متوسط حقوق آنها 77000 دلار است. (در شیشه ای)
 • در زمینه هوش تجاری ، حدود 14000 افتتاح در ایالات متحده (LinkedIn) با مبلغ 88000 دلار پایه درآمد وجود دارد.
 • مشاغل شامل دانشمند داده ، مهندس داده ، تحلیلگر داده ، آماری ، مدیر داده ، معمار داده ، تحلیلگر تجارت است.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • نحوه بارگیری و تمیز کردن داده های دنیای واقعی.
 • چگونه می توان استنباط آماری قابل اعتماد را از داده های پر سر و صدا انجام داد.
 • نحوه استفاده از یادگیری ماشینی برای یادگیری مدل های داده.
 • نحوه تجسم داده های پیچیده.
 • نحوه استفاده از Apache Spark برای تجزیه و تحلیل داده هایی که در حافظه یک کامپیوتر واحد قرار نمی گیرند ، استفاده می شود.

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
برای کسب اعتبار MicroMasters، فراگیران باید تمام گواهینامه تأیید شده را در چهار دوره کامل تکمیل و موفقیت آمیز بدست آورند و دوره ارزیابی کپسون را تصویب کنند.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید
دانش آموزانی که موفق به کسب مدرک MicroMasters می شوند واجد شرایط دریافت اعتبار به درجه کارآفرینی و نوآوری کارشناسی ارشد (MEI) UQ می باشند. دارنده مدرک معتبر که نیازهای ورود به برنامه را دریافت می کند، یک اعتبار معادل یک ترم (8 واحد) را دریافت می کند و مدت تحصیل را تا 6 ماه کاهش می دهد. دانش آموزان باید 12 ماه باقی مانده از تحصیل تمام وقت (16 واحد) در کالج را تکمیل کنند.

دانش آموزانی که در مدرک کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند قادر به انتخاب از طیف وسیعی از زمینه های مطالعه هستند: بیوتکنولوژی؛ طراحی و فناوری اطلاعات؛ کارآفرینی مواد غذایی؛ کارآفرینی اجتماعی و اجتماعی؛ و انرژی پایدار. دانش آموزان نیز فرصت دارند تا دانش و مهارت های خود را به موارد واقعی کسب و کار از طریق دوره های کوهنوردی منحصر به فرد ما اعمال کنند.

اطلاعات بیشتر

 • میانگین طول: 10 هفته در هر دوره
 • تلاش: 8-10 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 4 دوره در برنامه
 • موضوع: علوم کامپیوتر، تحلیل داده ها
 • موسسات: دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو
 • مؤسسه ارائه اعتبار: دانشگاه کورتین
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): در اصل $ 1400 دلار، در حال حاضر $ 1260 دلار برای کل برنامه. شما 140 دلاری را صرفه جویی میکنید.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود