برنامه MicroMasters در فن آوری های نوآورانه خودرو (دانشگاه صنعتی چالمرز)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مهارت های خود را به خط مقدم فناوری خودرو برسانید و مهندس آینده شوید.

صنعت خودرو در راه های اساسی تغییر می کند. امروزه موتور احتراق داخلی به طور فزاینده ای تکمیل شده و یا حتی با یک موتور الکتریکی جایگزین شده است. وسایل نقلیه بیشتر مستقل می شوند و نیاز روزافزون به نرم افزار بهتر ایجاد می شود. درنتیجه، مهندسین ماهر خودرو نیاز به برآورده شدن نیازها در زمینه تحرک فردی با کیفیت بالا و حمل و نقل افراد و کالاها دارند، به خصوص در مورد چالش های زیست محیطی و دیدگاه حوادث صفر.

در این برنامه MicroMasters شما پایه های نه تنها برای طراحی وسیله نقلیه، بلکه نحوه مدل سازی و شبیه سازی دینامیک خودرو را خواهید آموخت. یاد بگیرید چگونه روش های درک و تصمیم گیری هوشمند مورد نیاز برای ماشین های خود را رانندگی و نحوه طراحی مبتنی بر مدل به طور گسترده ای در صنعت استفاده کنید تا با دقت شبیه سازی وسیله نقلیه و همچنین طراحی الگوریتم های کارآمد طراحی کنید.

این برنامه MicroMasters شما را با هفت دوره ارائه می دهد که به شما یک چشم انداز جامع در مورد روش های در حال ظهور برای نیروهای الکتریکی و هیبریدی powertrains؛ ایمنی و اجتناب از سقوط؛ و مبتنی بر مدل مبتنی بر کنترل های جاسازی شده است. بخش دوم برنامه، شما را به پیشرفت های اخیر در رانندگی مستقل معرفی می کند و تمرکز خود را بر روی تصور و تصمیم گیری برای وسایل نقلیه مستقل از حالت پیشرفته.

فارغ التحصیلان برنامه MicroMasters با مهارت های لازم برای حرفه ای در صنعت خودرو مجهز خواهند شد و دیدگاه گسترده ای از فن آوری های در حال ظهور در توسعه فن آوری های خودرو دارند.

چشم انداز کار

 • ثبت نام خودروهای الکتریکی در سال 2016 رکورد جدیدی را با بیش از 750،000 فروش در سراسر جهان به ثبت رساند. (منبع: آژانس بین المللی انرژی)
 • هنگامی که مسائل فنی و نظارتی حل و فصل شد، تا 15 درصد از اتومبیل های جدید فروخته شده در سال 2030 می تواند کاملا مستقل باشد. (منبع: مک کینزی
 • این برنامه، یادگیرندگان را با زمینه ای مناسب برای اهداف شغلی / نقش در مهندسی نیروی برق، ایمنی فعال و رانندگی مستقل و همچنین پشتیبانی فنی و فروش در سطوح مختلف فراهم می کند.
 • متوسط حقوق برای مهندسان اتومبیل خود رانندگی 233000 دلار است. (منبع: پیسا)

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • پیشرانه های برقی و هیبریدی را طراحی و شبیه سازی کنید.
 • اصول مفاهیم ایمنی منفعل و فعال را درک کنید.
 • دینامیک وسیله نقلیه را مدل سازی و شبیه سازی کنید.
 • درک هوشمند و روش های تصمیم گیری مورد نیاز برای اتومبیل های رانندگی را پیاده سازی کنید.

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

کامل و موفقیت آمیز گواهی تأیید شده در تمام هفت دوره ChalmersX به همراه امتحان نهایی سنگاپور.

دانش آموزانی که موفق به کسب گواهی برنامه MicroMasters می توانند به کارشناسی ارشد علوم فناوری چالمرز در مهندسی خودرو یا در سیستم، کنترل و مکاترونیک اعمال شوند. در صورت پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد، دانش آموزان دوره کارشناسی معتبر را به ترتیب به 20-22.5 اعتبار (120 ECTS برای فارغ التحصیلی در برنامه های فوق الذکر مورد نیاز) خواهند بود.

برای دریافت اعتبار به یکی از دو برنامه اصلی، فراگرایی نیاز به اعمال و پذیرش دارد (الزامات رسمی باید اجرا شود) به عنوان دانشجویان معمولی دانشگاه.

اطلاعات بیشتر

 • میانگین طول: 6-8 هفته در هر دوره
 • تلاش: 10-20 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 7 دوره در برنامه
 • موضوع: مهندسی، علوم کامپیوتر، تحلیل داده ها
 • موسسات: دانشگاه چالمرز
 • مؤسسه ارائه اعتبار: دانشگاه چالمرز
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): در اصل $ 1400 دلار، در حال حاضر $ 1260 دلار برای کل برنامه. شما 140 دلاری را صرفه جویی میکنید.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود