برنامه MicroMasters در مبانی تجارت (دانشگاه بریتیش کلمبیا)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

در مورد جنبه های کلیدی کسب و کار، از مالیه تا بازاریابی، برای پیشبرد یا شروع کار خود در دنیای کسب و کار، اطلاعات کسب کنید.

در بازار کار امروز، مدیریت اساسی، ارتباطات و مهارت های تصمیم گیری، و نیز مشارکت کلی کسب و کار، برای کارفرمایان ارزش زیادی دارد.

در این برنامه MicroMasters فشرده، که توسط یکی از مدرسه های کسب و کار برجسته در جهان آموزش داده می شود، شما یاد می گیرید که چگونه کسب و کار در یک سطح اساسی کار می کند، به شما پایه و اساس جامع نیاز دارد تا بتوانید از مزیت رقابتی خود بهره مند شوید. زبان آموزان تأیید شده دسترسی به موارد زنده، بازخورد اختصاصی و دسترسی به بینش صنعت در دنیای واقعی را دارند.

شما مفاهیم اصلی حسابداری، بازاریابی، مالی و رفتار سازمانی را یاد خواهید گرفت. شما یاد خواهید گرفت که چگونه به طور موثر در محیط کسب و کار ارتباط برقرار کنید و در واقعیت دنیای کسب و کار غرق شوید و چگونه کار می کند.

مهارت های به دست آمده در این برنامه به شما اعتماد به نفس می دهد تا به یک نقش تجاری تبدیل شوید، پروژه های پیچیده تر را در محل کار خود بگذرانید یا گام بعدی در زندگی حرفه ای خود را مدیریت کنید.

چشم انداز کار

 • آموزش های کسب و کار پایه می تواند به شما در اولین نقش مهم کسب و کار شما کمک کند یا گام بعدی را در زندگی حرفه ای خود کسب کنید.
 • کارکنان در نقش های فنی به دنبال شکاف به یک حرفه ای مدیریت می کنند چشم انداز شغلی خود را به طور قابل توجهی توسط MicroMasters افزایش یافته است.
 • نقش های کاری که می تواند مفید باشد عبارتند از: هماهنگ کننده فروش / بازاریابی، مدیر دفتر، دستیار اجرایی، نماینده مشتری، کارآموز مدیریت و تکنسین.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • چگونه سازمان ها کار می کنند: از درک فرآیندها تا تشخیص مشکلات و ایجاد تغییرات.
 • نحوه برقراری ارتباط موثر در یک محیط کاری: درک مخاطبان گوناگون و ایجاد استدلال های صحیح.
 • نحوه استفاده از اطلاعات مالی برای تصمیم گیری مناسب کسب و کار: مفاهیم اساسی حسابداری مالی، ارزیابی مالی و تصمیم گیری های پس انداز و سرمایه گذاری.
 • نقش بازاریابی در ایجاد ارزش برای مصرف کنندگان: درک اینکه چگونه سازمان ها می توانند با تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده و اقدام بر روی آن موفق شوند، موفق می شوند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
کامل و موفقیت آمیز گواهی تأیید شده در تمام شش دوره. برای به دست آوردن گواهی تأیید شده برای دوره های آموزشی، شما باید با موفقیت یک ارزیابی نهایی برای هر یک از 6 دوره انجام دهید. پیش از ثبت نام در دوره های دیگر برنامه، یادگیرندگان پایه های کسب و کار و ارتباطات تجاری را پیگیری می کنند.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید
شما می توانید اعتبار MicroMasters خود را با مطالعه در دانشگاه در UBC Sauder برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد مدیریت UBC ترکیب کنید.

دانش آموزانی که موفق به کسب مدرک MicroMasters می شوند واجد شرایط برای درخواست استاد مدیریت می باشند. دیگر شرایط واجد شرایط بودن و شرایط پذیرش اعمال می شود - برای اطلاعات بیشتر به وب سایت UBC Sauder مراجعه کنید.

دانش آموزانی که مدرک MicroMasters را کسب کرده اند، برای 6 اعتبار از 31.5 مدرک کارشناسی ارشد مدرک اعتبار می گیرند و قادر به تکمیل مدرک تنها پس از شش ماه تحصیل در محوطه دانشگاه در مقایسه با برنامه 9 ماهه معمولی می باشند.

اطلاعات بیشتر

 • متوسط طول: 6 هفته در هر دوره
 • تلاش: 3-5 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 6 دوره در برنامه
 • موضوع: کسب و کار
 • موسسات: دانشگاه بریتیش کلمبیا
 • موسسه ارائه اعتبار: دانشگاه بریتیش کلمبیا
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (دلار): در اصل 800 دلار است، در حال حاضر 720 دلار برای کل برنامه. شما 80 دلاری را صرفه جویی میکنید.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود