برنامه MicroMasters در مدیریت فناوری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

بدانید چگونه می توان یک سازمان را به موفقیت هدایت کرد و پیش بینی و تحکیم تغییرات ناشی از تکنولوژی و روند بازار را ایجاد کرد.

موفقیت یا شکست؟ آینده سازمان شما امروز بستگی دارد که چطور می تواند با تکنولوژی های مخرب و مدل های کسب و کار سازگار شود.

گام بعدی را در حرفه خود ببرید و دانش کسب و کار را به مهارت های فنی خود اضافه کنید تا بتوانید به یک موقعیت پیشرو در شرکت خود با استفاده از ذهنیت کارآفرینی دست یابید.

این برنامه MicroMasters شما را قادر می سازد که این کار را انجام دهید - برای مقابله با تغییرات ناخوشایند در بازار و استفاده از چشم انداز تغییر جهت به نفع سازمان خود.

با ترکیب عناصر از نوآوری، کارآفرینی و تحقیقات استراتژیک، این برنامه به شما نشان می دهد که چگونه از یک ابزار استاندارد برای قضاوت و ارزیابی موارد واقعی استفاده کنید و از یک رویکرد تمرینی استفاده کنید.

شما در طی فرآیند نوآوری از ایده پردازی تا اجرا راهنمایی خواهید شد ، روند معمول ایجاد یک سرمایه گذاری جدید را کاوش خواهید کرد و در مورد تفاوت های بین الگوهای تفکر کارآفرینی و مدیریتی اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد. به عنوان بخش پایانی برنامه ، مفاهیم مدیریت استراتژیک را یاد خواهید گرفت - بنابراین سازمان شما می تواند از منحنی جلوتر باشد و قربانی اختلال نشود.

برای موفقیت در برنامه ، برای موفقیت در برنامه باید دانش پایه ریاضی و علاقه عمومی به تجارت داشته باشید.

برنامه توسط RWTH دانشگاه آچن، یکی از دانشگاه های برجسته در آلمان که در تقاطع فناوری و مدیریت کار می کند، طراحی شده است. از کارشناسان برجسته کارآفرینی و نوآوری مانند Malte Brettel یاد خواهید گرفت که به عنوان # 1 استاد کارآفرینی در آلمان نامگذاری شد.

چشم انداز کار

 • فرصت های شغلی شامل موقعیت های مدیریتی در توسعه مشاغل ، ادغام پس از ادغام / ادغام ، مدیریت نوآوری و سمت های مدیر کل سرمایه گذاری های "intrapreneurial" تازه راه اندازی شده است.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • برای اسکن محیط سازمان و شناسایی تهدیدهای مربوط به تجارت خود.
 • برای ایجاد مجموعه ای از استراتژی ها برای رسیدگی سریع به تغییرات آینده.
 • برای کشف خطرات و منابع مقاومت داخلی در برابر نوآوری و تدوین ضد استراتژی های موفق.
 • برای آشنایی با تفاوت های بین تفکر کارآفرینی و شرکتی.
 • برای قرار دادن استراتژیک سازمان خود در مواقع عدم اطمینان.
 • دانش و مهارت های مورد نیاز برای پیگیری حرفه ای در رابط تکنولوژی و مدیریت در خراب کردن زمان.
 • مهارت های مدیریتی مهم است که شما را قادر می سازد تا کارمندان خود را هدایت کنید و به شرکت خود در موفقیت بازار کمک کنید تا به طور موثر با تغییرات ناخوشایند مواجه شوید.

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
کامل و موفقیت آمیز گواهی تأیید شده در تمام 6 دوره MicroMasters.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید

گواهی برنامه MicroMasters RWTHx شما را قادر می سازد تا تجربه یادگیری آنلاین خود را با کار دانشگاهی در محوطه RWTH در Aachen آلمان ترکیب کنید.

پس از تکمیل گواهینامه RWTHx MicroMasters، شرکت کنندگان واجد شرایط درخواست مدرک M.Sc. مدیریت و مهندسی در فناوری، نوآوری، بازاریابی و کارآفرینی (MME-TIME)، یک فرمت یادگیری ترکیبی است که تا حدی از لحاظ مسکونی، تا حدودی آنلاین است. برای اطلاعات بیشتر، لطفا به http://www.mme-time.rwth-aachen.de مراجعه کنید.

شرکت کنندگان برای تکمیل مدارک تحصیلی 15 ECTS، که به 90 ECTS مورد نیاز برای فارغ التحصیلی با درجه MME-TIME خواهد رسید، به حساب 15 ECTS خواهد بود. تکمیل گواهی برنامه MicroMasters قبل از درخواست MME-TIME نیز منجر به کاهش متناسب هزینه های تحصیل شده می شود و می تواند در فرآیند درخواست با توجه به شرایط مورد نیاز تمام شود.

اطلاعات بیشتر

 • متوسط طول: 6 هفته در هر دوره
 • تلاش: 6-10 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 6 دوره در برنامه
 • موضوع: کسب و کار
 • موسسات: RWTH دانشگاه آچن
 • موسسه ارائه اعتبار: RWTH دانشگاه آچن
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (USD): در اصل $ 894 دلار، در حال حاضر $ 804.60 دلار برای کل برنامه. شما 89.40 دلار USD را صرفه جویی میکنید
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود