برنامه MicroMasters در نوآوری شرکتی (دانشگاه کوئینزلند)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

یاد بگیرید چگونه از روش های پیشرفته تر برای توسعه ی نوآوری و رشد پایدار در سازمان خود استفاده کنید.

توانایی نوآوری برای زنده ماندن و رشد اقتصادی در شرایط فعلی پیشرفت تکنولوژیکی سریع و تغییر دادن ترجیحات مصرف کننده بسیار مهم است. بدون مهارتهای نوآوری و کارآفرینی، هنگامی که با چالش های بازار مواجه می شوند، شرکت های بیشتر و بیشتر فاقد آن هستند.

در این برنامه MicroMasters شما دانش و مهارت هایی را برای تشویق نوآوری و کارآفرینی در سازمان خود خواهید توسعه داد. این برنامه به شما می آموزد که چگونه به درک، ادغام و ارتقاء نوآوری در تنظیمات مختلف از جمله سازمان های عمومی، خصوصی و غیرانتفاعی و موسسات تحقیقاتی بپردازید. با توجه به زنجیره ارزش نوآوری، این برنامه شما را در درک جامع از جنبه های مختلف نوآوری شرکت ها، از جمله:

 • نحوه پرورش خلاقیت و تفکر طراحی در مرحله تولید ایده اولیه.
 • چگونه سازمانها می توانند از ابزارهای مدیریت ایده برای انتخاب عملی ترین ایده ها استفاده کنند ، از جمله نحوه مدیریت و تجاری سازی این ایده ها به عنوان مالکیت معنوی.
 • چگونه می توان از یک رویکرد مبتنی بر شواهد به مدیریت نوآوری برای بهبود فرایند تصمیم گیری استفاده کرد.
 • چگونگی ایجاد نوآوری به استراتژی، قابلیت و فرهنگ یک سازمان.

در طول این برنامه، این نظریه با مطالعات موردی در دنیای واقعی تکمیل خواهد شد که به شما کمک خواهد کرد تا استراتژی هایی را که می توانید برای بهبود بهره وری کسب و کار، رشد اقتصادی و رقابت در سطح جهانی به کار ببرید، تدوین کنید. علاوه بر این، به عنوان یک یادگیرنده تأیید شده، به شما امکان می دهد تا دانش و مهارت های خود را با راهنمایی کارشناسان UQ، از طریق یک سری فعالیت هایی که به شما امکان می دهد تئوری و ابزار را به ایده های خودتان اعمال کنید، ارتقا دهید.

فارغ التحصیلان این برنامه با توانایی ارتقاء رفتارهای کارآفرینی و نوآورانه در خود و دیگران توانمند خواهند شد. ساخت آنها را به نقش رهبری در برنامه های نوآوری و افزایش توانایی سازمان برای سرعت بخشیدن به تهدیدات بازار و زنده ماندن آنها مناسب می سازد.

چشم انداز کار

 • مدیر مديريت نوآوری، ميانگين دستمزد 116،422 دلار در سپتامبر 2017 است. (منبع: Glassdoor)
 • توانایی مدیریت نوآوری برای مدیران نوآوری و استراتژیست ها، توسعه کسب و کار و مدیران کل، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار و افسران انتقال تکنولوژی مفید خواهد بود.
 • 93٪ سازمانها بر این باورند که نوآوری برای هدایت برنامه های رشد خود بسیار مهم است ، 70٪ هنوز در تلاشند تا یک استراتژی نوآوری به وضوح تعریف شده را بیان کنند. (منبع: بررسی 2015 از EY و مرکز شکارچی و کارآفرینی و نوآوری)

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

 • اصول تفکر خلاق و طراحی برای فعال کردن نوآوری.
 • مدیریت ایده برای انتخاب و اجرای بهتر ایده های تجاری.
 • نوآوری مبتنی بر شواهد نحوه توسعه مدل کسب و کار در یک برنامه تجاری.
 • چگونه مقیاس نوآوری را به عنوان یک توانایی در سازمانها ارزیابی کنیم و آمادگی نوآوری شما را ارزیابی می کنیم.

یک برنامه MicroMasters چیست؟

برنامه های MicroMasters که برای پیشرفت حرفه ای و متولد از برنامه های دانشگاهی پیشرو در دانشگاه ها هستند، مجموعه ای از دوره های سطح بالا هستند که شرکت ها برای رعایت شغل واقعی شناخته شده اند و ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را تسریع بخشند.

جزئیات برنامه MicroMasters

چگونه کسب اعتبار MicroMasters
برای کسب اعتبار MicroMasters، فراگیران باید تمام گواهینامه تأیید شده را در چهار دوره کامل تکمیل و موفقیت آمیز بدست آورند و دوره ارزیابی کپسون را تصویب کنند.

اعتبار خود را به سطح بعدی برسانید
دانش آموزانی که موفق به کسب مدرک MicroMasters می شوند واجد شرایط دریافت اعتبار به درجه کارآفرینی و نوآوری کارشناسی ارشد (MEI) UQ می باشند. دارنده مدرک معتبر که نیازهای ورود به برنامه را دریافت می کند، یک اعتبار معادل یک ترم (8 واحد) را دریافت می کند و مدت تحصیل را تا 6 ماه کاهش می دهد. دانش آموزان باید 12 ماه باقی مانده از تحصیل تمام وقت (16 واحد) در کالج را تکمیل کنند.

دانش آموزانی که در مدرک کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند قادر به انتخاب از طیف وسیعی از زمینه های مطالعه هستند: بیوتکنولوژی؛ طراحی و فناوری اطلاعات؛ کارآفرینی مواد غذایی؛ کارآفرینی اجتماعی و اجتماعی؛ و انرژی پایدار. دانش آموزان نیز فرصت دارند تا دانش و مهارت های خود را به موارد واقعی کسب و کار از طریق دوره های کوهنوردی منحصر به فرد ما اعمال کنند.

اطلاعات بیشتر

 • متوسط طول: 5-10 هفته در هر دوره
 • تلاش: 8-10 ساعت در هفته، در هر دوره
 • تعداد دوره ها: 5 دوره در برنامه
 • موضوع: کسب و کار
 • موسسات: دانشگاه کوئینزلند
 • موسسه ارائه اعتبار: دانشگاه کوئینزلند
 • زبان انگلیسی
 • رونوشت ویدیو: انگلیسی
 • قیمت (USD): در اصل $ 1345 USD، در حال حاضر $ 1210.50 USD برای کل برنامه. شما 134.50 دلار USD را صرفه جویی میکنید
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... اطلاعات بیشتر

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. اطلاعات محدود