بیوانفورماتیک گواهی پیشرفته

عمومی

شرح برنامه

بیوانفورماتیک اینترنتی

تکمیل علوم زندگی خود و یا MD درجه پیشرفته با بیوانفورماتیک و جوی پیشرفته مدرک، ارائه به شما ابزار برای مدیریت و مطالعه داده ها.

در حال ظهور از تحقیقات بی سابقه ای به پدیده های زیستی در دهه های گذشته، در تقاضا میدان بیوانفورماتیک سازماندهی و ترجمه جریان زیادی از داده ها از موجودات زنده تولید شده توسط پروژه ژنوم انسان و دیگر مطالعات اخیر. اگر شما به دنبال یک نقش به عنوان یک متخصص در بیوانفورماتیک، شما نیاز به یک درک کامل از زیست شناسی، شیمی، و علوم کامپیوتر. این آنلاین پیشرفته پذیرایی و فی گواهی آماده شما را برای پیوستن به یک کادر با استعداد از متخصصان خلاق در داروسازی و بیوتکنولوژی صنعتی به سرعت گام.

دانش آموزانی که کسب گواهی پیشرفته بیوانفورماتیک ممکن است آن اعتبار نسبت به مدرک کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک اعمال می شود. توجه داشته باشید که تنها 9 واحد از گواهی پیشرفته می توان نسبت به برنامه بیوانفورماتیک کارشناسی ارشد استفاده می شود.

4 دوره های مورد نیاز (12 واحد)

دوره های اصلی مورد نیاز (9 واحد)

  • بیوانفورماتیک من: توالی تحلیل BI-GY 7533 3 واحد
  • نسل بعدی توالی تحلیل BI-GY 7653 3 واحد
  • ابزارهای محاسباتی پرل و Bioperl BI-GY 7643 3 واحد

انتخاب کنید 1 انتخابی (3 واحد)

  • پروتئومیکس BI-GY 7543 3 واحد
  • ترانس BI-GY 7633 3 واحد
  • پایه های علم کامپیوتر CS-GY 6003 3 واحد
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2016

درباره این دانشگاه

NYU Tandon School of Engineering is one of the nation’s most respected schools of engineering, applied sciences, management and technology. Now, NYU Tandon Online (formerly NYU-ePoly) offers the oppor ... اطلاعات بیشتر

NYU Tandon School of Engineering is one of the nation’s most respected schools of engineering, applied sciences, management and technology. Now, NYU Tandon Online (formerly NYU-ePoly) offers the opportunity to earn an advanced graduate degree or certificate fully online. اطلاعات محدود