چگونه این دوره به کارمند شما کمک می کند

آنچه شما یاد خواهید گرفت

 • مقدمه ای بر زمینه های اصلی تجربه کاربر کار می کند و به همین دلیل مهم است
 • نقشهای مختلف UX در یک سازمان
 • چگونه برای ایجاد نتایج UX - با قالب های قابل دانلود در ایجاد شخصی، نقشه سفر مشتری، نمونه اولیه و بسیاری دیگر
 • چگونه می توان از طریق پنج مرحله فرایند تفکر طراحی: همدردی، تعریف، تفکر، نمونه اولیه و تست
 • چگونه می توان یک نمونه کارهای UX ایجاد کرد و همچنین یک نقش UX را به خود اختصاص داد
 • اطمینان برای کار با مشتریان به عنوان یک مشاور UX

اگر می خواهید به یکی از زمینه های سریع در حال رشد در طراحی بپیوندید، و سپس بیشتر بیاموزید - این البته برای شماست. از طریق پوشش دادن نقاط ضعف و قوت این نقش و پرتاب درب هایی که در دنیای هیجان انگیز طراحی UX گسترده شده اند، "تبدیل شدن به یک طراح UX از ابتدا" همه چیز را به ابتکار بر می گرداند؛ آن را به یک "تنظیم مجدد سخت" ارائه خواهد داد به شما نشان دهد که چگونه برای راه اندازی یک حرفه جدید در طراحی UX.

تمام محصولات، چه دیجیتالی یا چه در غیر اینصورت، باید یک تجربه کاربری با کیفیت بالا (UX) را ارائه دهند یا خطر مصرف کاربران را به رقبا تحمیل کنند؛ چرا که محصول بدون کاربران آن بی فایده است! محصولات با UX خوب فروش بهتر؛ در حقیقت، کسب و کارهای طراحی محور به طور مداوم بیش از دو برابر بیشتر از متوسط ​​صنعت است [1]. بنابراین تقاضا برای طراحان UX بالاتر از هر زمان دیگری است. آنها در حال حاضر در شرکت های فن آوری رایج هستند و نیاز به رشد آنها در صنایع دیگر وجود دارد. UX بر روی طراحی UI، طراحی وب و طراحی گرافیکی تاثیر می گذارد و درک زمینه UX تلاش های شما را در تمامی این مناطق بهبود خواهد بخشید.

از طریق این دوره، شما تمام مهارت هایی که نیاز دارید برای کمک به شرکت ها در ارائه UX مناسب برای محصولات خود یاد خواهید گرفت. تمام تکنیک های موجود در تدریس استانداردهای صنعتی مورد آزمایش و آزمایش قرار می گیرند، که شما را با بهترین دانش به شما معرفی می کند تا شما را در مسیر حرفه ای جدید خود قرار دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از ابتدای پروژه UX به پایان برسید و از نقشه های سفر مشتری به نمونه های کاغذی و حتی ارزیابی های اکتشافی ایجاد کنید. شما همچنین اولین گام های خود را در جهت ایجاد یک نمونه کار UX خواهید داشت که چیزی است که واقعا بر برنامه های کاربردی UX شما اثر می گذارد. در واقع، دیدن به عنوان نمونه کارها UX برای فرود اولین کار UX بسیار مهم است، ما یک کل ماژول اختصاص داده است برای ایجاد یک است که به شما کمک می کند تا ایستادگی کنید از جمعیت.

شما همچنین می توانید تعدادی از تمرینات اختیاری و تخصیص های خانه را که بر یکدیگر متمرکز می شوند پیدا کنید و از یک ایده اولیه، از ابتدا، به مرحله ای که می توانید نمونه اولیه خود را آزمایش کنید، دنبال کنید. ما به شدت توصیه می کنیم که چالش را به دست آورید و تمام تمرین های مربوطه را کامل کنید، زیرا نه تنها تجربه U-X را تجربه خواهید کرد، بلکه در نهایت شما نیز یک مطالعه موردی طراحی خواهید کرد که می توانید در موارد ذکر شده خود نمونه کارها.

در "تبدیل به طراح UX از ابتدا"، شما دسترسی به مصاحبه با ارشد ارشد UX و کارشناسان از شرکت های مانند SAP و گوگل. از طریق این مصاحبه ها، شما درک می کنید چه کارکنان و طراحان ارشد در هنگام استخدام یک عضو جدید از تیم، همه را در نظر بگیرید، به طوری که شما می توانید در برابر کاندیداهای دیگر به نفع خود برسید. ما همچنین یک سری مصاحبه هایی با اعضای IDF که موفق به دریافت یک کار UX شده اند، فیلم برداری کردیم. این به شما الهام بخش برای چشم انداز حرفه ای خود، و همچنین مشاوره ارزشمند در مورد چگونگی انتقال به یک حرفه در UX و آنچه زندگی روزانه به عنوان حرفه ای UX واقعا به نظر می رسد.

دیگر برای شروع کار حرفه ای UX خودتان دیگر صبر کنید!

کسب مدارک UX معتبر در صنعت را کسب کنید

پس از تکمیل دوره، یک گواهینامه دوره ای معتبر قابل اعتماد و قابل اعتماد کسب می کنید. شما می توانید آنها را در رزومه، CV، پروفایل LinkedIn یا وب سایت خود برجسته کنید.

کی این درس را برمیدارد

این یک دوره مبتنی بر سطح مناسب برای هر کسی است که می خواهد به کار در طراحی UX آغاز شود:

 • طراحان UX، طراحان تعامل و طراحان UI به دنبال ساختن portfolios موثر و فرود آمدن کار UX بعدی خود هستند
 • دانش آموزان علاقه مند به تبدیل شدن به طراحان UX یا مشاوران UX هستند
 • کارآفرینان و صاحبان کسب و کار علاقه مند به انجام UX کار بر روی محصولات یا خدمات خود را
 • هر کسی که مایل به تغییر در حرفه ای در زمینه UX است

یاد بگیرید و با تیم جهانی طراحان کار کنید

هنگامی که شما در این دوره شرکت می کنید، به یک تیم چندرسانهای جهانی که در آن کار می کنید و تمریناتی که در همان زمان به شما می پردازد، پیوستید. شما برای بهبود مهارت و درک خود با هم کار می کنید. گروه درس شما از یک گروه فوق العاده متشکل از متخصصان تشکیل خواهد شد که همه آنها یک هدف مشابه دارند - برای تبدیل شدن به طراحان موفق. این شانس شما برای یادگیری، رشد و همکاری با همتایان خود در سراسر سیاره است. پیش از اینکه شما این را بدانید، ممکن است خودتان را با برخی از افراد بسیار مفید و دوستان خود با افراد با ذهنیت ارتباط برقرار کنید، همانطور که عمیق تر به یک دنیای هیجان انگیز پر از فرصت و امکانات قدرتمند برای آینده می دهید.

چالش خود را به اکسل!

دانستن اینکه چگونه شما در حال پیشرفت هستید، برای موفقیت خود اهمیت حیاتی دارد، زیرا خودتان تلاش می کنید تا از آنچه که در IDF ارائه می کنید بیشترین بهره را ببرید. به همین دلیل است که ما به شما فرصتی می دهیم تا هر هفته در لیگ برتر به بالاترین سطح خود برسیم، با گرفتن بیشتر سوالات درست و به ثمر رساندن امتیاز برای هر یک. اسامی برندگان برتر در لیست برگزار می شود و رقابت سالم با خود رقابت می کند؛ بنابراین، بروید و چالش بگیرید! با این حال، اگر شما اسم خود را در هیئت مدیره ندیده اید، دلسرد نشوید - دانش آموزان همکار شما در زمان های مختلف در سراسر جهان پاسخ می دهند. با توجه به این نکته، قلب را در نظر بگیرید که نام شما ممکن است در هفته بعد ظاهر شود تا زمانی که به تمام سوالات موجود پاسخ دهید.

درس های این درس

 • درسها در یک دوره یک درس در هفته در دسترس میباشند.
 • درسها برای شما همیشه برای شما باز است و هیچ مهلت قانونی ندارند.
 • محدودیت زمانی برای پایان دادن به دوره وجود ندارد.
 • شما در طول مدت عضویت خود دائمی دسترسی به مطالب دوره، پاسخ ها و همکلاسی های خود دارید.
 • زمان تخمینی برای تکمیل: 11 ساعت 18 دقیقه گسترش بیش از 7 هفته.
برنامه آموزش در:
انگلیسی
Interaction Design Foundation
آخرین به روز رسانی October 10, 2018
این دوره آنلاین
Start Date
Contact school
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
Price
- قیمت عضویت می تواند در اینجا یافت می شود
Deadline
Contact school