تجزیه و تحلیل داده ها برای دوره گواهی مدیریت 0nline

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

خود را با دانش نظری و مهارتهای عملی برای درک ، تفسیر و برقراری ارتباط داده ها به منظور تصمیم گیری بهتر و به سازمان خود مزیت رقابتی بدست آورید. با هدایت متخصصان LSE ، این دوره هشت هفته ای به شما کمک می کند تا درک کنید که چگونه مدل های داده محور می توانند تصمیم گیری و استراتژی مبتنی بر شواهد را آگاه سازند. روشهایی را کشف کنید که می توانید بینشهای تجاری را از داده ها استخراج کرده و روندهای آینده را پیش بینی کنید.

پس از اتمام این دوره گواهینامه آنلاین ، با:

 • ابزار تجزیه و تحلیل ، تفسیر و ارتباط موثر داده ها
 • توانایی ارزیابی قابلیت اطمینان و اعتبار داده ها برای استخراج بینش های تجاری
 • تکنیک های ایجاد انگیزه در تصمیم گیری های داده محور با اطمینان در سازمان شما
 • توانایی استفاده از Tableau برای تجزیه و تحلیل و ارائه داده ها با تأثیر

ساختار دوره

دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE) با ایجاد GetSmarter ، یک برند 2U ، Inc. ، برای ایجاد یک کلاس جدید از تجربه یادگیری همکاری می کند - کاری جذاب ، مشارکتی و در دسترس است. از یک مدل یادگیری پاره وقت (7-10 ساعت در هفته) و پشتیبانی یک مدیر موفقیت استفاده کنید ، زیرا یک گواهی صلاحیت LSE را کسب می کنید.

از طریق مجموعه متنوعی از منابع یادگیری ، می توانید درک کنید که چگونه مدلهای داده محور می توانند استراتژی مدیریتی و تصمیم گیری را آگاه سازند. شما مهارت های تجسم و گزارشگری داده های Tableau را توسعه داده و یک پروژه سنگفرش را کامل می کنید که توانایی شما در تجزیه و تحلیل و ارتباط بینش داده ها را نشان می دهد. ماژول ها به صورت هفتگی منتشر می شوند ، که یک روش انعطاف پذیر اما ساختار یافته برای یادگیری را نشان می دهد.

مباحث مربوط به دوره شامل:

 • تصمیم گیری تحت عدم اطمینان
 • تجسم داده ها و آمار توصیفی
 • کم کردن خطر از طریق احتمال
 • یکپارچگی داده ها و استنباط آماری
 • تصمیمات مبتنی بر شواهد
 • درک دلایل چیزها
 • پیش بینی سری زمانی
 • ارائه بینش از طریق داستان گویی

دفترچه دروس خود را برای کسب اطلاعات بیشتر بارگیری کنید.

دفترچه را بارگیری کنید

چه کسی سود خواهد برد؟

این دوره برای متخصصان از هر بخش علاقه مند به ارتقاء مهارت های کیفی و توانایی خود برای مشارکت آگاهانه تر در تصمیم گیری ها و استراتژی های شرکت ها خواهد بود.

نحوه ثبت نام

هیچ هزینه ثبت نام یا پیش نیاز دانشگاهی برای این دوره آنلاین وجود ندارد. این کار بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی ، تحصیلات دانشگاهی یا تجربه کاری در اختیار متخصصان شاغل است. با این حال ، برای تکمیل یک دوره ، به یک حساب ایمیل فعلی و دسترسی به رایانه و اینترنت و همچنین PDF Reader نیاز دارید. ممکن است شما نیاز به مشاهده ارائه های Microsoft PowerPoint داشته باشید و اسناد را در Microsoft Word یا Excel بخوانید و ایجاد کنید. سواد عددی و رایانه ای سودمند خواهد بود.

ثبت نام کن!

سوالات متداول

این دوره با همکاری رهبر آموزش آنلاین GetSmarter بصورت آنلاین ارائه می شود . برای کسب اطلاعات در مورد تاریخ های دوره آینده ، قیمت دوره و موارد دیگر ، دوره آنالیز مدیریت آنلاین را برای تجزیه و تحلیل داده ها مشاهده کنید.

دفترچه خود را بارگیری کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد این دوره گواهینامه آنلاین کسب کنید.

آیا وقت دارم؟

الگوی یادگیری GetSmarter به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک کند ، به عنوان یک حرفه ای حرفه ای ، مهارت های خود را بدون به خطر انداختن در کار و مسئولیت های خانوادگی بهبود بخشید. این دوره به ماژول های قابل کنترل هفتگی ، با مهلت های افزایشی تقسیم شده است که به شما کمک می کند تا در طول دوره از مسیر خود قدم بردارید و به شما امکان می دهد انعطاف پذیری را در هنگام کار مناسب تر به شما ارائه دهد. شما همچنین به مدیر موفقیت خود دسترسی دارید که به شما در تعیین اهداف کمک می کند ، نقاط عطف کلیدی را ردیابی می کنید ، زمان خود را مدیریت می کنید و هر درخواست اداری که ممکن است داشته باشید را زمینه می کنید.

[درخواست تماس]

اگر سؤالی دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید:

+44 2038 568 850
lseonline@getsmarter.com

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the ... اطلاعات بیشتر

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the causes of things. Using a dynamic and diverse approach to learning, LSE provides cutting-edge research and works with renowned academic experts. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید