تحصیلات تکمیلی در داستان پردازی و روایت Transmedia

عمومی

شرح برنامه

مفهوم ابتکاری مدرسه کسب و کار

در IEBS ما یک قدم به جلو در مقایسه با مدل مدرسه سنتی کسب و کار IEBS داریم:

 • مدل یادگیری سنتی سفت و سخت است و بسیار انعطاف پذیر نیست زیرا این مدل مبتنی بر مدل جامعه استاندارد و تغییرناپذیر است.
 • مدل یادگیری IEBS مدرن ، انعطاف پذیر و تطبیقی است زیرا به منظور پاسخگویی به دنیای امروز و تغییر مداوم طراحی شده است.
 • ما یادگیری پیشنهادی را ارائه می دهیم که فن آوری و نوآوری را به عنوان بخشی از موضوع مورد استفاده قرار می دهد ، و همیشه دانش فعلی را ارائه می دهد.
 • ما به یک الگوی یادگیری 2.0 فکر می کنیم که توانایی "یادگیری یادگیری" را در اولویت قرار می دهد ، و مهارت های لازم برای موفقیت آمیز با چالش های امروز را توسعه می دهد.
 • ما با تشکر از وب 2.0 ، مدل های سنتی را به عنوان روش مورد با جدیدترین جریان های یادگیری ادغام می کنیم.

از این گذشته ، یک کتاب دیگر به ما تضمین نمی کند که همه چیزهایی را که باید در زندگی بدانیم یاد خواهیم گرفت.

در IEBS ، دانش آموز آماده می شود تا از طریق شیوه ای جدید برای انجام امور تجاری ، به یک حرفه ای پیشرو تبدیل شود ، که توانایی نوآوری ، تعهد و ارزشی برای شرکت های خود داشته باشد.

IEBS ؟

IEBS ، اولین مدرسه کسب و کار بومی دیجیتال به زبان اسپانیایی در جهان ، در سال 2009 با هدف ارائه جایگزین برای مدارس تجاری سنتی ، با تعهد به یک مدل یادگیری نوآورانه ، قادر به پاسخگویی به نیازهای واقعی تأسیس شد. شرکت ها و متخصصانی که در جامعه در حال تغییر و تحول مداوم هستند. ما یک مدرسه چابک و مدرن را پیشنهاد می کنیم که بتواند با جدیدترین روندها به روز باشد و بر اساس ارزشهای محکمی شکل بگیرد تا افراد مسئولیت پذیر بیشتری را ایجاد کند ، کسانی که پروژه هایی را با کارآفرینی از نوآوری ، اخلاق و پایداری رهبری می کنند.

هدف ما آموزش رهبران جدید است که دنیای مورد نیاز زندگی می کنیم. قادر به تعهد ، نوآوری و ایجاد ارزش برای شرکت ها ، کارمندان و جامعه خود به شیوه ای پایدار و سودآور.

شخصیت بین المللی

IEBS در نوآوری و کارآفرینی در اسپانیا به دست Seedrocket ، اولین شتاب دهنده راه اندازی در اسپانیا متولد شد که گوگل را به عنوان یکی از شرکای اصلی خود در اختیار دارد. دفتر مرکزی آن در مادرید و بارسلونا واقع شده است ، دو شهر مهم در منظر اروپایی و جهانی نوآوری و کارآفرینی ، منابع نوآوری و روندهایی که به IEBS اجازه می دهد IEBS ابتکاری ترین استعداد و دانش را برای همه دانشجویان خود IEBS ارمغان آورد. . IEBS مقر خود را در آمریکای لاتین ، در IEBS ریو دو لا پلاتا ، در مونته ویدئو از آنجا که فرهنگ خلاقانه ، استعداد و ابتکاری ترین دانش را با همه کشورهای آمریکای لاتین متصل می کند.

اهداف

در زمینه کنونی ارتباطات و مصرف رسانه ها ، جایی که امکان گسترش روایت در چندین سیستم عامل بی پایان است و در جایی که کاربران ادعای حق خود را برای شرکت در این داستان های داستانی یا مارک های تجاری می کنند ، لازم است حرفه ایانی را استخدام کنید که تسلط بر استراتژی های transmedia ، زبان و استفاده از رسانه ها و یاد بگیرید که چگونه پدیده Fandom ایجاد می شود ، و این باعث ایجاد تعامل بسیار می شود.

تولیدکنندگان و آژانسهای ارتباطی خواستار پروفایلهایی هستند که به طراحی روایت اختصاص داده شده و قادر به ایجاد استراتژی در کلیه سکوهای محتوا و آگاهی از رفتارها یا انگیزه هایی هستند که کاربران را به سمت ایجاد ، اشتراک و مشارکت در جهان روایی خود سوق می دهد.

کارشناسی ارشد داستان در داستان نویسی و Transmedia روایت با هدف آموزش متخصصانی که در محیط های transmedia استاد هستند ، می دانند چگونه شبکه ای از رسانه ها را بسازند که امکان توسعه روایت را فراهم کرده و بهترین تجربه را به یک مصرف کننده چند کاناله ، تولید کننده محتوا و در هر زمان ارائه دهند. خواستارتر

در پایان دوره کارشناسی ارشد در داستان پردازی و روایت Transmedia شما کاملاً قادر خواهید بود:

 • با ایجاد یک تجربه خواندن که باعث غوطه وری کاربر می شود ، بر استراتژی های Transmedia کار کنید .
 • رفتارهای کاربرانی را که پدیدار تصادفی ایجاد می کنند ، و میزان مصرف رسانه فعلی و انگیزه های آنها را مطالعه می کنید ، بشناسید.
 • مهارت هایی را برای ایجاد یک داستان پردازی بدست آورید ، و در فکر ایجاد شخصیت ها ، درگیری ها ، اقدامات و تسلط بر منابع روایی باشید.
 • بیاموزید که چگونه اسکریپت نویسی یا نام تجاری برای پادکست ها ، فیلم های ویروسی ، سری وب ، پیش پرده ها ، هویت نام تجاری ، محتوای مارک دار ، بازی های جدی ، گیم پلی ، تعامل یا بازی های ویدیویی انجام می شود.
 • بدانید که چگونه رسانه هایی که در یک کار روایت Transmedia مورد استفاده قرار می گیرند ، به گونه ای که هر رسانه ای بهترین کاری را انجام می دهد.
 • در نظر داشته باشید که چگونه کاربر در استفاده از هر رسانه و دسترسی به آن تأثیر می گذارد ، تجربه کاربر (UX) را در توسعه رسانه تعاملی به خاطر بسپارید.

پذیرش و ثبت نام

این برنامه تعداد محدودی مکان دارد. در این روش ما تماس شخصی بین دانش آموز و معلم را ارتقا می دهیم تا هر معلم با یک برخورد مستقیم و نزدیک به مربی دانش آموز تبدیل شود.

برنامه های پذیرش به ترتیب دقیق پذیرش پردازش می شوند و توسط کمیته ارزیابی که توسط مدیر برنامه ، مدیر دانشگاه و هماهنگ پذیرش تشکیل می شود ، ارزیابی می شوند. برای پر کردن برنامه پذیرش ، روی دکمه زیر کلیک کنید:

پیش ثبت نام

دوره پیش ثبت نام تا 30 سپتامبر باز است. در این مدت شما می توانید مکان خود را در برنامه رزرو کرده و تضمین کنید و اگر قبل از 31 ژوئیه رزرو خود را انجام دهید ، 10٪ تخفیف اضافی نیز در ثبت نام دریافت خواهید کرد.

ثبت

مهلت تکمیل ثبت نام خود در این برنامه در تاریخ 24 نوامبر یا در زمان تکمیل سهمیه مکان های موجود پایان می یابد.

شرایط پذیرش

اگر مدرک دانشگاهی دارید ، در آخرین سال تحصیل هستید یا در زمینه تحصیلات تجربه حرفه ای مرتبط دارید ، می توانید برای پذیرش در این برنامه اقدام کنید.

 • با مدرک دانشگاهی: ارائه مدرک و سوابق تحصیلی ضروری خواهد بود. در صورت حضور در سال گذشته ، فقط سوابق تحصیلی ارائه می شود.
 • بدون داشتن مدرک دانشگاهی: داشتن تجربه حرفه ای قبلی امری ضروری نیست ، اما تجربه حرفه ای معتبر یک عنصر بسیار مهم در فرایند انتخاب است. در صورت نداشتن مدرک دانشگاهی ، می توان با تجربه حرفه ای قابل اثبات اعتبار داد. سالهای تجربه مورد نیاز بسته به اهمیت آن متفاوت خواهد بود.

بورس های تحصیلی و کمک های مالی

IEBS برای تسهیل دسترسی دانشجویان خود به برنامه های IEBS دارای یک برنامه منحصر به فرد از بورسیه ها و کمک های مالی است. تعهد وی کمک به افرادی است که واقعاً به آموزش و ارتقاء شغلی علاقه مند هستند. IEBS با این بورس های تحصیلی ، چشم انداز شغلی خود را بهبود می بخشد و به آنها فرصتی می دهد تا دوباره از حرفه خود استفاده کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative.

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative. اطلاعات محدود