تحویل دیجیتال: اجرای موفقیت آمیز دوره پروژه تحول دیجیتال (DOD.5)

عمومی

شرح برنامه

همانطور که یک سازمان به دنبال بهره گیری از فرصت های فن آوری های دیجیتال و تبدیل شدن به یک شرکت موسوم به دیجیتال است ، پیروزی با استقرار موفقیت آمیز فن آوری تعیین نمی شود همانطور که در مورد ایجاد تغییرات اساسی در یک سازمان است. این شامل تصور مجدد فرایندها ، معرفی روش های جدید کار ، تبدیل شدن به داده های محور در تصمیم گیری ، تمرکز بر تجربه کارکنان ، هم ترازی مجدد مسئولیت ها ، تغییر مدل های بودجه و معرفی معیارهای مرتبط تر می باشد. همچنین ممکن است خواستار مقابله با بدهی فنی که به دلیل سیستم های میراث انباشته شده است. شاید سخت ترین از همه تغییراتی که ایجاد می شود تغییر ذهنیت و فرهنگ سازمانی باشد.

هدف از این برنامه کمک به شما برای برنامه ریزی ، تنظیم و اجرای ابتکار تحول دیجیتالی خود به روش هایی است که احتمال دستیابی به نتایج مورد انتظار تجارت را افزایش می دهد.

چه کسی باید در برنامه شرکت کند؟

این برنامه برای آن دسته از مدیرانی که در ابتکار عمل تحول دیجیتال پیشرو هستند طراحی شده است. همچنین برای هر کسی که حامی مالی یا مسئول اجرای پروژه های فناوری است ، جذاب خواهد بود.

مزایای کلیدی

 • درک روشنی از آنچه برای موفقیت در تحول دیجیتال لازم است.
 • ابزارها و تکنیکهای یادگیری که امکان تحقق نتایج مورد انتظار را فراهم می آورد.
 • استفاده از این ابزارها و تکنیک ها در پروژه های واقعی.

135438_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

موضوعات اصلی

 • تعریف بلوک های ساختمانی شرکت دیجیتال.
 • انتخاب مدل عملیاتی مناسب.
 • درک چگونگی ایجاد سرمایه گذاری های دیجیتال ارزش واقعی کسب و کار را ایجاد می کند.
 • شناسایی بهترین Pathway برای دستیابی به جاه طلبی های دیجیتال.
 • برخورد با سیستم های میراث دارایی و بدهی فنی.
 • نقشه برداری سفر تحول دیجیتال.
 • شناسایی و غلبه بر موانع.
 • تجزیه و تحلیل ذینفعان و استراتژی های ساختمانی.
 • تعیین معیارها و واگذاری مجدد مسئولیت ها.
 • ایجاد موارد تجاری قوی و واقع بینانه.
 • طراحی ابتکارات برای انطباق انواع مختلف سرمایه گذاری های دیجیتال.
 • تجدید نظر در مورد نقش بخش IT.

دانشکده

جو Peppard (مدیر برنامه) استاد مهمان در ESMT برلین و دانشمند اصلی پژوهش ، مرکز تحقیقات سیستم های اطلاعات در دانشکده مدیریت MIT Sloan است. علاوه بر این ، او استاد کمکی در دانشگاه استرالیا جنوبی است.

جو با داشتن مرجع مرجع خود در سیستم های اطلاعاتی ، تحقیقات ، آموزش و مشاوره در حوزه های رهبری فناوری اطلاعات ، استراتژی دیجیتال و نوآوری ، اجرای برنامه های تحول دیجیتال ، و در نقش ، ساختار و قابلیت های واحد فناوری اطلاعات را در معاصر انجام داده است. سازمان های. در صنعتی مجهز به ترس ، عدم اطمینان و تردید ، و در جایی که اعتیاد به مواد مخدره بسیار مرسوم است ، وی در تلاش است تا به مشاغل و رهبران فناوری اطلاعات کمک کند تا همه اینها را حس کنند و مسیری مناسب را از طریق منظره ای بطور فزاینده پیچیده هدایت کنند. تحقیقات وی به موضوعات و چالش های معاصر که مدیران در محیطی با سرعت بخشیدن به تغییرات فناوری می پردازند ، متمرکز شده است.

یافته های حاصل از مطالعات وی در ژورنال های پیشرو مانند ژورنال اروپایی سیستم های اطلاعاتی ، فصلنامه اجرایی MIS ، نقد مدیریتی MIT Sloan و نقد و بررسی Harvard Business منتشر شده است. وی ویراستار مجله بین المللی مجله بین المللی فناوری اطلاعات / تجارت و مدیریت و عضو هیئت تحریریه ژورنال مدیریت اروپا ، ژورنال سیستم های اطلاعات استراتژیک و فصلنامه اجرایی MIS است.

در مشاوره خود ، جو با همکاری مدیران ارشد و اعضای هیئت مدیره سازمانهای بزرگ و پیچیده در بخشهای دولتی و خصوصی همکاری نزدیکی داشته است و آنها را در زمینه فناوری اطلاعات و مسائل مرتبط با استراتژی ، اعمال اطلاعات و همچنین نحوه باز کردن ارزش تجارت از IT خود مشاوره می دهد. سرمایه گذاری او همچنین با تعدادی از شرکت های فناوری با کمک به آنها در استراتژی ها ، موقعیت یابی بازار و رشد ، همکاری می کند.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

ESMT Berlin was founded by 25 leading global companies and institutions. The international business school offers a full-time MBA, an executive MBA, a part-time blended MBA, an executive MBA/MPA, a ma ... اطلاعات بیشتر

ESMT Berlin was founded by 25 leading global companies and institutions. The international business school offers a full-time MBA, an executive MBA, a part-time blended MBA, an executive MBA/MPA, a master’s in management, as well as open programs for individuals and customized executive education programs. اطلاعات محدود