تدارکات آنلاین و دیپلم عرضه

CMI Communications & Management Institute

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تدارکات آنلاین و دیپلم عرضه

CMI Communications & Management Institute

دیپلم آنلاین در تدارکات و زنجیره تامین البته توسط CIPS معتبر اعطا می شود، موسسه خبره از تدارکات و تامین. طراحی شده برای کسانی که در آرزوی به کار تدارکات و تامین حرفه ای به عنوان خبره، این گام اولیه در مسیر به دیپلم حرفه ای در خرید و تامین سطح 6 UK و عضویت کامل CIPS است.

با توجه به ماهیت خبره از این جایزه، فارغ التحصیلان در موقعیت عالی برای سرمایه گذاری در فرصت های شغلی ملی و چند ملیتی، در اینجا در ایرلند و خارج از کشور. این دوره شما را قادر به توسعه دانش و مهارت در خرید و تامین و از همه مهمتر توسعه راه حل برای مشکلات غیر قابل پیش بینی. شما خواهید آموخت که چگونه تصمیمات تدارکات ضعیف می تواند به فروپاشی مالی سازمان منجر حالی که تدارکات خوب می تواند سودآوری افزایش و حصول اطمینان از رشد بلند مدت.

این دوره مدیریت تدارکات و زنجیره تامین شما را با مهارت ها و دانش ارائه به صرفه جویی در هزینه ها و اجرا خرید و تامین عملیات کارآمد می باشد. شما این فرصت را به ارزیابی و استفاده از اطلاعات برای توسعه استراتژی، بررسی سناریوهای مورد و نشان دادن مهارت قضاوت موثر در برنامه ریزی، تهیه و عرضه فعالیت داشته باشد. دیپلم آنلاین در دوره تدارکات و تامین در چارچوب انگلستان Ofqual در سطح 4 UK شناخته شده است. اگر شما هیچ تجربه مدیریت تدارکات و یا زنجیره تامین، بهتر است آن را به نظر شما انجام لجستیک و زنجیره تامین مدیریت دوره مقدماتی با CMI اول است، اما اجباری نیست.

جدیدترین ویژگی از این دوره پیش ثبت کلاس های آنلاین. علاوه بر این از کلاس های آنلاین زنده اجازه می دهد تا شما را به تعامل و پرسش در حالی که گوش دادن به استاد خود را ارائه کلاس آنلاین زندگی می کنند خود را. اگر شما قادر به جلسه همه طبقات زنده برای تجدید نظر و پخش مقاصد ثبت شده است.

دیپلم آنلاین در دوره تدارکات و تامین است در سراسر انگلستان و بین المللی در بیش از 110 کشور شناخته شده است. دیپلم توسط موسسه خبره از تدارکات و تامین (UK) تعلق می گیرد. و به رسمیت شناخته شده به سطح 4 در انگلستان توسط Ofqual در چارچوب صلاحیت ملی.

البته هدف:

پس از اتمام دوره، شما قادر خواهد بود تا:

 • درخواست انواع شرایط به قراردادها و شرایط مختلف قراردادی، که هزینه های مستقیم و غیر مستقیم تحت تاثیر قرار درک کنید.
 • به شما خواهد آموخت برای برنامه ریزی، آماده سازی و انجام مذاکرات موثر، دستیابی به بهترین ارزش در زنجیره تامین.
 • درخواست طیف وسیعی از تکنیک های به نظارت بر عملکرد تامین کنندگان مختلف، بررسی عملکرد مالی، و پیشنهادات خود را برای بهبود آینده است.
 • توسعه روابط جدید، مدیریت روابط موجود و بهره برداری از فرصت، که زنجیره تامین حداکثر رساندن.
 • جایزه: تدارکات و تامین دیپلم
 • سطح: 4 UK Ofqual
 • جایزه بدن: CIPS - موسسه خبره تهیه و تامین

CMI آموزش از راه دور هزینه £ 1،610 + هزینه CIPS 565Stg

این دوره آموزش از راه دور 6 ماه در طول مدت است و هزینه های £ 1610 که شامل کتاب و دسترسی به یادداشت های سخنرانی ها، مقالات و منابع آزمون گذشته مطالعه آنلاین. البته فاصله را می توان در تاریخ آگهی آغاز شده است. نشست امتحان ثابت شده است. این هزینه شامل نمی ثبت نام و آزمون هزینه CIPS که باید به طور مستقیم به CIPS پرداخت می شود. سمینار آمادگی آزمون اختیاری پوشش هر ماژول، در دسترس است برای دانش آموزان از راه دور برای شرکت در پایان هر ترم.

ثبت

دانشجویان باید قبل از امتحانات نشسته ثبت نام و عضو CIPS. هزینه ثبت نام 140 STG است. آنلاین تاریخ و برای ثبت نام اینجا کلیک کنید. تنها دانش آموزان ثبت نام به عنوان اعضای CIPS می تواند برای ژانویه و مه و ژوئیه امتحانات در سال 2013 ثبت نام. آخرین مهلت ثبت نام آزمون: نوامبر 2012 برای ژانویه 2013 امتحانات.

هزینه های امتحان

تنها دانشجویانی که عضویت در CIPS، می تواند به طور مستقیم به انجام ثبت نام امتحانات. این 90 STG در هر آزمون ثبت نام (5 امتحانات در کل) است که به CIPS پرداخت می شود به طور مستقیم آنلاین است. برای ثبت نام فرم آزمون CIPS اینجا را کلیک کنید.

دانش آموزان از مراکز UK / در خارج از کشور

دانش آموزانی که 1 یا چند ماژول در یک مرکز CIPS مصوب در انگلستان مورد مطالعه و یا elsewere می توانید امتحانات CIPS در مرکز آزمون مصوب CMI است، دوبلین، ایرلند بنشینم. هزینه € 75 در هر آزمون نشسته با CMI مرتب شده اند. لطفا با تلفن CMI ارزیابی، T: 00 353 1 4927070 یا پست الکترونیک info@cmi-ireland.com. دانش آموزان هنوز هم نیاز به ثبت نام با CIPS و پرداخت هزینه های لازم ثبت نام آزمون های تاریخ مهلت آزمون CIPS به طور معمول است.

حالت: فاصله

ترم تابستانی

 • شروع: سه شنبه 28 APR 2015
 • بار: 18.30-21.30
 • امتحانات: ژوئیه 2015
 • مدت زمان: 12 هفته

پاییز ترم

 • شروع: اکتبر 2015
 • بار: 18.30-21.30
 • امتحانات: ژانویه 2016
 • مدت زمان: 12 هفته

ثبت

دانشجویان باید قبل از امتحانات نشسته ثبت نام و عضو CIPS. هزینه ثبت نام 140 STG است. تنها دانش آموزان ثبت نام به عنوان اعضای CIPS می تواند برای امتحانات ثبت نام.

CMI رزرو از دانش آموزان از همه کار و آموزشی خوش آمدید. البته CMI پذیرش در بررسی جزئیات شما را در فرم رزرو آنلاین ارائه شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
1,610 GBP
£ 1،610.00 + هزینه CIPS
Locations
ایرلند - Dublin, County Dublin
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
ایرلند - Dublin, County Dublin
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آگوست 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات