تدارکات آنلاین و عرضه دیپلم حرفه ای

CMI Communications & Management Institute

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تدارکات آنلاین و عرضه دیپلم حرفه ای

CMI Communications & Management Institute

دیپلم آنلاین حرفه ای در تدارکات و تامین UK مدرک تحصیلات تکمیلی سطح 6 است که توسط CIPS معتبر، موسسه خبره خرید و تامین اعطا شده است. این دوره برای خرید و تامین متوسط ​​و ارشد مدیران که سطح دیپلم 4 و دیپلم سطح 5 CIPS شرایط را تکمیل کرده اند طراحی شده است. این دوره آموزشی شما با هم به یک سطح جدید به ارمغان بیاورد.

در این سطح، تفکر انتقادی در مورد مسائل معاصر در مدیریت زنجیره تامین و تمرکز دقیق بر روی راه حل ها و استفاده از درک تشویق کرد. تمرکز بر مطالعات موردی یکی از ویژگی های قابل توجهی در این سطح است. هدف این دوره تامین تدارکات برای شما با هر دو درک نظری و عملی مسائل مربوط به محیط کسب و کار و خرید و تامین تابع زنجیره ای ارائه می کنند.

جدیدترین ویژگی های این دوره کلاس های آنلاین زنده است. کلاس های آنلاین زنده به شما اجازه تعامل و پرسش در حالی که گوش دادن به استاد خود را ارائه کلاس آنلاین زندگی می کنند خود را. اگر شما قادر به جلسه هستند، همه طبقات زنده برای تجدید نظر و پخش مقاصد ثبت شده است. آنها در دسترس برای هر دو دانش آموزان کلاس درس و فاصله.

اهداف دوره

شما مهارت های رهبری به شما این امکان را برای رهبری و ارائه جهت به تمام ذینفعان در زنجیره تامین به دست آوردن. همچنین شما می خواهد برای مدیریت تغییر و ارزیابی خطرات مرتبط با مدل های مختلف ساختارهای زنجیره تامین را یاد بگیرند. گزینه پروژه کار بر اساس عالی است آن را به عنوان شما را قادر می سازد به دست آوردن درک عمیق تر از تئوری زنجیره تامین. درک مدیریت پروژه و جهان بینی از SCM نیز به دست آورد خواهد شد. امور مالی در رابطه با فرایند تصمیم گیری، توان تجزیه و تحلیل خواهد شد، به طوری که شما می توانید به افزایش سودآوری سازمان منجر شود.

مزایای عضویت CIPS

هر سطح از دوره های CIPS، ارائه می دهد عضویت متفاوت است. سطح 4 دانش آموزان مورد نیاز برای تبدیل شدن به اعضای دانشجویی برای امتحانات ثبت نام کنید. برای به دست آوردن عضویت کامل CIPS (MCIPS)، حداقل سه سال تجربه در موقعیت مسئولیت در تهیه و عرضه مورد نیاز است. دسترسی به آخرین منابع آنلاین، مقالات گذشته، یادداشت ارائه شده است. هر ماه شما مجله مدیریت تامین به عنوان بخشی از مزایای عضویت خود را دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید به روز رسانی آنلاین اخبار روزانه دسترسی داشته باشید.

CIPS -The موسسه خبره تهیه و تامین و عرضه منجر خرید مؤسسه در جهان است. تبدیل شدن به یک خبره خرید و تامین اجرایی دانستن شما حمایت از رهبران جهانی.

  • جایزه: دیپلم حرفه ای در تدارکات و تامین سطح 6 UK
  • جایزه بدن: موسسه خبره CIPS از تدارکات و تامین

فاصله هزینه آموزش

این دوره آموزش از راه دور 6 ماه در طول مدت است و هزینه های £ 1700 که شامل کتاب و دسترسی به یادداشت های سخنرانی ها، مقالات و منابع آزمون گذشته مطالعه آنلاین. البته فاصله را می توان در هر زمان، با این حال نشست امتحان ثابت هستند آغاز شده است. این هزینه شامل نمی ثبت نام و آزمون هزینه CIPS که باید به طور مستقیم به CIPS پرداخت می شود. سمینار آخر هفته اختیاری پوشش هر ماژول، هر ترم در دسترس است.

ثبت

دانشجویان باید قبل از امتحانات نشسته ثبت نام و عضو CIPS. هزینه ثبت نام 140 STG است. تنها دانش آموزان ثبت نام به عنوان اعضای CIPS می توانید برای ماه های ژانویه و مه امتحانات ثبت نام.

شروع می شود: فوریه 2016 تنها به دانش آموزان باز که دیپلم پیشرفته در تدارکات و تامین را تکمیل کرده اند - CIPS. توجه: اندازه کلاس حداقل مورد نیاز

شایستگی

این دوره به افرادی که در حال حاضر تکمیل و یا نیمه کامل CIPS دیپلم یا فوق دیپلم با CMI باز است. رزرو در حال حاضر برای این دوره با توجه به شروع در اکتبر 2013 گرفته شده است. دانش آموزانی که هنوز هم یک یا چند ماژول برای تکمیل از دیپلم پیشرفته هنوز هم می تواند پیشرفت در به انجام دیپلم حرفه ای. این جایزه حرفه ای دیپلم است با این حال منتشر نشده تا زمانی که همه ماژول از دیپلم پیشرفته و دیپلم شده اند با موفقیت به پایان رسید.

گزینه های پیشرفت چیست؟

پیشرفت فارغ التحصیلان موفق خواهد Dip.PSM عنوان پس نام خود را نگه دارد. دانش آموزان واجد شرایط به دنبال CIPS سطح دیپلم 7 و سطح دیپلم 8 در خرید و تامین و به دست آوردن عضویت کامل CIPS می باشد. 90 درصد از دانش آموزان به مرحله بعدی.

CIPS خرید و مدیریت زنجیره تامین مسیر پیشرفت تبدیل به یک خبره خرید و تامین حرفه ای!

  • دیپلم حرفه ای در تدارکات و تامین سطح CIPS 8
  • دیپلم پیشرفته در تدارکات و تامین سطح CIPS 7
  • دیپلم تدارکات و تامین سطح CIPS 6
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
1,700 GBP
£ 1،700.00+ هزینه CIPS
Locations
ایرلند - Dublin, County Dublin
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
ایرلند - Dublin, County Dublin
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آگوست 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات