توسعه Splunk می & صدور گواهینامه آموزش مدیریت

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

توسعه Splunk می & صدور گواهینامه آموزش مدیریت

Edureka

در مورد دوره

دوره آموزشی Splunk می ویژه طراحی شده برای ارائه دانش و مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک متخصص Splunk می. دوره شامل مفاهیم اساسی صدور مجوز، نمایه سازی، نقش ها و احراز هویت، همراه با مباحث پیشرفته مانند خوشه بندی، گزارش ها و داشبورد.

اهداف دوره

پس از اتمام دوره Splunk می در Edureka، شما قادر خواهید بود به:

  1. درک Splunk می محیط مدیریت / مفاهیم توسعه
  2. اعمال روش های مختلف Splunk می به تجسم داده در انواع مختلف نمودار ها و داشبورد
  3. پیاده سازی Splunk می در سازمان به تجزیه و تحلیل و سیستم های نظارت
  4. پیکربندی هشدار و گزارش برای نظارت بر اهداف
  5. عیبیابی مشکلات نرم افزار های مختلف با استفاده از SPL (جستجو پردازش زبان)

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره برای آن طراحی حرفه ای که مایل به کسب Splunk می. این است ایده آل برای:

  1. عملیات IT، IT مانیتورینگ، از آن حمایت و تیم های مرکز داده
  2. توسعه دهندگان و تحلیلگران که می خواهند برای به دست آوردن دانش توسعه Splunk می برای ایجاد برنامه های و داشبورد.

پیش نیازهای این دوره چیست؟

به این ترتیب، هیچ پیش نیاز برای یادگیری Splunk می باشد. با این حال، آن را بسیار برای حرفه ای ها از دامنه عملیات IT و تجزیه و تحلیل توصیه می شود.

کار پروژه

به عنوان بخشی از این دوره، شما یک فرصت برای کار بر روی یک پروژه زندگی می کنند که در آن شما می توانید مفاهیم Splunk می در زندگی واقعی اهرم را دریافت کنید.

پروژه: اجرای Splunk می

صنعت: کارمند اطلاعات مدیریت

داده ها: ورود فایل

شرح مشکل: راه اندازی و پیکربندی Splunk می با ورودی های مختلف فایل وارد شوید. هنگامی که ورودی راه اندازی، تصویر، موسیقی، گزارش ها و داشبورد باید ایجاد شود.

چرا یادگیری Splunk می؟

Splunk یک پیشرو تجزیه و تحلیل، نظارت و تجسم داده ها ابزار است. این آموزش گواهی و شما کمک می کند تا برای گرفتن بالا پرداخت Splunk می محیط مدیریت شغل / توسعه. این آموزش همچنین باعث می شود Splunk می پلت فرم استراتژیک ایده آل برای شرکت ها به دنبال حل مسائل تجزیه و تحلیل داده ها از هر اندازه. شما به راحتی می توانید پیاده سازی Splunk می در سازمان شما پس از اتمام این دوره است.

ویژگی های دوره

کلاس های آنلاین: 18 ساعت

وجود خواهد داشت 6 استاد به رهبری تعاملی کلاس های آنلاین در طول دوره. هر کلاس از حدود 3 ساعت و در زمان برنامه ریزی شده از دسته ای را انتخاب می کنید اتفاق می افتد. شما از این انعطاف پذیری را به برنامه ریزی مجدد کلاس خود را در یک دسته های مختلف اگر شما هر کلاس را از دست ندهید. ضبط کلاس خواهد شد در LMS بعد از کلاس آپلود. دسترسی به ضبط کلاس عمر است.

تکالیف: 12 ساعت

هر کلاس خواهد شد تکالیف عملی است که می تواند قبل از کلاس آینده تکمیل می شود. این تکالیف در استفاده از مفاهیم تدریس در کلاس های زنده کمک خواهد کرد. تیم پشتیبانی متخصص 24x7 در ما در دسترس است به شما کمک کند از طریق ایمیل، تلفن یا پشتیبانی زنده برای هر گونه مسائل شما ممکن است در طول ساعات آزمایشگاه روبرو هستند.

پروژه: 20 ساعت

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه که در آن شما انتظار می رود که اجرای تکنیک به دست در طول دوره به تجسم و تجزیه و تحلیل کار داده است.

طول عمر دسترسی

شما دریافت می کنید دسترسی به طول عمر سیستم مدیریت آموزشی (LMS). همه ضبط کلاس، راهنماهای نصب و راه اندازی، ارائه کلاس، کدهای نمونه، اسناد پروژه در LMS دسترس خواهد بود. همچنین، ورود خود را هرگز از منقضی خواهد شد.

24 X 7 پشتیبانی

ما 24x7 در تیم پشتیبانی آنلاین در دسترس شما کمک کند با هر گونه نمایش داده فنی شما ممکن است در طول دوره است. همه نمایش داده شد به عنوان بلیط ردیابی و شما از پاسخ تضمین شده از یک مهندس پشتیبانی دریافت کنید. در صورت نیاز، تیم پشتیبانی نیز می تواند به شما پشتیبانی زنده با دسترسی به دستگاه خود را از راه دور فراهم می کند. این تضمین می کند که همه شک و تردید و مشکلات در طول آزمایشگاه و کار پروژه مواجه خود را دور ساعت روشن شده است.

دریافت گواهی

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه کار می کند. Edureka شما گواهی به عنوان یک خبره Splunk می متخصص بر اساس این پروژه بررسی توسط پنل متخصص ما. هر کسی تایید شده توسط Edureka نیاز به نشان دادن مهارت های عملی در Splunk.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات