جاوا / J2EE و صدور گواهینامه آموزش SOA

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جاوا / J2EE و صدور گواهینامه آموزش SOA

Edureka

در مورد دوره

پیشرفته جاوا دوره Edureka است برای دانش آموزان و حرفه ای که می خواهند به یک توسعه دهنده جاوا طراحی شده است.

این یک دوره 42 ساعته که هر دو اصلی و مفاهیم جاوا پیشرفته ای مانند اتصال به پایگاه داده، موضوعات، پردازش استثنا، مجموعه، JSP، سرولت، XMLHandling و غیره را پوشش می باشد ما همچنین چارچوب های جاوا مختلف مانند هایبرنیت و بهار یاد بگیرند.

اهداف دوره

پس از اتمام پیشرفته جاوا البته در Edureka، شما باید قادر باشید:

 1. توسعه کد با داده های جاوا انواع، شرایط و حلقه های مختلف.
 2. پیاده سازی آرایه ها، توابع و تکنیک های رشته مدیریت.
 3. درک برنامه نویسی شی گرا از طریق جاوا با استفاده از کلاس ها، اشیاء و مفاهیم مختلف جاوا مانند چکیده، نهایی و غیره
 4. اجرای چند نخ و پردازش استثنا.
 5. استفاده از فایل های XML تجزیه با استفاده از DOM و SAX در جاوا.
 6. ارسال یک کد در JDBC برای برقراری ارتباط با پایگاه داده.
 7. توسعه برنامه های کاربردی وب و صفحات JSP.
 8. تعامل با پایگاه داده با استفاده از چارچوب خواب زمستانی.
 9. ارسال کد با اجزای چارچوب بهار مانند تزریق وابستگی و خودرو سیم کشی.
 10. پیاده سازی SOA با استفاده از خدمات وب است.

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره برای حرفه ای مشتاق برای تبدیل شدن به توسعه دهندگان جاوا طراحی شده است. برنامه نویسان، توسعه دهندگان وب، طراحان وب، علاقمندان برنامه نویسی، مدیران پایگاه داده، جوانان که می خواهند به پا زدن شروع به زندگی حرفه ای خود بهره مند کلیدی این دوره هستند.

پیش نیازهایی

شرکت کنندگان باید تجربه برنامه نویسی قبل و با مفاهیم اساسی مانند متغیرهای / حوزه، جریان کنترل، و توابع آشنا باشد. قرار گرفتن در معرض قبل از شی گرا مفاهیم برنامه نویسی مورد نیاز نمی باشد، اما قطعا مفید است.

کار پروژه

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه کار زندگی می کنند. این پروژه از دامنه بانکداری، خرید و فروش با خدمات وب.

تاپیک - مقدمه ای بر وب خدمات، فایل های WSDL، WSDL و UDDI، SOAP، RESTfulWeb خدمات، JAX-WS اجرا. ماژول های زیر نیاز به برای پروژه توسعه یافته است.

 • ماژول 1: این ماژول شناسه کاربری و رمز عبور می پذیرد و اعتبار میبخشد اعتبار داده شده با پایگاه داده با استفاده از خواب زمستانی.
 • ماژول 2: با پذیرش نوع حساب (SB / کنونی A / C) و جزئیات کاربر، حساب ایجاد خواهد شد.
 • واحد 3: انجام بدهی و اعتباری معاملات.
 • ماژول 4: قبول اطلاعات کارت اعتباری با جزئیات مورد نظر و اجازه مقدار کارت اعتباری با استفاده از خدمات وب است.
 • ماژول 5: ها معاملات از حساب بر اساس محدوده تاریخ داده شده (از یک تاریخ خاص به یک تاریخ خاص).

چرا یادگیری جاوا / J2EE و SOA؟

جاوا یک زبان عمومی، مبتنی بر کلاس، شی گرا زبان برنامه نویسی کامپیوتر که توسط جیمز گوسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز در سال 1995 طراحی شده است.

نکات برجسته کلیدی جاوا:

بستر های نرم افزاری مستقل: این اجازه می دهد تا برنامه نویسان به توسعه برنامه های کاربردی است که می تواند بر روی هر سیستم عامل را اجرا کنید.

قابلیت استفاده از جاوا: جاوا به طور گسترده ای زبان برنامه نویسی استفاده می شود. آن در همه جا حاضر است. این واقعا مهم نیست که دامنه شما در حال کار در، شما مطمئنا در سراسر جاوا آمده دیر یا زود!

متن باز: خبر خوب این است که جاوا به صورت رایگان در دسترس است! همه ابزار توسعه و محیط زیست (JRE و JDK) است که برای توسعه برنامه های کاربردی جاوا کاملا رایگان از هزینه است.

اندروید: صرف نظر از این واقعیت است که شما درک تکنولوژی هستند یا نه، بسیاری از ما به شدت از اشکال آندروید گاز گرفته! آندروید در خواست بزرگ امروز است و خوشبختانه شما نیاز به جاوا برای توسعه آندروید. از این رو، اهمیت جاوا حتی بیشتر افزایش یافته است.

هادوپ: هادوپ یکی از چارچوب روند برای پردازش داده های بزرگ است. این طراحی شده و توسعه یافته در جاوا است.

با وجود داشتن یک رقابت سخت در سمت سرور از مایکروسافت و دیگر شرکت ها، جاوا انجام شده است بسیار خوب بر روی سیستم عامل های تلفن همراه، به لطف آندروید! آن را نیز به زبان اصلی برای توسعه دهندگان از Hadoop بوده است.

ویژگی های دوره

کلاس های آنلاین: 42 ساعت

وجود خواهد داشت 14 تعاملی کلاس های آنلاین استاد به رهبری در طول دوره. هر کلاس از حدود 3 ساعت و در زمان برنامه ریزی شده از دسته ای را انتخاب می کنید اتفاق می افتد. شما از این انعطاف پذیری را به برنامه ریزی مجدد کلاس خود را در یک دسته های مختلف اگر شما هر کلاس را از دست ندهید. ضبط کلاس خواهد شد در LMS بعد از کلاس آپلود. دسترسی به ضبط کلاس عمر است.

تکالیف: 45 ساعت

هر کلاس خواهد شد تکالیف عملی است که می تواند قبل از کلاس آینده تکمیل می شود. ما در بر IDE برای توسعه جاوا به شما کمک می اندازی. تیم پشتیبانی متخصص 24x7 در دسترس ما به از طریق ایمیل، تلفن یا پشتیبانی زنده کمک برای هر گونه مسائل شما ممکن است در طول ساعات آزمایشگاه مواجه خواهد بود.

پروژه: 20 ساعت

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه که در آن شما انتظار می رود به منظور توسعه یک نرم افزار جاوا کار می کند. شما خواهید قرار گرفتن در معرض عملی در مورد توسعه نرم افزار در جاوا با استفاده از بهار و هایبرنیت چارچوب است. شما را در درک خواهد کرد که چگونه به استفاده از هایبرنیت به عنوان پایگاه داده جاوا ابزار مکانیزم. همچنین شما می خواهد درک چگونگی محیط جاوا پروژه راه اندازی و چگونه محیط زیست آزمون راه اندازی است.

طول عمر دسترسی

شما دریافت می کنید دسترسی به طول عمر سیستم مدیریت آموزشی (LMS). ضبط کلاس ها و سخنرانی های آنلاین می تواند از LMS مشاهده شده است. راهنماهای نصب و راه اندازی، کدهای نمونه و اسناد پروژه در قالب دانلود در LMS در دسترس هستند. همچنین، ورود خود را هرگز از منقضی خواهد شد.

24 X 7 پشتیبانی

ما 24x7 در تیم پشتیبانی آنلاین در دسترس شما کمک کند با هر گونه نمایش داده فنی شما ممکن است در طول دوره است. همه نمایش داده شد به عنوان بلیط ردیابی و شما از پاسخ تضمین شده از یک مهندس پشتیبانی دریافت کنید. در صورت نیاز، تیم پشتیبانی همچنین می توانید ارائه زندگی می کنند حمایت شما با دسترسی به دستگاه خود را از راه دور. این تضمین می کند که همه شک و تردید و مشکلات در طول آزمایشگاه و کار پروژه مواجه خود را دور ساعت روشن شده است.

دریافت گواهی

در اواخر این دوره، شما خواهد شد در یک پروژه که شامل توسعه یک نرم افزار جاوا مقیاس پذیر کار می کند. Edureka شما گواهی عنوان یک توسعه دهنده پیشرفته جاوا بر اساس بررسی پروژه های پنل متخصص ما. هر کسی تایید شده توسط Edureka قادر به نشان دادن مهارت های عملی در توسعه نرم افزار جاوا می باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
21 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات