دیپلم کارشناسی ارشد در جرم شناسی و روانشناسی جنایی ارائه می دهد یک مدرک پیشرفته است که طراحی شده است برای تجهیز فارغ التحصیلان با درک کامل از موضوعات پیچیده و مهم در جرم شناسی و روانشناسی جنایی.

پس از تکمیل دیپلم کارشناسی ارشد، ما فرصت برای شما برای پیشرفت در تحصیل برای کارشناسی ارشد کامل (که پس از 180 اعتبار اعطا می شود) ارائه می دهیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر با یک عضو تیم پذیرش تماس بگیرید.

این دوره توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) تأیید نشده است.

مقصد شغلی

یک مدرک فوق لیسانس یک دستاورد مهم است و کارفرمایان آن را بسیار ارزشمند می دانند. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که فارغ التحصیلان تحصیلات عالی بیشتر شغلی را در سطح حرفه ای یا مدیریتی کسب می کنند و احتمالا بیکار هستند. برای بعضی از شغل، یک مدرک کارشناسی ارشد ممکن است ضروری باشد، برای دیگران، آن را به یک مزیت رقابتی ارائه می دهد.

همانطور که شرکت ها به دنبال افرادی با پیشرفته ترین مهارت ها هستند، یک گواهی کارشناسی ارشد در جرم شناسی و روانشناسی جنایی می تواند به شما در زمینه های رقابتی نیاز داشته باشد تا بتوانید به این سطوح بالاتر برسید.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان در حرفه های مختلف در هر دو بخش دولتی و خصوصی وجود دارد.

این می تواند شامل یکی از صدها نقش مختلف در سرویس پلیس (از کارکنان پلیس تجزیه و تحلیل به خدمت افسران پلیس)، کار با مجرمان از کارگران پشتیبانی به کارکنان آزادی و زندان، کار در خدمات قربانی و نقش در انواع مختلف اجرای قانون آژانس های خدمات امنیتی به آژانس جرایم ملی.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 37 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Essex Online »

این دوره آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
16 
پاره وقت
Price
7,271 GBP
هرکسی تخفیف 10٪ را در صورت پرداخت هزینه تحصیلی سالیانه یا هزینه دوره پیش پرداخت می کند.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است