جرم شناسی جرم شناسی PG و روانشناسی جنایی

عمومی

شرح برنامه

دیپلم کارشناسی ارشد در جرم شناسی و روانشناسی جنایی ارائه می دهد یک مدرک پیشرفته است که طراحی شده است برای تجهیز فارغ التحصیلان با درک کامل از موضوعات پیچیده و مهم در جرم شناسی و روانشناسی جنایی.

پس از تکمیل دیپلم کارشناسی ارشد، ما فرصت برای شما برای پیشرفت در تحصیل برای کارشناسی ارشد کامل (که پس از 180 اعتبار اعطا می شود) ارائه می دهیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر با یک عضو تیم پذیرش تماس بگیرید.

این دوره توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) تأیید نشده است.

مقصد شغلی

یک مدرک فوق لیسانس یک دستاورد مهم است و کارفرمایان آن را بسیار ارزشمند می دانند. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که فارغ التحصیلان تحصیلات عالی بیشتر شغلی را در سطح حرفه ای یا مدیریتی کسب می کنند و احتمالا بیکار هستند. برای بعضی از شغل، یک مدرک کارشناسی ارشد ممکن است ضروری باشد، برای دیگران، آن را به یک مزیت رقابتی ارائه می دهد.

همانطور که شرکت ها به دنبال افرادی با پیشرفته ترین مهارت ها هستند، یک گواهی کارشناسی ارشد در جرم شناسی و روانشناسی جنایی می تواند به شما در زمینه های رقابتی نیاز داشته باشد تا بتوانید به این سطوح بالاتر برسید.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان در حرفه های مختلف در هر دو بخش دولتی و خصوصی وجود دارد.

این می تواند شامل یکی از صدها نقش مختلف در سرویس پلیس (از کارکنان پلیس تجزیه و تحلیل به خدمت افسران پلیس)، کار با مجرمان از کارگران پشتیبانی به کارکنان آزادی و زندان، کار در خدمات قربانی و نقش در انواع مختلف اجرای قانون آژانس های خدمات امنیتی به آژانس جرایم ملی.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2018

درباره این دانشگاه

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... اطلاعات بیشتر

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... اطلاعات محدود
کلشستر , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر