حراجی

Online Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حراجی

Online Business School

کارشناسی ارشد 4 (بازاریابی و بازاریابی) و سطح 5 (دیپلم تمدید در مدیریت) 240 دوره اعتبار طراحی شده است که به سرعت دانش آموزان را به سال نهایی یک مدرک کارشناسی مرتبط در فروش و بازاریابی، که می تواند در یک بریتانیا دانشگاه در محوطه دانشگاه و یا از طریق آموزش از راه دور.

ماژول های سطح 4 و انتصاب های این دوره معادل سال اول تحصیلات دانشگاهی است و سطح 5 مدرک و تکالیف معادل سال دوم تحصیلات دانشگاهی است.

این دوره شامل 10 سطح 4 مدرک (120 واحد) و 10 سطح 5 مدول (120 واحد)، هر سطح شامل 8 تکلیف نوشته شده است. اگر یک دانش آموز تصمیم به تحصیل در سطح 4 بدهد، 120 واحد اعتبار دریافت می کند و می تواند برای سال تحصیلی یک دوره تحصیلی معافیت تحصیلی بگیرد.

هر ماژول شامل تقریبا 40 ساعت یادگیری هدایت شده از مواد با 30-50 ساعت اضافی از مواد آموزشی اختیاری است. این مواد عبارتند از تمرینات توصیه شده، قرائت توصیه شده و منابع اینترنتی.

هزینه دوره

هزینه ثبت نام در دوره های سطح 4 و 5 با هم 1600 پوند است. در عوض، دانش آموزان می توانند به یک سطح واحد (سطح 4 یا 5) برای هر 1200 پوند ثبت نام کنند.

دانشجویان می توانند با استفاده از یکی از روش های زیر پرداخت کنند:

 • کارت اعتباری
 • انتقال بانك
 • اقساط ماهانه رایگان
 • پی پال
 • اتحادیه غربی

هزینه های دوره ی من چیست؟

تمام مواد درس، از جمله ماژول های آنلاین و تکلیف نوشته شده است.
پشتیبانی از معلم شخصی با جلسات 1-2-1 اسکایپ
پشتیبانی دانشجویان اختصاصی
دسترسی به انجمن آنلاین آموزش اجتماعی آنلاین
تخصیص مارک و بازخورد
کارت رایگان NUS کارت فوق العاده به ارزش £ 12.00
لپ تاپ رایگان
رایگان CV کمک به نوشتن در تکمیل دوره.

دانشگاه به بالا

اگر تصمیم بگیرید تا یک مدرک کارشناسی کامل را از طریق یک دانشگاه معتبر انگلیس به پایان برسانید، هزینه ها در زیر فهرست شده است. لطفا توجه داشته باشید که هزینه های زیر برای آموزش راه دور / فقط آنلاین است. شما می توانید از اتمام در محوطه دانشگاه، هزینه های متفاوت با توجه به دانشگاه شما تصمیم به تکمیل سال گذشته در.

دانشگاه نورثامپتون

 • BA (Hons) در کسب و کار و مدیریت بالا بردن - 3800 پوند
 • کارشناسی ارشد (Hons) در حسابداری بین المللی بالا - 3800 پوند

دانشگاه دربی

 • کارشناسی بالا تا BA - 4400 پوند

دانشگاه ورسستر

 • BA (Hons) مدیریت کسب و کار سال نهایی بالا - £ 4000

دانشگاه ساندرلند - در پردیس

 • BA (Hons) کسب و کار و مدیریت (سال 3) - £ 9250

دانشگاه کالنتری

BA (Hons) Top-up - پیشرفت از ATHE Level 5 Diploma Extended در مدیریت، هزینه 9،560 پوند

دانشگاه بولتون

BA (Hons) اضافه کردن، هزینه 10،250 پوند، دوره 2 ترم است

دانشگاه صلیب جنوبی

لیسانس کسب و کار.
لیسانس مدیریت بازرگانی.
لیسانس کسب و کار در کنوانسیون و مدیریت رویداد.

آیا من برای این برنامه مناسب هستم؟

برای ثبت نام در سطح 4، باید حداقل 18 سال داشته باشید و دارای تحصیلات عالی متوسطه باشید. قبل از ورود به دوره 5 سطح، شما باید سطح 4 یا معادل آن را داشته باشید.

سطح 4 فهرست ماژول

محیط کسب و کار

چه چیزی به ذهن می آید وقتی که شما از کلمه "محیط" فکر می کنید؟ شما احتمالا به محیط اطراف، و شرایط و تأثیرات محیط اطراف فکر می کنید. به طور مشابه، محیط کسب و کار به محیط اطراف سازمان اشاره دارد - محیط اطراف آن، و محیط اطراف آن.

مشتریان و خدمات مشتری

این ماژول با نگاه کردن به مشتریان و نحوه تصمیم گیری درباره خرید آنها شروع می شود. هنگام خرید یک نوار شکلات، سبزیجات، یک کتاب، یک یخچال و فریزر یا یک خانه چه عواملی را در نظر می گیرید؟ چگونه کسب و کار تصمیم می گیرید کدام یک از شرکت ها هنگام خرید یک سیستم کامپیوتری جدید استفاده می کنند؟ قبل از اینکه بتوانید مردم را به بازار بفرستید، باید ایدههای روشنتری در مورد چگونگی فکر کردن و درک ویژگیها و مزایایی که آنها دنبالش هستند داشته باشید.

مخلوط بازاریابی

در بازاریابی، یک شرکت با دو متغیر متغیر مواجه است. اول، متغیرهای مرتبط با محیط خارجی هستند؛ محيط اطراف اين سازمان، شامل محيط کلان (محيط گسترده اي که شامل ابعاد سياسي، اقتصادي، اجتماعي فرهنگي، فن آوري) و محيط ميکرو (ساختار رقابتي صنعتي است که در آن شرکت فعاليت مي کند) تشکيل شده است. یک شرکت کنترل مستقیم این متغیرهای خارجی ندارد. مجموعه دوم متغیرها شامل متغیرهای عملیاتی است؛ عوامل بیش از یک شرکت دارای کنترل کامل است.

برنامه ریزی بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش برای هر کسب و کار اساسی است. در بخش خصوصی، پذیرفته شده است که برنامه ریزی بازاریابی و فروش برای دستیابی به سودآوری و موفقیت بازار ضروری است. در بخش عمومی و در بخش خیریه، تمرکز بر روی ایجاد سود نیست، بلکه بر رضایت مشتری (یا به طور گسترده تر، سهامداران) است. بازاریابی به طور فزاینده ای نقش کلیدی در بخش غیر انتفاعی ایفا می کند تا آگاهی از مسائل را افزایش دهد و علل را افزایش دهد، نه فقط مشتریان (گیرندگان) بلکه اهداکنندگان.

فناوری اطلاعات در کسب و کار

شواهد واضحی وجود دارد که فناوری اطلاعات مزایای رقابتی را فراهم می کند، هرچند که سازمان در آن فعالیت می کند.
برای به دست آوردن مزیت، مدیران باید بدانند چگونه فناوری اطلاعات را می توان در فرایندهای داخلی و خارجی استفاده کرد تا ارزش بیشتری را برای مشتری نهایی به ارمغان بیاورد.

مدیریت و استفاده از بازاریابی

این ماژول به شما یک مقدمه جامع برای بازاریابی ارائه می دهد. این در نظر گرفته شده است که مربوط به مدیریت و بهره برداری از سازمان ها در بسیاری از مناطق مختلف اقتصاد، از جمله کسانی که برای سود عملی نیست.

مشتریان و نیازهای آنها

هدف بازاریابی مدرن شناسایی و پس از برآوردن نیازها و خواسته های هر مشتری است. این اغلب با ایجاد روابط با مشتریان و استفاده از این روابط برای ایجاد ارتباط دو جانبه بین دو طرف انجام می شود. مشتری به ترجیحات خود می گوید و کسب و کار اطلاعات مربوط به محصولات را که نیازها و آرزوهای مشتری را برآورده می کند، ارتباط می دهد.

ارتباطات بازاریابی الکترونیکی

موفقیت وب جهان گستر و گسترش اینترنت و فن آوری های مرتبط با آن باعث شده است که سازمان ها در حال انجام کسب و کار خود باشند. تغییرات ظاهری حمایت از طریق تکنولوژی به تعدادی از عملیات سنتی مانند فروش، ارتباطات، خدمات مشتری و بازاریابی بوده است.

فروش با کارایی بالا

موفقیت سازمان بستگی به عوامل متعددی از جمله عملیات، استراتژی بازاریابی، مدیریت منابع انسانی و فروش آن دارد. یکی از رایج ترین معیارهای مورد استفاده برای ارزیابی موفقیت سازمان، رشد فروش است. این نشانه ای است که سازمان موفق به حفظ مشتریان فعلی خود می کند، همچنین جذب علاقه و فروش آن از بازارهای جدید است.

استراتژی بازاریابی

چگونه سازمانها در حال ایجاد استراتژی در یک محیط بازاریابی پیچیده هستند؟ چگونه فرصت ها و تهدیدها را ارزیابی می کنند؟ کدام بازارها و بخش هایی که هدف قرار می گیرند و چرا؟ کدام موقعیت بازار به نقاط قوت سازمان می پردازد؟ کدام محصول باید برای ارزش دراز مدت حفظ شود؟ این ها بعضی از سوالاتی هستند که ما باید آنها را مطرح کنیم.

سطح 5 فهرست ماژول

مدیر کارآفرینی

کارآفرین چیست؟ مهارت ها و کیفیت کارآفرینی را بررسی کنید.

سازه های سازمانی

چرا سازمانها به نحوی شکل گرفته اند؟ چه چیزی ساختار بهینه را تعیین می کند و چگونه بین سازمان ها متفاوت است؟ در این ماژول، دانش آموزان به مدل های متعدد و نظریه هایی که ساختار سازمانی را تشکیل می دهند نگاه می کنند.

تجزیه و تحلیل حسابداری عملی

یادگیرندگان تمرینات را در این درس به صورت کامل انجام خواهند داد تا درک آنچه به ما می گویند و اقداماتی که تجزیه و تحلیل می تواند پیش آید.

برنامه ریزی کسب و کار و تنظیم اهداف

کسب و کار تلاش برای رسیدن به آن چیست؟ چه کاری انجام خواهد داد؟ این کار چگونه انجام می شود؟ این ماژول به ایجاد اهداف روشن و برنامه های روشن برای دستیابی به یک هدف مشخص متمرکز است.

سیاست و کسب و کار

تاثیر سیاست در کسب و کار و چگونگی کمک به تجارت یا مانع آن. این ماژول یادگیرندگان را در مورد تاثیرات اقتصادی، صادرات و پشتیبانی دولت آموزش خواهد داد.

قانون کسب و کار

بررسی مسئولیت های قانونی مدیران را به عنوان یادگیرندگان به حساب های قانونی مدیران کسب و کار و کسب و کار نگاه کنید.

مدیریت در جهان امروز

کسب و کار در دنیای مدرن. این ماژول بر حاکمیت و برابری به عنوان وسیله ای برای انجام درست در کسب و کار تمرکز دارد.

مدیریت اجرایی

درک اینکه چگونه افراد و کسب و کار شما به طور مداوم با یکدیگر هماهنگ می شوند، دانش آموزان ساختار پاداش، CPD، آموزش و توسعه را برای اطمینان از کارایی بالا در کسب و کار، بررسی خواهند کرد.

برنامه ریزی بازاریابی و فروش

یادگیرندگان تجزیه و تحلیل خواهد کرد که چگونه بازارهای، مشتریان، رقبا و محصولات می توانند در یک برنامه ی منسجم به هم متصل شوند.

مهارت های کمی

پس از اتمام موفقیت آمیز این ماژول، دانش آموزان از تمرینات عددی مطلع خواهند شد و استفاده از آنها را در زمینه کسب و کار درک خواهند کرد. ATHE سطح 4/5 دیپلم توسعه یافته در مدیریت دارای 10 مدول و 8 تکلیف نوشته شده در هر سطح است. پس از اتمام ماژول ها، دانش آموزان به تخصیص ها دسترسی خواهند داشت. تکالیف تقریبا 3000-5000 کلمه در هر کدام است. دانش آموزان از طریق بخش "Tutor" در پلت فرم یادگیری پشتیبانی از ماژول ها و تکالیف ارائه می شود.

مسیر شغلی

تکمیل موفقیت آمیز دوره کارشناسی ارشد 4 (فروش و بازاریابی) و سطح 5 (دیپلم توسعه در مدیریت) و سال آخر تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، دانش آموزان مدارک لازم را برای ادامه تحصیل و درخواست کار در بازاریابی، فروش، انسانی منابع، مدیریت یا مشاوره کسب و کار.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 25, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
1,600 GBP
هزینه ثبت نام در دوره های سطح 4 و 5 با هم 1600 پوند است. در عوض، دانش آموزان می توانند به یک سطح واحد (سطح 4 یا 5) برای هر 1200 پوند ثبت نام کنند.
Locations
بریتانیا - Coventry, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Coventry, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات