حمایت از مشارکت فعال در دروس از طریق دوره پیش از آموزش - آموزش بابکاک

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

نحوه استفاده از پیش آموزش و تخصیص صلاحیت را به عنوان راهکارهایی برای حمایت از یادگیرندگان برای همگام شدن با همسالان خود ، کاوش کنید.

به دانش آموزان خود توانمند شوید و از طریق پیش آموزش تدریجی در مورد موفقیت را کاهش دهید

در این دوره مهارت های تدریس خود را توسعه می دهید زیرا مزایای استفاده از پیش آموزش و تعیین صلاحیت را به عنوان راهبردهای مداخله با فراگیران در هر سنی کشف می کنید.

با آموختن از متخصصان این زمینه و همچنین همتایان خود ، تحقیق مربوط به تدریس را کشف کرده و استراتژیهای کلیدی را برای استفاده در مداخله و همچنین جلسات کل کلاس یاد خواهید گرفت.

پس از اتمام این دوره ، شما درک عمیق تری از چگونگی حمایت از دانش آموزان خود برای دستیابی به یادگیری متناسب با سن و شرکت کنندگان فعال و تأثیرگذار در دروس خواهید داشت.

ما می دانیم که در شرایط فعلی شما ممکن است قادر به انجام برخی فعالیت های مربوط به کار با کودکان نباشید. با این حال ، ما اطمینان داریم که محتوای این دوره هنوز هم مرتبط است و از شما برای برنامه ریزی برای کارهای آینده حمایت خواهد کرد.

چه موضوعاتی را پوشش می دهید؟

 • موانع یادگیری و زمینه آموزشی فعلی را درک کنید.
 • مقدمه و اکتشاف پیش آموزش.
 • معرفی و اکتشاف واگذاری صلاحیت.
 • توسعه بیشتر استفاده مؤثر از پیش آموزش و تخصیص صلاحیت.
 • بررسی و تأمل کنید.

چه زمانی دوست دارید شروع کنید؟

بیشتر دوره های FutureLearn چندین بار اجرا می شود. هر دوره از دوره دارای تاریخ شروع مشخصی است اما می توانید پس از شروع کار به آن بپیوندید و از طریق آن کار کنید.

 • اکنون در دسترس است

چه چیزی به دست خواهید آورد؟

در پایان دوره می توانید:

 • راهکارهایی برای به دست آوردن کلاسهای عادلانه تدوین کنید.
 • بهترین استفاده از پیش آموزش را مشخص کنید.
 • برای ارتقاء جایگاه زبان آموزان در کلاس ، واگذاری صلاحیت را تفسیر کنید.
 • نحوه استفاده از پیش آموزش و تخصیص صلاحیت را در جهت دستیابی به فراگیران کشف کنید.
 • بهبود در تأمل در نفس و تمرین.

این دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای کسانی که به هر سن و دانش آموزان می آموزند ، و همچنین برای سرپرستان مدرسه و افراد مسئول مداخله در آموزش طراحی شده است.

با چه کسی یاد خواهید گرفت؟

روت تراندلی

من برای آموزش Babcock به عنوان مشاور اصلی ریاضی کار می کنم و رئیس اصلی ریاضیات ژوراسیک هستم. تیم ریاضیات ما در سطح ملی شناخته شده است ، پروژه های تحقیقاتی اکشن را هدایت می کند و به طور گسترده منتشر می کند.

کارولین ورجیت

من برای Babcock Education به عنوان مشاور ریاضی کار می کنم. نقش من شامل حمایت از مدارس محلی و ملی ، پیشبرد برنامه های آموزشی ، گروه های تحقیقاتی و نوشتن انتشارات است.

هلن ادجینتون

من برای Babcock LDP به عنوان مشاور ریاضی اولیه و یک مجری KS1 کار می کنم. من از مدارس پشتیبانی می کنم ، پروژه ها را رهبری می کنم و آموزش را در سراسر انگلیس ارائه می دهم. من همچنین در پنل دارنده استاندارد NCETM (CPD) هستم.

استفانی بورک

من به عنوان مشاور ریاضی برای آموزش بابکاک کار می کنم. کار من شامل حمایت از معلمان ، سرگروه ها و معلمان کارآموز در سطح محلی و ملی با همه جنبه های آموزش ریاضیات ابتدایی است.

چه کسی دوره را توسعه داد؟

آموزش Babcock

Babcock Education ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات یکپارچه برای بهبود آموزش و خدمات مداخله تخصصی در انگلستان.

به این دوره بپیوندید

رایگان
0 دلار

ارتقا
44 دلار

نامحدود
259.99 دلار برای یک سال

بصورت رایگان بپیوندید و دریافت خواهید کرد:

 • دسترسی به این دوره به مدت 7 هفته

این دوره را ارتقا دهید و دریافت خواهید کرد:

 • دسترسی به این دوره تا زمانی که در FutureLearn
 • پس از واجد شرایط بودن ، گواهی چاپ و دیجیتال دستیابی به موفقیت را کسب می کنید

نامحدود را بخرید و دریافت خواهید کرد:

 • دسترسی به این دوره و صدها دوره کوتاه و تست های کوتاه دیگر FutureLearn مدت یک سال
 • گواهی دیجیتال قابل دستیابی قابل دستیابی در تمام دوره های کوتاه هنگامی که واجد شرایط باشید
 • آزادی دسترسی به هر دوره ای که شما موفق به دریافت یک گواهی دیجیتال دستیابی شوید ، تا زمانی که این دوره در FutureLearn وجود داشته FutureLearn
 • انعطاف پذیری برای تکمیل انتخاب رشته های کوتاه مدت در زمان خود در طی سال
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

درباره این دانشگاه

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. اطلاعات محدود
لندن , ابردین , اوکلند , بالتیمور , بارسلونا , حمام , حمام کردن , برگن , بیل / بیین , بیرمنگام , Bracknell , شهر بریزبن , کمبریج , کیپ تاون , Clayton , کراولی , شارلوتزویل , Delhi , دوبلین , داندی , دورام , ادینبورگ , انشده , اکستر , Fiesole , ژنو , رویال Borough از گرینویچ , گرنوبل , گرونینگن , زالزالک , هسینچو , اورشلیم , کانتربری , هنگ کنگ , Lancaster , لیدز , لستر , لوون , مادرید , ماکاتی , منچستر , ملبورن , آن آربور , میلتون کینز , مونترو , مردوخ , Norman Gardens , نورویچ , آکسفورد , Padua , پاریس , Darling Heights , خواندن , Rehovot , سئول , شفیلد , لاغر , ساوتهمپتون , گلاسکو , گیلدفورد , سیدنی , تایپه , توکیو , تروندهایم , اوپسالا , وارویک , وست لافایت , یورک , شیکاگو , نیوکاسل , کاونتری + 70 بیشتر کمتر
از وب سایت مدرسه دیدن کنید