ONLINESTUDIES

‏ مروری بر تمامی دانشنامه های دکترای آنلاین را مطالعات کسب و کار در پرتغال 2021‏

دانشنامه کارشناسی ارشد یک برنامه دانشگاهی است که کمک می کند تا دانش گسترده و جامعی در رشته های منتخب دانشجویان به آنها داده شود. دانشجویان پس از اتمام دوره کارشناسی در یک رشته مرتبط، می توانند در این برنامه دانشنامه ثبت نام نمایند.

تحصیلات بازرگانی آموزش های پایه و بنیادی را برای دانشجویانی که می خواهند در سمتی در حوزه بازرگانی به کار مشغول شوند، فراهم می آورد. در این برنامه های تحصیلی که در دانشگاه های سرتاسر جهان ارائه می شود، دانشجویان مبانی بازرگانی مانند امور مالی و مدیریت را می آموزند. 

پرتغال یکی از گرمترین کشورهای اروپایی است. برنامه های دانشگاه بسیار مقرون به صرفه می باشد. در واقع پرتغال یکی از پایین ترین هزینه های زندگی برای دانش آموزان است. لذت بردن از سواحل بزرگ در آلگاروه یا بال قدیمی از تاریخ در شهرستان پایتخت از لیسبون.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید - بیشترین مرور بر دانشنامه های دکترا آنلاین را مطالعات کسب و کار در پرتغال 2021‏

2نتایج درمطالعات کسب و کار, پرتغال Filter

تحصیلات تکمیلی در مدیریت فروش (آموزش الکترونیکی)

IPAM
دانشنامه کارشناسی ارشد
<
پاره وقت
<
36 هفته
پرتغالی
آنلاین

دیپلم تحصیلات تکمیلی در مدیریت فروش ، در یک رژیم یادگیری از راه دور ، در درجه اول ابزاری جهانی در خدمت عملکرد متفاوت است. این برنامه مجموعه ای کامل از ابعاد استراتژیک و عملیات ...

اطلاعات بیشتر

تحصیلات تکمیلی در تجارت الکترونیکی (آموزش الکترونیکی)

IPAM
دانشنامه کارشناسی ارشد
<
پاره وقت
<
17 هفته
پرتغالی
آنلاین

اقتصاد دیجیتال واقعیتی است که در حال تغییر نحوه ارتباط شرکت ها با مشتریان خود و سایر ذینفعان است و زمینه فعالیت جدید و گسترده ای را ایجاد می کند که به فوریت به افراد متخصص آمو ...

اطلاعات بیشتر