University of Kaiserslautern

Distance and Independent Studies Center

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

متخصصان متخصص به شما در موفقیت شما کمک می کنند

مرکز مطالعات تفریحی و مستقل (DISC) یکی از مراکز پیشرو در آلمان برای دوره های تحصیلات تکمیلی است. استقرار بیش از 20 سال تجربه در توسعه و طراحی دوره های تحصیلی برای خودآموزی هدایت شده است. این از مرکز آموزش از راه دور و آموزش دانشگاه (ZFUW)، که در سال 1992 در دانشگاه کایزرسلاوترن تاسیس شد، ایجاد شد.

  • ما مدارک تحصیلی معتبر در زمینه های جذاب و جذاب ارائه می دهیم
    در طول دوره تحصیلات خود با مشاوره، خدمات و پشتیبانی همراهی کنید.

مطالعه مستقل

مفهوم یادگیری مستقل کلیدی برای فلسفه DISC است.

  • ما مهارت های خودآموزی دانشجویان خود را تقویت می کنیم و از دانشگاه کیرسلاترن حمایت می کنیم که از طریق توسعه ی ماژول های خودآموزی برای کمک به ایجاد فرهنگ یادگیری مادام العمر کمک می کند.
  • در این راستا، ما نه تنها به دانش آموزان دانشگاه کایزرسلاوترن کمک شایانی می کنیم بلکه به کارشناسان یادگیری مستقل نیز کمک می کنیم.

مطالعه از هر نقطه در جهان

حدود 4000 فارغ التحصیل در حال حاضر از دوره های ارائه شده توسط DISC برای تقویت حرفه شان استفاده می کنند - این رقم که هیچ موسسه مشابهی برای یادگیری از راه دور در آلمان نمی تواند مطابقت داشته باشد. دانش آموزان از سراسر آلمان، همسایگی کشورهای آلمانی زبان، و همچنین از خارج از کشور، از جمله در طول اقامت در چین، هند و ایالات متحده آمریکا آمده است.

آموزش با نرخ موفقیت بالا

80٪ از شرکت کنندگان در دوره های آموزش دیسک DISC با موفقیت دوره خود را کامل می کنند. این میزان موفقیت بالا بر مبنای ترکیبی از مدیران محترم و مشهور مطالعه با یک قدم عمیق عملی، مواد مطالعاتی کلاس اول کلاس، سمینارهای آنلاین و پشتیبانی قابل اطمینان مطالعه ارائه شده توسط کارکنان DISC است.

دانشگاه کایزرسلاوترن

دوره های آموزشی آینده محور، آموزش عملی در دنیای واقعی و زیرساخت های مدرن، شرایط چارچوبی است که دانش آموزان می توانند در دانشگاه کایزرسلاوترن پیدا کنند. از زمان تأسیس آن در سال 1970، تنها دانشگاه راینلند-فالتز با تمرکز فنی و مهندسی شهرت قابل توجهی را به دست آورده است و می تواند بیش از آنکه خود را در مقابل دانشگاه های فنی تاسیس تاسیس کند.

این جایزه به دانشگاه کایزرسلاوترن در اکتبر 2009 در رقابت "آموزش عالی" اختصاص یافت و به عنوان یکی از تنها شش دانشگاه برتر در آلمان شناخته شد.

به عنوان یک دانشگاه دانشگاهی با حدود 12،500 دانش آموز (که حدود 4،000 آنها دانش آموزان از راه دور است)، بیش از 100 دوره آموزشی مبتنی بر تمرین مبتنی بر آینده را در دوازده بخش ارائه می دهد. اندازه آن به راحتی قابل کنترل است و همچنین دانش آموزان تماس نزدیک با استادان و پشتیبانی برجسته دانش آموز را تضمین می کند.

علاوه بر این، دانش آموزان از موسسات تحقیقاتی مشهور متعددی از جمله موسسه فرن هوفر، موسسه ماکس پلانک، مرکز تحقیقات هوش مصنوعی آلمان (DFKI) و موسسه مواد کامپوزیتی (IVW) بهره می برند که همگی آنها در نزدیکی محوطه دانشگاه یا نزدیک آن و همکاری نزدیک با دانشگاه در زمینه تحقیقات کاربردی.

در ژانویه 2010، دانشگاه کایزرسلاوترن و موسسات IESE، ITWM، DFKI و ITA در مجموع دو جایزه از پنج جایزه در مسابقات خوشه ای برتر که توسط وزارت آموزش و تحقیقات فدرال آلمان (BMBF) برگزار شد، برنده شدند.

دو مرکز تحقیقاتی در اواسط سال 2008 در دانشگاه کایزرسلاوترن تاسیس شد تا هدف اصلی آنها ایجاد تحقیقات هماهنگ شده تحقیقاتی از جمله مناطق خاص تحقیق و موفقیت در بودجه پروژه در محدوده اقدامات ملی و بین المللی ارتقاء تعالی باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

بازدید کنید Certificates » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید کارشناسی ارشد - OnlineStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد - HealthcareStudies »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master of Evaluation

Online & Campus Combined پاره وقت October 2018 آلمان Kaiserslautern

[+]

دوره دوره استاندارد برای نیمه وقت، تحصیلات حرفه ای شامل امتحانات چهار ترم است. همچنین ممکن است در طول دوره یک استراحت داشته باشید و سپس آن را کامل کنید. دو هفته سمینار کلاس درس، یکی در ابتدا و یک بعد از نیمه دوم، کمک به انتقال دانش به شیوه ای تعاملی و شخصی تر است. در طول مرحله ی آنلاین، تعهد هفتگی حدود 15 ساعت برای پردازش مواد مورد نیاز است. مقررات اجباری در محوطه دانشگاه در ابتدای اولین و پایان دوره دوم برای همه شرکت کنندگان در حال اجرا به سمت مدرک کارشناسی ارشد MABLE است. موضوعات بحث بر اساس مواد مطالعه و اجرای عملی محتوای برنامه نیز برجسته شده است. برنامه یادگیری ترکیبی ارزیابی (MABLE) با عنوان دانشگاهی "استاد هنر" شناخته می شود. [-]

مهندسی استاد مهندسی برای سیستم های جاسازی شده

Online & Campus Combined پاره وقت October 2018 آلمان Kaiserslautern

به طور سنتی محصولات محصولات تحت سلطه سخت افزاری به طور فزاینده ای به مناطق نرم افزاری تبدیل می شوند. بسیاری از شرکت ها و سازمان هایی که در این صنایع آسیب دیده فعالیت می کنند، بیشتر مهندسان را بدون آموزش عمیق در مهندسی نرم افزار استخدام می کنند. در این زمینه، نمایندگان صنایع نیازمند یک برنامه معدل نیمه وقت برای آموزش مهندسان مهندسی نرم افزار هستند. پس از آن DISC این دوره با کیفیت بالا را به صورت پاره وقت آموزش داد. دوره یادگیری استاد که توسط DISC ارائه شده از سال 2008 ارائه می دهد، مهندسین زمینه های نظری جامع در این زمینه، و همچنین روش های عملی، فن آوری ها و ابزار مربوط به مهندسی نرم افزار برای سیستم های جاسازی شده را فراهم می کند. [+]

به طور سنتی محصولات محصولات تحت سلطه سخت افزاری به طور فزاینده ای به مناطق نرم افزاری تبدیل می شوند. بسیاری از شرکت ها و سازمان هایی که در این صنایع آسیب دیده فعالیت می کنند، بیشتر مهندسان را بدون آموزش عمیق در مهندسی نرم افزار استخدام می کنند. در این زمینه، نمایندگان صنایع نیازمند یک برنامه معدل نیمه وقت برای آموزش مهندسان مهندسی نرم افزار هستند. پس از آن DISC این دوره با کیفیت بالا را به صورت پاره وقت آموزش داد. دوره یادگیری استاد که توسط DISC ارائه شده از سال 2008 ارائه می دهد، مهندسین زمینه های نظری جامع در این زمینه، و همچنین روش های عملی، فن آوری ها و ابزار مربوط به مهندسی نرم افزار برای سیستم های جاسازی شده را فراهم می کند.... [-]


کارشناسی ارشد Distance Learning در مهندسی مالی

Online پاره وقت October 2018 آلمان Kaiserslautern

دانش پیشرفته از نظریه اساسی، مهارت های ریاضیات مالی مداوم و توانایی قرار دادن این تخصص در عمل، همراه با درک مفاهیم کلیدی در ریاضیات حقیقی و مالی مهمتر از همیشه به درک درستی از بازار مالی به طور فزاینده پیچیده است. [+]

واجد شرایط بودن

دانش پیشرفته از نظریه اساسی، مهارت های ریاضیات مالی مداوم و توانایی قرار دادن این تخصص در عمل، همراه با درک مفاهیم کلیدی در ریاضیات حقیقی و مالی مهمتر از همیشه به درک درستی از بازار مالی به طور فزاینده پیچیده است. مسابقه برای بهترین شغلی در بخش مالی و بیمه نیز برای تشدید شدن تعیین شده است و دستیابی به این تخصص به طور چشمگیری شانس خود را برای رفتن به این حوزه یا پیشرفت حرفه شما در امور مالی یا بیمه افزایش می دهد. شما می توانید مهارت های مورد نیاز خود را در برنامه آموزش از راه دور مالی در TU Kaiserslautern .... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

استاد در فناوری نانو

Online & Campus Combined پاره وقت October 2018 آلمان Kaiserslautern

فناوری نانو علم بسیار بین رشته ای است. در نانومواد، این قوانین فیزیکی، فرآیندهای شیمیایی و اصول بیولوژیکی را ترکیب می کند. درجه بالایی از رشته بین رشته ای ضروری است که دانشمندان برای کسب دانش بیشتر، به عنوان مثال در روش های توصیف، نانو اکتیو، نانوالکترونیک، نانومواد و بیوتکنولوژی، ضروری هستند. [+]

فناوری نانو علم بسیار بین رشته ای است. در نانومواد، این قوانین فیزیکی، فرآیندهای شیمیایی و اصول بیولوژیکی را ترکیب می کند. درجه بالایی از رشته بین رشته ای ضروری است که دانشمندان برای کسب دانش بیشتر، به عنوان مثال در روش های توصیف، نانو اکتیو، نانوالکترونیک، نانومواد و بیوتکنولوژی، ضروری هستند.

اطلاعات بیشتر در www.zfuw.uni-kl.de/fernstudiengaenge/science-engineering/nanotechnology/

گروه هدف

گروه هدف شامل افرادی است که در حال حاضر در صنعت، موسسات تحقیقاتی، کالج ها و کلینیک ها در آلمان و خارج از کشور کار می کنند. پیش نیاز برای پذیرش در این برنامه کارشناسی ارشد سه ساله یک مدرک کارشناسی کامل در دانشگاه یا کالج علوم کاربردی یا علوم طبیعی و همچنین در پزشکی یا داروخانه است. تجربه حرفه ای مربوطه حداقل یک سال باید در هنگام درخواست ثبت نام اثبات شود. با درخواست برای دسترسی به دوره یادگیری "فناوری نانو"، متقاضی باید به صورت کتبی اعلام کند که یک موسسه مناسب آماده است تا بتواند کارشناسی ارشد خود را انجام دهد. یک گواهی مربوطه از موسسه دریافت کننده باید تا پایان ترم چهارم به وزارت امور دانشجویی ارسال شود.... [-]


گواهی

گواهی در آموزش بزرگسالان اروپایی

Online پاره وقت October 2018 آلمان Kaiserslautern

این گواهی به منظور گسترش دیدگاه (بزرگسالان) مربیان با چشم انداز آموزش بزرگسالان و ابعاد اروپایی در این حوزه ناهمگن موضوعات و افراد، گسترش یافته است. [+]

گروه هدف

گروه هدف برای این گواهی نسبتا متنوع است؛ زیرا تمرکز بر مهارتهای عمومی برای آموزگاران بالغ به طور کلی. بنابراین، این گواهینامه به افرادی که در عرصه گسترده تحصیلات بالغ و یا کسانی که قصد ورود به حوزه شغلی خود را دارند یا به دلیل تغییر شغل در نظر می گیرند، مراجعه می کند. این ممکن است تمرینکنندگان یا نظریه پردازان باشد، اما اغلب متخصصان در حوزه خود هستند.

اهداف

این گواهی به منظور گسترش دیدگاه (بزرگسالان) مربیان با چشم انداز آموزش بزرگسالان و ابعاد اروپایی در این حوزه ناهمگن موضوعات و افراد، گسترش یافته است.... [-]


گواهینامه Nanobiotechnology

Online & Campus Combined تمام وقت 12  October 2018 آلمان Kaiserslautern

فناوری نانو یک زمینه ی بسیار جوان و جذاب از تحقیقات و کار شناخته شده به عنوان تکنولوژی پایه ی قرن بیست و یکم است. در حال حاضر امکان استفاده از امکانات مختلف وجود دارد، به عنوان مثال در تشخیص پزشکی و درمان و همچنین توسعه مواد جدید. ماهیت میان رشته ای فناوری نانو، با توجه به دوره ی آموزش از راه دور، که در آلمان منحصر به فرد است و توسط DISC از سال 2004 ارائه شده است، مورد توجه قرار گرفته است. [+]

فناوری نانو یک زمینه ی بسیار جوان و جذاب از تحقیقات و کار شناخته شده به عنوان تکنولوژی پایه ی قرن بیست و یکم است. در حال حاضر امکان استفاده از امکانات مختلف وجود دارد، به عنوان مثال در تشخیص پزشکی و درمان و همچنین توسعه مواد جدید. ماهیت میان رشته ای فناوری نانو، با توجه به دوره ی آموزش از راه دور، که در آلمان منحصر به فرد است و توسط DISC از سال 2004 ارائه شده است، مورد توجه قرار گرفته است.

گروه هدف... [-]

تماس