U21Global Online Graduate School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

U21Global موسسه ای برای دانش آموزانی است که می خواهند برای خود، برای جهان و برای آینده یاد بگیرند.

در U21Global ، محتوای علمی ما از بالاترین استانداردها است، تحویل ما بدون درز. نتیجه یک برند تعاملی و پویا از آموزش اجرایی است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و اینترنت به شما یک تجربه یادگیری ارزشمند داده می شود.

U21Global که در سال 2001 تاسیس شد، مدرسه عالی برتر آنلاین در جهان است که برنامه های فارغ التحصیل شناخته شده جهانی را ارائه می دهد. مدرسه فارغ التحصیل در همکاری نزدیک و همکاری با چهار دانشگاه شریک - دانشگاه بیرمنگام (انگلستان)، دانشگاه ملبورن (AU)، دانشگاه ناتینگهام (انگلستان) و دانشگاه ویرجینیا (ایالات متحده) است. U21Global ترکیبی از کیفیت سنتی بنیانگذاران و شرکای خود با روشهای نوین تحویل در اینترنت است، دانش آموزان را با مزایای یادگیری قابل ملاحظه ای در حالی که کار، سفر و زندگی خانوادگی را متعادل می کند، فراهم می کند.

U21Global با موفقیت دانشجویان از بیش از 72 کشور در سراسر جهان از جمله آسیا، استرالیا، آفریقا، اروپا و آمریکا را ثبت کرده است . برنامه های تحصیلات تکمیلی بر بهترین شیوه های یادگیری و آموزش آنلاین کمک می کند تا دانش آموزان را به طور موثر برای شغل در اقتصاد جهانی بدون محدودیت آماده سازد.

برنامه های ارائه شده توسط U21Global توسط یک مجلس دانشگاهی اداره می شود که شامل یک آکادمی ارشد از هر یک از چهار دانشگاه شریک می شود. مجلس علمی اعمال قضایی دقیق و حرفه ای دانشگاهی را تضمین می کند تا اطمینان حاصل شود که کیفیت برنامه های موجود و آینده U21Global مطابق استانداردهای بالا تعیین شده توسط هر دانشگاه مشترک است.

اعتباربخشی EFMD

برنامه MBA U21Global اهدای اعتباربخشی معتبر اروپایی برای توسعه مدیریت (EFMD) برای آموزش پیشرفته تکنولوژی (CEL) را به عهده دارد. این اعتباربخشی بین المللی، کیفیت بالای MBA در U21Global را به رسمیت می شناسد و استانداردهای تعیین استانداردهای ما را در آموزش، ارزیابی، خدمات دانشجویی و نتایج یادگیری تایید می کند.

اعتبارسنجی CEL هدف قرار دادن استانداردهای برنامه های آموزش مدون مدیریت تکنولوژی است تا برنامه های چهره به چهره که توسط مجوز EQUIS EFMD تحت پوشش قرار می گیرند.

EFMD یک سازمان بین المللی است که بر اساس عضویت در بروکسل، بلژیک، با بیش از 500 سازمان عضو، از دانشگاه های علمی، کسب و کار، خدمات عمومی و مشاوره در بیش از 65 کشور جهان است.

U21Global عضو EFMD است و پروفسور جان اسپینکس (مدیر اجرایی U21Global) در هیئت مشورتی CEL پس از اعتباربخشی U21Global خدمت می کند.

اعتباربخشی AACSB


U21Global عضو بین المللی AACSB است - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار.

بازدید کنید Online MBA » بازدید کنید Online گواهی های کارشناسی ارشد » بازدید کنید Online دانشنامه های کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Online تمام وقت پاره وقت 30 

[+]

[-]

دانشنامه کارشناسی ارشد

Postgraduate Diploma of Business Administration

Online پاره وقت 12 

[+]

* در صورت پذیرش پیشنهاد از U21Global، یک هزینه ثبت نام غیر قابل استرداد 100 دلار آمریکا اعمال می شود.

[-]

دیپلم کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

Online پاره وقت 12 

اگر شما زمان و یا تمایل به طور مستقیم بر روی ثبت نام کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری اطلاعات را نداشته باشند، شما ممکن است دیپلم کارشناسی ارشد است که کوتاه تر و نیاز به تکمیل هشت نفر در نظر بگیرند. [+]

قبلا به عنوان دیپلم اجرایی مدیریت فناوری اطلاعات شناخته شده

مروری بر برنامه

اگر شما زمان و یا تمایل به طور مستقیم بر روی ثبت نام کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری اطلاعات را نداشته باشند، شما ممکن است دیپلم کارشناسی ارشد است که کوتاه تر و نیاز به تکمیل هشت نفر در نظر بگیرند. کارشناسی ارشد دیپلم شما ارائه می دهد همان انتخاب گسترده ای از مدرن، تا به روز افراد به عنوان MMIT، و اعتبار کامل برای کارشناسی ارشد دیپلم می تواند نسبت به برنامه MMIT باید به شما در برنامه MMIT در تاریخ بعد ثبت نام محاسبه می شود.... [-]


گواهی کارشناسی ارشد

گواهی کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

Online پاره وقت

کارشناسی ارشد گواهی مدیریت فناوری اطلاعات برنامه چهار موضوع است که طراحی شده است برای بازوی شما را با دانش در مناطق خاصی از مدیریت فناوری اطلاعات است. [+]

قبلا به عنوان گواهی اجرایی مدیریت فناوری اطلاعات شناخته شده

کارشناسی ارشد گواهی مدیریت فناوری اطلاعات برنامه چهار موضوع است که طراحی شده است برای بازوی شما را با دانش در مناطق خاصی از مدیریت فناوری اطلاعات است.

اگر شما زمان و یا تمایل به ثبت نام بلافاصله به MMIT یا دیپلم برنامه را نداشته باشند، این برنامه گواهی چهار موضوع ممکن است آنچه شما نیاز دارید به دست آوردن یک درک کلی از مدیریت فناوری اطلاعات. آن را نیز فراهم می کند راه پیشرفت برای کسانی که مطالعه واحد را تکمیل کرده اند، اما هنوز آماده برای شروع برنامه MMIT کامل نیست.... [-]


گواهی کارشناسی ارشد مدیریت مالی

Online پاره وقت

کارشناسی ارشد گواهی مدیریت مالی با هدف افزایش دانش خود را در منطقه از امور مالی و به شما کمک کند توسعه مفاهیم و مهارت های مدیریت مالی. [+]

قبلا به عنوان گواهی اجرایی مدیریت مالی شناخته شده

کارشناسی ارشد گواهی مدیریت مالی با هدف افزایش دانش خود را در منطقه از امور مالی و به شما کمک کند توسعه مفاهیم و مهارت های مدیریت مالی.

موضوع ها:

گزارشگری مالی و تجزیه و تحلیل بیانیه (611) امور مالی (612) اقتصاد مدیریتی (620)

به علاوه یکی از موارد زیر:

اندازه گیری عملکرد و سیستم های کنترل (711) مدیریت مالی برای تصمیم گیری (712) مالی بین المللی (713) مسئولیت اجتماعی شرکت (780) ... [-]

گواهی کارشناسی ارشد مطالعات مدیریت

Online پاره وقت

کارشناسی ارشد گواهی مطالعات مدیریت طراحی شده است به شما معرفی به تحصیلات تکمیلی مدیریت دهد. این دوره تخصصی مطالعه شما را با دیدی نسبت به مهارت های مدیریتی اساسی و grounding جامد در مدیریت که مطالعات MBA بیشتر زیر بنای فراهم خواهد کرد. [+]

قبلا به عنوان گواهی اجرایی مطالعات مدیریت شناخته شده

کارشناسی ارشد گواهی ES مدیریت Studi طراحی شده است به شما معرفی به تحصیلات تکمیلی مدیریت دهد. این دوره تخصصی مطالعه شما را با دیدی نسبت به مهارت های مدیریتی اساسی و grounding جامد در مدیریت که مطالعات MBA بیشتر زیر بنای فراهم خواهد کرد.

چهار نفر اجباری:

رفتار سازمانی (601) امور مالی (612) مدیریت بازاریابی (630) مدیریت استراتژیک (690) ... [-]