U21Global Online Graduate School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

U21Global موسسه ای برای دانش آموزانی است که می خواهند برای خود، برای جهان و برای آینده یاد بگیرند.

در U21Global ، محتوای علمی ما از بالاترین استانداردها است، تحویل ما بدون درز. نتیجه یک برند تعاملی و پویا از آموزش اجرایی است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و اینترنت به شما یک تجربه یادگیری ارزشمند داده می شود.

U21Global که در سال 2001 تاسیس شد، مدرسه عالی برتر آنلاین در جهان است که برنامه های فارغ التحصیل شناخته شده جهانی را ارائه می دهد. مدرسه فارغ التحصیل در همکاری نزدیک و همکاری با چهار دانشگاه شریک - دانشگاه بیرمنگام (انگلستان)، دانشگاه ملبورن (AU)، دانشگاه ناتینگهام (انگلستان) و دانشگاه ویرجینیا (ایالات متحده) است. U21Global ترکیبی از کیفیت سنتی بنیانگذاران و شرکای خود با روشهای نوین تحویل در اینترنت است، دانش آموزان را با مزایای یادگیری قابل ملاحظه ای در حالی که کار، سفر و زندگی خانوادگی را متعادل می کند، فراهم می کند.

U21Global با موفقیت دانشجویان از بیش از 72 کشور در سراسر جهان از جمله آسیا، استرالیا، آفریقا، اروپا و آمریکا را ثبت کرده است . برنامه های تحصیلات تکمیلی بر بهترین شیوه های یادگیری و آموزش آنلاین کمک می کند تا دانش آموزان را به طور موثر برای شغل در اقتصاد جهانی بدون محدودیت آماده سازد.

برنامه های ارائه شده توسط U21Global توسط یک مجلس دانشگاهی اداره می شود که شامل یک آکادمی ارشد از هر یک از چهار دانشگاه شریک می شود. مجلس علمی اعمال قضایی دقیق و حرفه ای دانشگاهی را تضمین می کند تا اطمینان حاصل شود که کیفیت برنامه های موجود و آینده U21Global مطابق استانداردهای بالا تعیین شده توسط هر دانشگاه مشترک است.

اعتباربخشی EFMD

برنامه MBA U21Global اهدای اعتباربخشی معتبر اروپایی برای توسعه مدیریت (EFMD) برای آموزش پیشرفته تکنولوژی (CEL) را به عهده دارد. این اعتباربخشی بین المللی، کیفیت بالای MBA در U21Global را به رسمیت می شناسد و استانداردهای تعیین استانداردهای ما را در آموزش، ارزیابی، خدمات دانشجویی و نتایج یادگیری تایید می کند.

اعتبارسنجی CEL هدف قرار دادن استانداردهای برنامه های آموزش مدون مدیریت تکنولوژی است تا برنامه های چهره به چهره که توسط مجوز EQUIS EFMD تحت پوشش قرار می گیرند.

EFMD یک سازمان بین المللی است که بر اساس عضویت در بروکسل، بلژیک، با بیش از 500 سازمان عضو، از دانشگاه های علمی، کسب و کار، خدمات عمومی و مشاوره در بیش از 65 کشور جهان است.

U21Global عضو EFMD است و پروفسور جان اسپینکس (مدیر اجرایی U21Global) در هیئت مشورتی CEL پس از اعتباربخشی U21Global خدمت می کند.

اعتباربخشی AACSB


U21Global عضو بین المللی AACSB است - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار.

مکان ها