Australian Online Music Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

59930_recording-buttons-720.jpg

به موسسه آنلاین موسیقی استرالیا (AOMI)، پورتال خود برای مدارک تحصیلی آنلاین، آموزش و یادگیری خوش آمدید. ما یک تیم از متخصصان متعهد صنعت است که علاقمند به ارائه مدارک موسیقی مبتنی بر استرالیا هستند. مهم نیست که در آن زندگی می کنید یا برنامه شبیه چه چیزی است، اگر علاقمند به موسیقی هستید و تمایل دارید که واجد شرایط و رشد دانش پایگاه خود باشید، AOMI می تواند با شما در انجام اهداف شما همکاری کند.

دیدگاه و ارزش گزارش

ارزش های اصلی AOMI چیزی است که ما در حال حاضر در حال فعالیت با پیشرفت ما در آینده است. این ارزشهای اصلی شامل سه عنصر کلیدی فلسفی است: "آموزش را برای مردم"، "نوآوری و ایجاد" و "عالی".
ما معتقدیم که به عنوان AOMI رشد و گسترش می یابد، فلسفه های اصلی ما ما را متمرکز می کند و اطمینان می دهد که ما با یکدقت و برتری عمل می کنیم.

  • نگاهی به آموزش برای مردم

فلسفه هسته AOMI این است که آموزش موسیقی چیزی است که همه افراد باید بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی، برنامه کاری یا غیره دسترسی داشته باشند. ساختار دوره نوآورانه و محیط یادگیری ما از این فلسفه رشد کرده است و همچنان به اطلاع ما و نحوه و روش ما در آینده خواهد پرداخت.

  • نوآوری و ایجاد کنید

فکر کردن در خارج از جعبه چیزی است که AOMI زاده شده است. برای ماندن در خط مقدم و لبه برش آموزش موسیقی، ما تلاش خواهیم کرد مدل های جدید و فن آوری های در حال ظهور را بپذیریم و راه های نوآورانه ای بسازیم و همیشه فلسفه آموزش را برای مردم حفظ کنیم.

  • عالی باشید

تحقق بخشیدن به دانش آموزان ما اصل سوم اصل AOMI است. این فلسفه نه تنها به محتوای درس ما اعمال می شود بلکه شیوه ای که کارکنان و دانشجویان ما با یکدیگر در ارتباط هستند، شیوه ای که ما خودمان را ارائه می دهیم، و بسیار، خیلی بیشتر. "عالی بودن" اصل پایه AOMI است و ارزش های ما، اخلاق و عمل ما را به ما می آموزد.

تکنولوژی آموزشی الکترونیکی

  • AOMI از طیف وسیعی از فناوری های یادگیری الکترونیکی استفاده می کند تا محتوای درس را به شیوه ای جذاب و انعطاف پذیر ارائه دهد و از طیف وسیعی از انواع یادگیرنده دانشجویی برخوردار شود. این فن آوری ها عبارتند از: LMS (سیستم مدیریت یادگیری) صوتی، ویدئویی، وبلاگ ها / چت / انجمن ها، آموزش های وب کم، نمایش فیلم و غیره. ما بر این باوریم که محتوای درس ما باید جذاب، هیجان انگیز، سرگرم کننده و البته آموزشی باشد!
  • ما دائما در حال تلاش برای بهبود روش ها و منابع ما هستیم. در پایان روز، ما اعتقاد داریم که یک آموزش موسیقی باید چیزی باشد که هر کس به آن دسترسی داشته باشد، صرف نظر از موقعیت جغرافیایی یا برنامه کاری شما.

"ما باید به جای مردم برای یادگیری به مردم یادآوری کنیم." الیوت ماسی، مرکز ماسی

كاركنان قابل قبول و صنعتي

کارکنان ما تجربه صنعت را ثابت کرده اند، مدارک تحصیلات تکمیلی و صنعت موسیقی در دنیای واقعی را می دانند. از مدیریت رکورد، اجرای زنده (هر دو در سطح ملی و بین المللی) به استودیو و جلسات ضبط زنده، شما می توانید مطمئن باشید که شما بهترین در هنگام مطالعه با AOMI هستید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online Diplomas »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Diploma

دیپلم صنعت موسیقی

Online تمام وقت پاره وقت 1 - 2  January 2019 استرالیا Brisbane + {تعداد} بیشتر

دیپلم صنایع موسیقی AOMI به ترکیب موسیقی و تولید موسیقی معاصر با تاکید بر کار در محیط کار DAW (ایستگاه کاری ایستگاه صوتی دیجیتال) بستگی دارد. [+]

دیپلم صنایع موسیقی AOMI به ترکیب موسیقی و تولید موسیقی معاصر با تاکید بر کار در محیط کار DAW (ایستگاه کاری ایستگاه صوتی دیجیتال) بستگی دارد. دانش آموزان موسیقی را پوشش می دهند هنر و صنایع دستی موسیقی ترکیب معاصر و تولید، مخلوط کردن، جریان سیگنال، ویرایش صدا و MIDI، مبانی صوتی دیجیتال، سنتز و نمونه برداری، و خیلی بیشتر. دانش آموزان نیز در معرض شرایط لازم قانونی و محل کار شامل کپی رایت، انتشارات، قانون، قراردادها و صورتحساب هستند. آماده سازی و ارتقاء مواد بازاریابی مانند EPK (کیت مطبوعات الکترونیکی) و انتشارات مطبوعات نیز به عنوان بخشی از دوره آموزش داده می شود.... [-]