James Cook University Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پیشرفت حرفه خود را با مدرک انعطاف پذیر، انعطاف پذیر. شروع به ساخت آینده ای روشن تر، امروز.

دیپلم ماستر، دیپلم فارغ التحصیل و دوره های گواهی تحصیلات تکمیلی در پرستاری، علوم داده و کسب و کار شما را با مهارت، دانش و مدارک تحصیلی برای پیشرفت حرفه خود و ایجاد تغییر در زمینه انتخابی خود را تجهیز خواهد کرد.

چرا با JCU مشورت کنید؟

تحصیل در آن زمان برای شما مناسب است، حمایت شخصی دانشگاهی را دریافت کنید و CV خود را با یک مدرک تحصیلی از یک دانشگاه معتبر بین المللی دریافت کنید.

با شناختن برتری در تدریس و تحقیق، ارزش آموزش و پرورش در سطح جهانی را می شناسیم: دانش آموزان ما برای تبدیل شدن به رهبران در حوزه های خود و جوامع خود، فارغ التحصیل می شوند. علاوه بر این، JCU برای موفقیت شغلی فارغ التحصیل به مدت شش سال با راهنمای راهنمای دانشگاه ها، پنج ستاره را به خود اختصاص داده است.

از طریق دوره های تحصیلات تکمیلی ما، هدف ما تقویت حرفه ای هاست تا تأثیر مثبتی داشته باشیم و اهمیت زندگی خود را بسنجیم. امروز ثبت نام کنید و امروزه مهارت های خود را برای ایجاد آینده ای روشن تر به دست آورید.

میراث ما

JCU یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کوئینزلند است که در سال 1961 تاسیس شد و در دانشگاه Townsville، Cairns و سنگاپور. اعتبار JCU برای برتری در رتبه دوم در رتبه دوم موسسات عالی رتبه جهان قرار دارد و بر اساس تحقیق در سطح جهانی و همچنین عملکرد پیشرو در صنعت فارغ التحصیلان ما در تمام بخش ها است. موفقیت دانشجویان ما اولویت اول ماست.

دیدار با برخی از دانشگاهیان که پژوهش های برجسته در جهان را به نوک انگشتان خود می رسانند:

  • پرستاری
  • علم اطلاعات
  • کسب و کار

آنچه ما ارائه می دهیم

در JCU Online ما جدیدترین در آموزش و یادگیری را با درک عمیق از تحویل دوره های آنلاین تحصیلات تکمیلی ترکیب می کنیم .

کارکنان ما در میان آکادمی های برجسته در دنیا هستند که به خاطر بورس تحصیلی، استقامت حرفه ای و رویکرد حمایتی به تحصیلات تکمیلی آنلاین شناخته شده اند.

رتبه بندی ما در میان دانشگاه های برتر جهان بدان معنی است که یک مدرک از JCU Online به شما کمک خواهد کرد که رزومه خود را روشن کنید . در واقع شش سال گذشته JCU پنج ستاره برای موفقیت شغلی در راهنمای دانشگاه های خوب دریافت کرده است.

تفاوت JCU آنلاین

مقطع کارشناسی ارشد از JCU Online نوآورانه، انعطاف پذیر و سفارشی ساخته شده است با توجه به واقعیت مشغول حرفه ای امروز کار می کند. دسترسی به هر دستگاه و طراحی برای فعال کردن یادگیری در هر زمان و هر کجا، دوره های JCU Online با زندگی و سبک زندگی شما سازگار است.

محیط آنلاین تعاملی ما را جذاب تر می کند. ویدئو، صدا، چت های گروهی و غیره به شما کمک می کند تا در کارهای آموزشی خود غوطه ور شوید و بیشترین استفاده را از مطالعه خود داشته باشید. ما فرصت های متعددی را برای ارتباط با دانش آموزان تسهیل می کنیم، و این بدین معنی است که مهارت های تحصیلی شما توسط یک شبکه واقعی از همتایان حرفه ای تکمیل می شود.

با این حال، حتی وقتی ما از مزایای مطالعه آنلاین قهر می کنیم، ارزش ارتباط شخصی و پشتیبانی فردی را نیز می سنجیم . به همین دلیل، به عنوان یک دانشجوی JCU Online، شما باید مشاور شخصی شخصی خود را برای حمایت از شما از ثبت نام در فارغ التحصیلی، کمک و تشویق شما تمام راه برای تکمیل دوره.

مکان ها

Douglas

Address
James Cook Drive,1
4811 Douglas, کوئینزلند, استرالیا

بریزبن

Address
Queen Street,349
4000 بریزبن, کوئینزلند, استرالیا

Smithfield

Address
McGregor Road,90
4878 Smithfield, کوئینزلند, استرالیا