توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدارک آنلاین با شما در ذهن طراحی شده است

دانشگاه لا تروب و Didasko همکاری کرده اند تا مدارک آنلاین شما را که توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند و شناخته شده بین المللی هستند، به ارمغان بیاورد. La Trobe یکی از معتبر ترین دانشگاه های استرالیا است که دارای بیش از 36،000 دانش آموز و تاریخی از 1967 است. Didasko با La Trobe مشارکت کرده است تا مدارک آنلاین را با برخی از مواد یادگیری در دسترس تر فراهم کند. Didasko کارشناسان آموزش آنلاین و تخصص در کسانی که می خواهند به تغییر و یا بهبود شغل خود را.

کمک به زمانی که به آن بیشتر نیاز دارید

ما می دانیم که مطالعه آنلاین می تواند کمی دلهره آور باشد، به ویژه اگر آن زمان بوده است از زمانی که شما در رسمی تحصیل کرده اید. در Didasko، ما تیم های آکادمیک و پشتیبانی را در دسترس قرار داده ایم و مشتاقانه برای حل هر گونه درخواست دانشجویی هستیم. هدف ما پاسخ دادن به تمام سوالات دانشجویی در عرض 10 دقیقه (در ساعات کاری معمول) است و در عرض 24 ساعت حل و فصل می شود.

ساعتهای کاری

  • دوشنبه - پنج شنبه 7:30 - 10:00 بعد از ظهر AEST
  • جمعه 7:30 - 6:00 بعد از ظهر AEST

مزایای تحصیل با ما

  • 100٪ دوره های آنلاین در خانه و یا دفتر خود مورد مطالعه قرار گیرد
  • پرداخت کنید تا به آنجا بروید موضوع بر اساس موضوع
  • مدارک تحصیلی از یکی از معتبرترین دانشگاههای استرالیا
  • بدون انتظار - ثبت نام امروز با تاریخ شروع ماهانه
  • گزینه های مطالعه انعطاف پذیر تمام وقت و وقت است
  • صرفه جویی بیش از 40،000 دلار در هر سال با مطالعه آنلاین در کشور خود. (بدون هزینه کتاب، بدون هزینه سفر، بدون هزینه زندگی کردن، بدون هزینه پردیس)
راهی جدید برای یادگیری
اگرچه ممکن است از Didasko شنیده نشود، ما در تقریبا 20 سال در زمینه آموزش و پرورش قرار گرفته ایم. امروزه هزاران نفر از دانش آموزان در سراسر جهان از منابع آنلاین ما برای بهبود خود استفاده می کنند. ما برخی از مطالب جذاب چند رسانه ای یادگیری را توسعه داده است که در واقع یادگیری سرگرم کننده را ایجاد می کند!

تفاوت Didasko چیست؟

ما در مورد ایجاد تفاوت در زندگی شما پرشور هستیم. در هر مرحله از سفر، Didasko با شما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که اهداف شغلی خود را به دست آورید.
تمرکز ما بر تغییرات حرفه ای و کسانی است که مایل به پیشرفت حرفه شما در زمینه فعلی شما هستند. برای کمک به شما، ما یک برنامه تحصیلی را در اطراف شرایط منحصر به فرد خود طراحی کرده ایم. راه حل 100٪ آنلاین شما را قادر می سازد درآمد خود را در حالی که شما قدم های بعدی در حرفه خود را برنامه ریزی کنید.

گزینه های تحصیلی کامل و یا نیمه وقت

شما می توانید تمام یا بخشی از وقت را بدون هیچ مشاغل دانشگاهی مطالعه کنید. تحصیل در یک جدول زمانبندی تمام وقت (حدود 30 ساعت در هفته) هر ساله از شرایط تحصیلی شما در دوره زمانی متداول (سه سال برای مدرک لیسانس) تکمیل خواهد شد. برای برخی، این کار کمی بیشتر با اشتغال تمام وقت است. این می تواند مطالعات آنها را رنج می برد.
ما یک گزینه پاره وقت داریم که به شما اجازه می دهد تعهد مطالعه هفتگی را به نصف کاهش دهید. بله، دوره شما طولانی تر خواهد شد، اما اراده و تمایل شما برای تکمیل دوره شما همیشه از سوی کارفرمایان مطلوب است، بدون توجه به گزینه ای که انتخاب می کنید. شما می توانید حالت مطالعه را تغییر دهید در صورتی که تعهدات شما در طی دوره شما تغییر کند.

هنگام تحصیل انتخاب کنید

ما با شما کار خواهیم کرد تا هر هفته با ساعت خود مطالعه خود را با برنامه مطالعه شخصی خود تکمیل کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد که برنامه خود را برانگیزید و اهداف مطالعه خود را به دست آورید. باز هم باید شرایط شما تغییر کند، بنابراین برنامه تحصیلی شما می تواند باشد!

سه مدارک در یک درجه

دانشگاه لا تروب دانشگاه های آنلاین آنلاین اعطا شده به شما فرصت منحصر به فرد برای دستیابی به سه الزامات در طول دوره تحصیل شما. با توجه به رضایتمندی هر بخشی از دوره شما، شما یک دیپلم کاربردی (پایان سال 1)، یک مدرک کارشناسی کاربردی (پایان سال 2) و یک مدرک کارشناسی کاربردی در زمانی که شما تمام سه سال را تکمیل می کنید اعطا می شود. ظرفیت درآمد بالقوه شما افزایش می یابد، زیرا شما از طریق دوره خود پیشرفت می کنید.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

La Trobe –Didasko

لیته فناوری اطلاعات کاربردی دانشگاه لاتروبه یک آموزش عالی عالی در زمینه فناوری اطلاعات (IT) فراهم می کند و فرصتی برای کشف مناطق تمرکز در سیستم های اطلاعاتی، توسعه نرم افز ... [+]

شرح دوره

لیته فناوری اطلاعات کاربردی دانشگاه لاتروبه یک آموزش عالی عالی در زمینه فناوری اطلاعات (IT) فراهم می کند و فرصتی برای کشف مناطق تمرکز در سیستم های اطلاعاتی، توسعه نرم افزار، شبکه های کامپیوتری و توسعه وب است.

ساختار یادگیری شما را قادر می سازد تا دوره خود را به عنوان یک دانشجوی آنلاین آنلاین کامل کنید یا مطالعات نیمه وقت آنلاین را با تعهدات کاری ترکیب کنید.

این دوره یک تمرکز کاربردی دارد و شامل گواهینامه فروشندگان فناوری اطلاعات می شود که برای کارفرمایان بالقوه مناسب و مطلوب هستند. فارغ التحصیلان با مهارت های کاربردی نه تنها مهارت و دانش را از آموزش دانشگاهی، بلکه تفکر عملی برای اعمال آن در صنعت.... [-]

استرالیا Melbourne
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
La Trobe –Didasko

دانشگاه لاتروب، لیسانس فناوری Cloud Applied، برای بخش محاسبات ابری ساخته شده است و در همکاری منحصر به فرد با آمازون غول پیکر جهانی قرار دارد. بخش ابر در حال حاضر از رشد س ... [+]

شرح دوره

دانشگاه لاتروب، لیسانس فناوری Cloud Applied، برای بخش پردازش ابری ساخته شده است که در حال حاضر از رشد سریع استفاده می کند و شامل 6 گواهینامه صنفی با اهمیت است (4 مورد خاص از خدمات وب آمازون) در درجه بندی مدارک.

این دوره شامل دانش و مهارت در سراسر سیستم های اطلاعاتی، توسعه وب و نرم افزار، یادگیری ماشین، پایگاه داده ها و داده های بزرگ، مهاجرت شرکت ابر، توسعه نرم افزار ابر شرکت ها و شبکه های کامپیوتری است. البته در تمرکز خود استفاده می شود و دانش آموزان برای گواهینامه های کلیدی فروشندگان که مربوط به استخدام IT صنعت هستند، آماده می شوند.... [-]

استرالیا Melbourne
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
La Trobe –Didasko

مدرک کارشناسی کارشناسی دانشگاه لا ترب به شما یک بنیاد وسیع از مهارت های مورد نیاز برای طیف وسیعی از نقش ها در دنیای کسب و کار را فراهم می کند. ... [+]

شرح دوره

مدرک کارشناسی کارشناسی دانشگاه لا ترب به شما یک بنیاد وسیع از مهارت های مورد نیاز برای طیف وسیعی از نقش ها در دنیای کسب و کار را فراهم می کند.

کسانی که به دنبال تغییر شغل، حرکت به یک نقش جدید یا شروع کار خود هستند، محتوای این دوره ارزشمند را پیدا خواهند کرد. تحصیل در مدرک کارآمدی کسب و کار شما را به کار سازمانها و ساختار آنها معرفی می کند، آگاهی تجاری شما را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد تا دانش عملی را که برای اهداف شغلی آینده شما ضروری است، ایجاد کنید.... [-]

استرالیا Melbourne
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
La Trobe –Didasko

دانشگاه لاتروب، لیسانس کسب و کار کاربردی (مدیریت عمده) شما را فراهم پایه ای وسیع از مهارت های کسب و کار مورد نیاز برای طیف وسیعی از نقش های مدیریتی در صنعت است. ... [+]

شرح دوره

دانشگاه لاتروب، لیسانس کسب و کار کاربردی (مدیریت عمده) شما را فراهم پایه ای وسیع از مهارت های کسب و کار مورد نیاز برای طیف وسیعی از نقش های مدیریتی در صنعت است.

کسانی که به دنبال تغییر شغل، حرکت به یک نقش مدیریت جدید یا شروع کار خود هستند، محتوای این دوره ارزشمند را پیدا خواهند کرد. مدیریت اصلی تمرکز بر ایجاد یک تیم با عملکرد بالا در هر سازمان است. درک نوآوری سازمانی و توسعه و موفقیت در مدیریت چالش های بین فردی، فقط برخی از مهارت های موفق مدیران باید بدانند.... [-]

استرالیا Melbourne
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 - 6 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
La Trobe –Didasko

لیسانس کارشناسی کارشناسی ارشد بازاریابی دانشگاه لا ترب (بازاریابی عمده) شما را با پایه ای از مهارت های بازاریابی و بازاریابی به ارمغان خواهد آورد. مهارت ها و دانش موجود د ... [+]

شرح دوره

لیسانس کارشناسی کارشناسی ارشد بازاریابی دانشگاه لا ترب (بازاریابی عمده) شما را با پایه ای از مهارت های بازاریابی و بازاریابی به ارمغان خواهد آورد. مهارت ها و دانش موجود در این صلاحیت در طیف وسیعی از نقش ها در دنیای کسب و کار بسیار مطلوب است.

کسانی که به دنبال تغییر شغل، حرکت به نقش بازاریابی / فروش جدید یا شروع کار خود هستند، محتوای ارزشمند این دوره را پیدا خواهند کرد. رشته بازاریابی برای نقش هایی که نیاز به دانش کار خوبی از مهارت های تحقیقاتی، تجزیه و تحلیل بازار و مصرف کننده، برنامه ریزی رسانه ها و استراتژی های بازاریابی دارد، طراحی شده است. این هم زمانی ارزشمند است که هنگام کار با رسانه های خارجی و سازمان های مربوط به بازاریابی ارزشمند باشد.... [-]

استرالیا Melbourne
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

What's so good about my course?

Thoughts on the content of our courses - Interview with Dr. Christopher Swan