La Trobe –Didasko

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدارک آنلاین با شما در ذهن طراحی شده است

دانشگاه لا تروب و Didasko همکاری کرده اند تا مدارک آنلاین شما را که توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند و شناخته شده بین المللی هستند، به ارمغان بیاورد. La Trobe یکی از معتبر ترین دانشگاه های استرالیا است که دارای بیش از 36،000 دانش آموز و تاریخی از 1967 است. Didasko با La Trobe مشارکت کرده است تا مدارک آنلاین را با برخی از مواد یادگیری در دسترس تر فراهم کند. Didasko کارشناسان آموزش آنلاین و تخصص در کسانی که می خواهند به تغییر و یا بهبود شغل خود را.

کمک به زمانی که به آن بیشتر نیاز دارید

ما می دانیم که مطالعه آنلاین می تواند کمی دلهره آور باشد، به ویژه اگر آن زمان بوده است از زمانی که شما در رسمی تحصیل کرده اید. در Didasko، ما تیم های آکادمیک و پشتیبانی را در دسترس قرار داده ایم و مشتاقانه برای حل هر گونه درخواست دانشجویی هستیم. هدف ما پاسخ دادن به تمام سوالات دانشجویی در عرض 10 دقیقه (در ساعات کاری معمول) است و در عرض 24 ساعت حل و فصل می شود.

ساعتهای کاری

  • دوشنبه - پنج شنبه 7:30 - 10:00 بعد از ظهر AEST
  • جمعه 7:30 - 6:00 بعد از ظهر AEST

مزایای تحصیل با ما

  • 100٪ دوره های آنلاین در خانه و یا دفتر خود مورد مطالعه قرار گیرد
  • پرداخت کنید تا به آنجا بروید موضوع بر اساس موضوع
  • مدارک تحصیلی از یکی از معتبرترین دانشگاههای استرالیا
  • بدون انتظار - ثبت نام امروز با تاریخ شروع ماهانه
  • گزینه های مطالعه انعطاف پذیر تمام وقت و وقت است
  • صرفه جویی بیش از 40،000 دلار در هر سال با مطالعه آنلاین در کشور خود. (بدون هزینه کتاب، بدون هزینه سفر، بدون هزینه زندگی کردن، بدون هزینه پردیس)
راهی جدید برای یادگیری
اگرچه ممکن است از Didasko شنیده نشود، ما در تقریبا 20 سال در زمینه آموزش و پرورش قرار گرفته ایم. امروزه هزاران نفر از دانش آموزان در سراسر جهان از منابع آنلاین ما برای بهبود خود استفاده می کنند. ما برخی از مطالب جذاب چند رسانه ای یادگیری را توسعه داده است که در واقع یادگیری سرگرم کننده را ایجاد می کند!

تفاوت Didasko چیست؟

ما در مورد ایجاد تفاوت در زندگی شما پرشور هستیم. در هر مرحله از سفر، Didasko با شما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که اهداف شغلی خود را به دست آورید.
تمرکز ما بر تغییرات حرفه ای و کسانی است که مایل به پیشرفت حرفه شما در زمینه فعلی شما هستند. برای کمک به شما، ما یک برنامه تحصیلی را در اطراف شرایط منحصر به فرد خود طراحی کرده ایم. راه حل 100٪ آنلاین شما را قادر می سازد درآمد خود را در حالی که شما قدم های بعدی در حرفه خود را برنامه ریزی کنید.

گزینه های تحصیلی کامل و یا نیمه وقت

شما می توانید تمام یا بخشی از وقت را بدون هیچ مشاغل دانشگاهی مطالعه کنید. تحصیل در یک جدول زمانبندی تمام وقت (حدود 30 ساعت در هفته) هر ساله از شرایط تحصیلی شما در دوره زمانی متداول (سه سال برای مدرک لیسانس) تکمیل خواهد شد. برای برخی، این کار کمی بیشتر با اشتغال تمام وقت است. این می تواند مطالعات آنها را رنج می برد.
ما یک گزینه پاره وقت داریم که به شما اجازه می دهد تعهد مطالعه هفتگی را به نصف کاهش دهید. بله، دوره شما طولانی تر خواهد شد، اما اراده و تمایل شما برای تکمیل دوره شما همیشه از سوی کارفرمایان مطلوب است، بدون توجه به گزینه ای که انتخاب می کنید. شما می توانید حالت مطالعه را تغییر دهید در صورتی که تعهدات شما در طی دوره شما تغییر کند.

هنگام تحصیل انتخاب کنید

ما با شما کار خواهیم کرد تا هر هفته با ساعت خود مطالعه خود را با برنامه مطالعه شخصی خود تکمیل کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد که برنامه خود را برانگیزید و اهداف مطالعه خود را به دست آورید. باز هم باید شرایط شما تغییر کند، بنابراین برنامه تحصیلی شما می تواند باشد!

سه مدارک در یک درجه

دانشگاه لا تروب دانشگاه های آنلاین آنلاین اعطا شده به شما فرصت منحصر به فرد برای دستیابی به سه الزامات در طول دوره تحصیل شما. با توجه به رضایتمندی هر بخشی از دوره شما، شما یک دیپلم کاربردی (پایان سال 1)، یک مدرک کارشناسی کاربردی (پایان سال 2) و یک مدرک کارشناسی کاربردی در زمانی که شما تمام سه سال را تکمیل می کنید اعطا می شود. ظرفیت درآمد بالقوه شما افزایش می یابد، زیرا شما از طریق دوره خود پیشرفت می کنید.

مکان ها

ملبورن

Address
Didasko – Head Office
(Administration only)
Level 7, 607 St Kilda Road
Melbourne, Victoria 3004
Australia

ملبورن, ویکتوریا, استرالیا