Read the Official Description

دانشگاه صلیب جنوبی پر جنب و جوش، از دانشگاه های استرالیا معاصر با دانشگاه ها زیبا در ساحل طلا، Lismore و Coffs بندرگاه، و دانشگاه شعبه در سیدنی و ملبورن است.

دانشگاه نیز به اجرا در هتل مدرسه سیدنی و ملبورن هتل مدرسه در همکاری با Mulpha استرالیا می باشد.

ما دانشجو از بیش از 60 کشور در سراسر جهان و ارائه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد استقبال در یک محیط یادگیری الهام بخش و حمایت. این دانشگاه دارای تمرکز قوی دانشجویی و طول می کشد افتخار در کیفیت مدرسان آن، که بسیاری از آنها به عنوان رهبران در رشته های خود شناخته شده است.

درجه ما ارائه می شوند در سراسر طیف گسترده ای از رشته ها، و در مشورت با صنعت طراحی شده است. بسیاری از شامل دوره های کار آموزی و کارآموزی و دیگر اشکال دست در یادگیری برای تولید فارغ التحصیلان کار آماده است. پژوهش در مناطقی که منطقه ای مربوطه و در سطح جهان قابل توجه است، در رشته های مختلف به عنوان علوم، ژنتیک گیاهی، پژوهش وال، سلامت و تندرستی و گردشگری انجام شده است.

حکومت

دانشگاه توسط یک شورای گزارش که مدیر اجرایی آن رئیس، معاون، اداره می شود. شورای مسئول مدیریت امور دانشگاه است. بدن های بزرگ علمی ارائه مشاوره به شورای امور دانشگاهی هیئت علمی.

این شورا توسط صدراعظم به عهده داشتند. شورا 17 عضو، از جمله معاونت، رئیس هیئت علمی، شش نفر از اعضای منصوب شده توسط وزیر، چهار نفر از اعضای شورای سه نفر از اعضای هیات انتخاب و یک عضو دانش آموز انتخاب منصوب،.

تاریخچه SCU

داستان ما

1994 - 2014 زمان هیجان انگیز برای دانشگاه صلیب جنوبی بود به عنوان آن را از چه معلمان کالج بود به یک دانشگاه تمام عیار با هویت خود را در سال 1994 تکامل یافته، در 1970s.

به عنوان بخشی از ما جشن 20 سال، ما توسعه یک سری از داستان ها، اطلاعات تاریخی و خاطرات شخصی. این خدمات عبارتند از تاریخچه مختصری از تغلیظ SCU از کالج معلمان به دانشگاه. ما همچنین شامل برخی از شرح گسترده از دوره پنج ساله متمایز توصیف تاریخچه دانشگاه بیش از دو دهه: 1994 - 1998، 1999 - 2003، 2004 - 2008 و 2009-2013.

ما داستان از فارغ التحصیلان، کارکنان و سازمان های محلی منابع ام، و یک لیست از روسای و معاون روسای دانشگاه که در دانشگاه خدمت کرده اند و در شکل دادن به مسیر از دانشگاه وجود دارد. همچنین شامل سابقه پژوهش در SCU و سابقه دانشجویان بین المللی در SCU.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Southern Cross University (Online)

با یک صلیب جنوبی دانشگاه آنلاین MBA، شما هر دو کسب و کار دانش و مهارت های عملی برای پیشبرد کار خود و یا ایجاد کسب و کار خود را توسعه دهد. ... [+]

تبدیل شدن به یک رهبر در کسب و کار

با یک دانشگاه صلیب جنوبی آنلاین MBA، شما هر دو کسب و کار دانش و مهارت های عملی برای پیشبرد کار خود و یا ایجاد کسب و کار خود را توسعه دهد. شما مدیریت معاصر بررسی و توسعه راه حل برای موقعیت های مجتمع تجاری - از طریق منشور از، همیشه در حال تکامل اقتصاد دیجیتال جهانی به سرعت گام. MBA ما دارای امتیاز 4 ستاره توسط انجمن تحصیلات تکمیلی مدیریت استرالیا. ما در برنامه درسی به روز رسانی به طور مداوم به شما تجهیز با آخرین مفاهیم، ​​و اطمینان حاصل شود همه چیز مربوط به روند تحول است. در همان زمان، این دوره عملی است - شما می توانید از هفت تخصص را انتخاب کنید به سنگ تیز کردن مهارت های صنعت خود را. اگر چشم خود را در بازار کار است، بررسی 2014 شرکت استخدام دریافتند که 83 درصد از سازمانهای مورد بررسی در آسیا و اقیانوس آرام برنامه ریزی برای استخدام گزارشها به این سال - یک عدد است که به طور پیوسته از سال 2009 افزایش می یابد.... [-]

استرالیا Australia Online
زمان ثبت نام باز است
پاره وقت
14 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

This is Southern Cross University 2012

Prepare for the future of healthcare

Southern Cross University (Online)
Address
5-7 Young Street NSW 2000
Sydney, New South Wales, استرالیا
وب سایت
تلفن
+61 1300 589 882