Southern Cross University (Online)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه صلیب جنوبی پر جنب و جوش، از دانشگاه های استرالیا معاصر با دانشگاه ها زیبا در ساحل طلا، Lismore و Coffs بندرگاه، و دانشگاه شعبه در سیدنی و ملبورن است.

دانشگاه نیز به اجرا در هتل مدرسه سیدنی و ملبورن هتل مدرسه در همکاری با Mulpha استرالیا می باشد.

ما دانشجو از بیش از 60 کشور در سراسر جهان و ارائه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد استقبال در یک محیط یادگیری الهام بخش و حمایت. این دانشگاه دارای تمرکز قوی دانشجویی و طول می کشد افتخار در کیفیت مدرسان آن، که بسیاری از آنها به عنوان رهبران در رشته های خود شناخته شده است.

درجه ما ارائه می شوند در سراسر طیف گسترده ای از رشته ها، و در مشورت با صنعت طراحی شده است. بسیاری از شامل دوره های کار آموزی و کارآموزی و دیگر اشکال دست در یادگیری برای تولید فارغ التحصیلان کار آماده است. پژوهش در مناطقی که منطقه ای مربوطه و در سطح جهان قابل توجه است، در رشته های مختلف به عنوان علوم، ژنتیک گیاهی، پژوهش وال، سلامت و تندرستی و گردشگری انجام شده است.

حکومت

دانشگاه توسط یک شورای گزارش که مدیر اجرایی آن رئیس، معاون، اداره می شود. شورای مسئول مدیریت امور دانشگاه است. بدن های بزرگ علمی ارائه مشاوره به شورای امور دانشگاهی هیئت علمی.

این شورا توسط صدراعظم به عهده داشتند. شورا 17 عضو، از جمله معاونت، رئیس هیئت علمی، شش نفر از اعضای منصوب شده توسط وزیر، چهار نفر از اعضای شورای سه نفر از اعضای هیات انتخاب و یک عضو دانش آموز انتخاب منصوب،.

تاریخچه SCU

داستان ما

1994 - 2014 زمان هیجان انگیز برای دانشگاه صلیب جنوبی بود به عنوان آن را از چه معلمان کالج بود به یک دانشگاه تمام عیار با هویت خود را در سال 1994 تکامل یافته، در 1970s.

به عنوان بخشی از ما جشن 20 سال، ما توسعه یک سری از داستان ها، اطلاعات تاریخی و خاطرات شخصی. این خدمات عبارتند از تاریخچه مختصری از تغلیظ SCU از کالج معلمان به دانشگاه. ما همچنین شامل برخی از شرح گسترده از دوره پنج ساله متمایز توصیف تاریخچه دانشگاه بیش از دو دهه: 1994 - 1998، 1999 - 2003، 2004 - 2008 و 2009-2013.

ما داستان از فارغ التحصیلان، کارکنان و سازمان های محلی منابع ام، و یک لیست از روسای و معاون روسای دانشگاه که در دانشگاه خدمت کرده اند و در شکل دادن به مسیر از دانشگاه وجود دارد. همچنین شامل سابقه پژوهش در SCU و سابقه دانشجویان بین المللی در SCU.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online MBA » بازدید کنید Online گواهی های فارغ التحصیلی » بازدید کنید Online دانشنامه های فارغ التحصیلی » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید Law LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Online پاره وقت 14  زمان ثبت نام باز است استرالیا Australia Online

با یک صلیب جنوبی دانشگاه آنلاین MBA، شما هر دو کسب و کار دانش و مهارت های عملی برای پیشبرد کار خود و یا ایجاد کسب و کار خود را توسعه دهد. [+]

تبدیل شدن به یک رهبر در کسب و کار

با یک دانشگاه صلیب جنوبی آنلاین MBA، شما هر دو کسب و کار دانش و مهارت های عملی برای پیشبرد کار خود و یا ایجاد کسب و کار خود را توسعه دهد. شما مدیریت معاصر بررسی و توسعه راه حل برای موقعیت های مجتمع تجاری - از طریق منشور از، همیشه در حال تکامل اقتصاد دیجیتال جهانی به سرعت گام. MBA ما دارای امتیاز 4 ستاره توسط انجمن تحصیلات تکمیلی مدیریت استرالیا. ما در برنامه درسی به روز رسانی به طور مداوم به شما تجهیز با آخرین مفاهیم، ​​و اطمینان حاصل شود همه چیز مربوط به روند تحول است. در همان زمان، این دوره عملی است - شما می توانید از هفت تخصص را انتخاب کنید به سنگ تیز کردن مهارت های صنعت خود را. اگر چشم خود را در بازار کار است، بررسی 2014 شرکت استخدام دریافتند که 83 درصد از سازمانهای مورد بررسی در آسیا و اقیانوس آرام برنامه ریزی برای استخدام گزارشها به این سال - یک عدد است که به طور پیوسته از سال 2009 افزایش می یابد.... [-]


دانشنامه فارغ التحصیلی

دیپلم تحصیلات تکمیلی در کسب و کار (آنلاین)

Online پاره وقت 16  July 2019 استرالیا Australia Online

به خصوص با توجه 92.2٪ از فارغ التحصیلان در حال حاضر در تمام وقت اشتغال (فرصتهای شغلی فارغ التحصیل استرالیا مقصد کارشناسی ارشد گزارش، 2013) - دیپلم SCU آنلاین در کسب و کار یک راه عالی برای آماده سازی خود را برای رسیدن به موفقیت در مواجهه با آینده نامشخص است. [+]

مدت زمان: 16 ماه پاره وقت

ایستاده پیشرفته: با ما تماس بگیرید تا ببینید که آیا شما واجد شرایط

دوره مطالعه: فوریه، آوریل، ژوئیه، سپتامبر، اکتبر، دسامبر

هزینه: 2450 $ در هر واحد، هزینه، کمک در دسترس

واحد ها: 8

حرکت به بالا یا پرش در سراسر

چگونه به شما اقامت پیش از منحنی در یک دنیای جهانی از کسب و کار که فن آوری، ارتباطات، سیستم عامل و مردم به طور مداوم در حال تغییر؟

به خصوص با توجه 92.2٪ از فارغ التحصیلان در حال حاضر در تمام وقت اشتغال (فرصتهای شغلی فارغ التحصیل استرالیا مقصد کارشناسی ارشد گزارش، 2013) - دیپلم SCU آنلاین در کسب و کار یک راه عالی برای آماده سازی خود را برای رسیدن به موفقیت در مواجهه با آینده نامشخص است. مطالعات انجام شده در کسب و کار جهانی، کارآفرینی، بازاریابی، حاکمیت شرکتی، مدیریت پروژه، امور مالی، مدیریت افراد، سیستم های اطلاعات، تجزیه و تحلیل استراتژی و مورد طراحی را به شما راه اندازی به مطالعه کسب و کار، قدم بعدی در زندگی حرفه ای خود را، گذار از شغل فعلی خود را به مدیریت کسب و کار و یا شروع کسب و کار خود را.... [-]


گواهی فارغ التحصیلی

گواهی نامه فارغ التحصیل در کسب و کار (آنلاین)

Online پاره وقت July 2019 استرالیا Australia Online

یک گواهینامه کارشناسی ارشد آنلاین در کسب و کار یک راه عالی برای "آزمون آب" است. اگر شما جدید به مطالعه و یا بازگشت پس از یک استراحت، یک گواهی تحصیلات تکمیلی در کسب و کار آنلاین می تواند کمک به ایجاد مهارت عملی خود را، با سنگ تیز کردن توانایی های تحقیق و ارزیابی خود را، و رشد اعتماد به نفس خود را. [+]

مدت زمان: هشت ماه پاره وقت

ایستاده پیشرفته: با ما تماس بگیرید تا ببینید که آیا شما واجد شرایط

دوره مطالعه: فوریه، آوریل، ژوئیه، سپتامبر، اکتبر، دسامبر

هزینه: 2450 $ در هر واحد، پیدا کردن در مورد هزینه-HELP

واحد ها: 4

پیشرفت شغلی خود را

هر موفقیت با یک تصمیم به سعی کنید شروع می شود. اگر شما بوده ام به انتظار یک دلیل را گام بعدی در زندگی حرفه ای خود، شروع کسب و کار و یا انتقال خود را از نقش فعلی خود را به مدیریت کسب و کار، توقف در انتظار.... [-]


ویدئو ها

This is Southern Cross University 2012

Prepare for the future of healthcare

تماس

Southern Cross University (Online)

آدرس 5-7 Young Street NSW 2000
Sydney, New South Wales, استرالیا
وب سایت https://online.scu.edu.au/
تلفن +61 1300 589 882