University of Southern Queensland (USQ)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیا شما در مورد تحصیل در استرالیا فکر می کنید؟ University of Southern Queensland (USQ) خود را در ارائه بهترین پشتیبانی ممکن است برای کمک به شما در رسیدن به اهداف تحصیلی و حرفه ای خود را. دانش آموزان USQ از کلاس های کوچک، فضاهای یادگیری مشترک و مجموعه ای از خدمات پشتیبانی برای افزایش تجربه تحصیلی شما بهره مند هستند. با دانشجویان بیش از 80 کشور و مدارک و برنامه های معتبر بین المللی، می توانید تحصیل در محوطه دانشگاه، خارجی یا آنلاین را مطالعه کنید.

دربارهی ما

دانشگاه جنوب کوئینزلند یک دانشگاه پویا است که برای ارائه مدارک و برنامه های کیفیت در یک محیط انعطاف پذیر و حمایت کننده ای اختصاص داده است. در بیش از 50 سال، USQ تبدیل به یک موسسه آموزشی و پژوهشی برجسته شده است، آموزش و پرورش در سراسر جهان از سه منطقه منطقه ای: Toowoomba، Springfield، و Ipswich. ما همچنین مرکز توزیع در Stanthorpe را داریم.
دانش آموزان ما توسط سخنرانانی که رهبران در رشته های خود هستند، آموزش می دهند، که، مانند برنامه های ما، با چهره مداوم در حال تغییر صنعت، به روز می شوند. ما افتخار می کنیم شماره 1 در کوئینزلند برای فارغ التحصیلان در تمام وقت (Survey Destinations، 2014-2016) باشد. صرف نظر از این که دانشجویان ما به صورت آنلاین یا در محوطه دانشگاه تحصیل می کنند، تمرکز ما این است که آنها را با پشتیبانی شخصی آماده کنیم.
هر دانش آموز دسترسی به افسران روابط دانشجویی USQ (SROs) را دارد که می توانند از طریق سفر یادگیری خود آنها را پشتیبانی کنند.

دوره های آموزشی

برنامه های ارائه شده در USQ با هدف آماده سازی آمادگی های صنعتی، فارغ التحصیلان بین المللی شناخته شده و واجد شرایط طراحی شده اند. در USQ، شما می توانید در دیپلم، دوره کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و سطح تحقیق تحصیل کنید. شما همچنین می توانید از دوره های تک دوره ای حرفه ای ما، برنامه های Pathway و دوره های زبان انگلیسی برای ارتقای حرفه ای خود بهره مند شوید.

تقریبا 28000 دانش آموز از سراسر استرالیا و در سراسر جهان برای مطالعه در USQ در زمینه های:

 • تجارت و بازرگانی
 • هنرهای خلاق و رسانه
 • تحصیلات
 • مهندسی و محیط زیست
 • بهداشت و جامعه
 • علوم انسانی و ارتباطات
 • فناوری اطلاعات
 • قانون و عدالت
 • علوم
 • پژوهش
 • برنامه زبان انگلیسی و Pathway
 • توسعه حرفه ای

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba دانشگاه اصلی دانشگاه است و به راحتی با امکانات متنوعی از امکانات متنوع برای نیازهای دانشجویی مجهز شده است. بزرگترین USQ در سه محوطه دانشگاه در مورد اندازه آن، USQ Toowoomba ارائه می دهد تجربه کامل در پردیس با مسکن کالج مسکونی و طیف گسترده ای از فعالیت های زندگی دانشجویی تکمیل برنامه دانشگاهی است.

USQ Toowoomba در یکی از بزرگترین شهرهای درون استرالیا واقع شده است، فقط یک ساعت و 40 دقیقه رانندگی در غرب بریزبن و نزدیک به فرودگاه Toowoomba Wellcamp.

USQ همچنان یک سرویس اتوبوس بین المللی شاتل روزانه بین USQ Toowoomba، USQ Springfield و USQ Ipswich ارائه می دهد، به دانشجویان گزینه های بیشتری و انعطاف پذیری برای حضور در کلاس ها را با توجه به نیازهای آنها ارائه می دهد.

USQ Springfield

USQ Springfield یک مدرسه تازه و مدرن است که در قلب یکی از مناطق پرجمعیت کوئینزلند واقع شده است.

USQ Springfield ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در یک محیط پر جنب و جوش فقط 25 دقیقه از Ipswich CBD، 45 دقیقه از شهر بریزبن و یک ساعت از ساحل طلا.

محوطه برای تولید و عملکرد دیجیتال برای دانشگاه، این محوطه شامل یک مرکز پخش تلویزیونی و رادیویی استاندارد صنعتی و فضاهای تمرینی، و همچنین اتاق های آموزشی مشترک، آزمایشگاه های جدید با نام تجاری جدید است.

شبیه ساز پرواز جهانی کلاس USQ اسپرینگفیلد اولین نوع خود در کوئینزلند است. شبیه ساز USQ یک جت جت باریک است، جایی که دانش آموزان هواپیمایی می توانند یک پرواز کامل را انجام دهند، هر دو سناریو منظم و غیر معمول در حالی که تکمیل چک و روش.

USQ Ipswich

دانشگاه ایپسویک USQ در یک سایت میراث در یکی از قدیمی ترین شهرهای استرالیا قرار دارد. ما از سال 2006 بخشی از ایپسویچ بوده ایم و به عنوان منطقه رشد می کنیم، ما تعهد خود را به منطقه گسترش می دهیم.

محوطه برگزاری USQ Ipswich در سراسر شهر و همچنین یک کتابخانه خیره کننده ای که دارای یک جنگل بارانی زنده است، در حال گردش است. این دانشگاه در فاصله 55 دقیقه از شهر بریزبن، ساعت یک و 15 دقیقه از ساحل طلا است و از طریق حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است. خانه ای به دانشکده بهداشت و سلامت USQ، USQ Ipswich شامل امکانات آموزشی ویژه پزشکی و آزمایشگاه های پرستاری بالینی جدید، زمین های ورزشی، کافه و سالن ورزشی است.

آنلاین

با مطالعه آنلاین در USQ، از یک زندگی راحت تر است تا یک تحصیل در زندگیتان باشد. ما در موفقیت دانش آموزان متمرکز هستیم، بنابراین ما برای شما در شرایط حرفه ای تمرکز، به طور کامل معتبر به زندگی شلوغ خود را آسان تر است. در حقیقت، ما در مقطع کارشناسی فارغ التحصیلان دانشگاه کوئینزلند هستیم (Study Destinations Survey 2014-2016). شما می توانید بخشی نیمه وقت یا تمام وقت را مطالعه کنید یا بار تحصیل خود را به عنوان تغییرات زندگی برای شما تغییر دهید - کلاس درس شما به اندازه کامپیوتر شما نزدیک است.

دانشجویان ما که برای تحصیل آنلاین انتخاب می کنند بسیار بخشی از جوامع دانشگاهی ما هستند و بسیار خوش آمدید به ما در دانشگاه و همچنین استفاده از امکانات گسترده و خدمات پشتیبانی که ما باید ارائه دهیم.

دانش آموزان آنلاین می توانند به کلاس آنلاین انعطاف پذیر خود دسترسی پیدا کنند که به آنها اجازه می دهد تا هنگام تحصیل و حتی نحوه تحصیل آنها را انتخاب کنند. جای تعجب نیست که بیش از 75 درصد دانش آموزان ما در این حالت مطالعه می کنند.

حمایت دانشجویان بین المللی

 • جمع آوری فرودگاه رایگان و انتقال به محل اقامت شما برای دانشجویان تازه وارد
 • کالج های مسکونی و مسکن خارج از پردیس
 • کارگاه دانشجویی بین المللی در مراکز شغلی ایالات متحده آمریکا
 • رفاه دانشجویان، سلامت، مشاوره و رفاه
 • پشتیبانی از چندین ایمان و خدمات
 • رویدادهای و فعالیت های دانش آموزان منظم
 • منابع معلولیت

اطلاعات بیشتر در مورد خدمات USQ بین المللی را بیابید.

کجا ماندن؟

اگر قصد دارید در پردیس با USQ تحصیل کنید، تعدادی از گزینه های اقامت در دسترس برای هر بودجه وجود دارد - همه در مجاورت هر کدام از دانشگاه های USQ. اطلاعات بیشتر در مورد محل اقامت با USQ بیشتر بدانید.

آیا شما آماده هستید که در USQ درخواست کنید؟

درخواست برای مطالعه با USQ آسان است! اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند درخواست ما را بدست آورید و درخواست خود را آغاز کنید. به یاد داشته باشید، برای درخواست در USQ هزینه ای وجود ندارد

پژوهش

USQ متعهد به انجام تحقیقاتی است که نه تنها مربوط به تحصیل است، بلکه با صنعت و ذینفعان ما همکاری می کند و به نوآوری هایی که به جوامع، ملت و فراتر از آن کمک می کند، کمک می کند.

کلیدی برای فرهنگ تحقیقاتی ما در حال کار با صنعت برای درک مشکلات مربوط به بخش و همکاری در ایجاد ایده های جدید و فن آوری است که تاثیر واقعی بر سود منصفانه است. ما توانایی تحقیق و تخصص در زمینه های زیر را داریم:

 • کشاورزی و تجارت کشاورزی
 • فیزیک نجومی
 • میراث فرهنگی و باستان شناسی
 • زندگی دیجیتال
 • علوم محیطی
 • بهداشت و علوم رفتاری
 • علوم ریاضی و Hypersonic
 • مهندسی مواد و فن آوری مهندسی
 • جامعه منطقه ای و توسعه اقتصادی

ما برای کارهای ما در مواد و کامپوزیت های آینده، همکاری می کنیم، با همکاری شرکای صنعت بین المللی و سایر موسسات تحقیقاتی، برای تعیین راه حل های مناسب سازگار با محیط زیست برای برخی از بزرگترین کالاهای جهان، شناخته شده ایم.

USQ نیز به سرعت در حال ظهور به عنوان یک رهبر جهانی تحقیق در سیستم های کشاورزی و مدیریت چشم انداز روستایی پایدار با تحقیقات در زمینه علوم محیطی، علوم محاسباتی و ریاضی، علوم کشاورزی و مهندسی است. پروژه های تحقیقاتی بین المللی در آسیا کمک به بهبود آبیاری، تولید سبزیجات و تجارت قهوه در میان دیگران است.

محققان ما از سوپر مارکت ها به بقای سرطان منطقه ای در حال تلاش برای بهبود کیفیت زندگی برای همه از طریق تحقیقات بهداشتی ما هستند. پروژه ها شامل پرداختن به نیازهای منحصر به فرد جمعیت های منطقه ای و روستایی با تحقیقاتی در زمینه سیستم های بهداشتی، علمی و فناوری، دسترسی و مراقبت، زیرساخت و نوآوری هستند. محققان USQ نیز تحقیقات بالقوه برای غذاهای کاربردی را برای معکوس کردن چاقی و بیماری های التهابی مزمن در نظر می گیرند، که پایه ای برای نهایت ارائه مزایای سلامتی مطلوب برای کاهش خطرات ناشی از اختلالات زندگی مزمن است.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در USQ به طیف گسترده ای از امکانات دسترسی دارند و توسط محققان و شرکای ما حمایت می شوند تا محیط زیست پویا و پرطرفدار را تقویت کنند. برنامه نوآورانه تحصیلی USQ توسط پژوهش (HDR)، افق دانش آموزان را گسترش می دهد و آنها را برای چالش کشیدن حرفه ها در زمینه های انتخابی خود، برای افزایش مهارت های کاری و نوآوری خود، آماده می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید Online DBA » بازدید کنید Online دکترا(PhD) » بازدید کنید Online گواهی های فارغ التحصیلی » بازدید کنید Online دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Online Courses » بازدید کنید Online کارشناسی » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید Health کارشناسی » بازدید کنید دانشنامه های فارغ التحصیلی » بازدید کنید گواهی های کارشناسی ارشد » بازدید کنید گواهی های فارغ التحصیلی » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Law حقوق شناسی » بازدید کنید مقطع کاردانی » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید کارشناسی ارشد » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

DBA

دکتر مدیریت بازرگانی (DBA)

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

درخواست کن ما در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی. تمرکز این برنامه است که به ارائه سطح بالا، مشاغل حرفه ای است برنامه گرا که به دانش آموزان که در حال حاضر حرفه ای کسب و کار درک نظری و تجربی کافی .. [+]

نگاهی تحقیقات کسب و کار گرا خود را به بالاترین سطح

دکتر مدیریت کسب و کار در سطح بالا، برنامه های تحقیقاتی دکترا کسب و کار گرا است. اگر شما یک کسب و کار حرفه ای هستند و در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی ارشد از قبیل کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی، دکتر مدیریت کسب و کار خواهد گسترش و توسعه درک نظری و تجربی خود را به شما را قادر به شناسایی و حل و فصل چالش های کسب و کار در هر دو بخش خصوصی و عمومی بخش ها است.... [-]


دوره های آموزشی

Professional Development Courses

Online تمام وقت پاره وقت July 2019 استرالیا Australia Online + {تعداد} بیشتر

[+]

تحصیلات مهندسی و محیط زیست ساخته شده لوازم بهداشتی و جامعه علوم انسانی و ارتباطات فناوری اطلاعات چقدر هزینه دارد؟ نحوه درخواست

دانشگاه جنوب کوئینزلند

[-]

دکترا(PhD)

دکتر آموزش و پرورش (dedu)

Online پاره وقت February 2019 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

دکتر آموزش و پرورش هر دو از لحاظ نظری و مفهومی تحریک کننده، به پزشکان با تجربه فرصت برای تکمیل مدرک تحقیق ها و زمینه های مورد علاقه خاص و تخصص است. [+]

با سنگ تیز کردن دانش آموزشی خود را

دکتر USQ در آموزش و پرورش خواهید دید شما طراحی، انجام و گزارش پژوهش که ایجاد و گسترش دانش و درک از، سوالات آموزش و پرورش دنیای واقعی جهانی و موضوعات. دکتر آموزش و پرورش است که هر دو به لحاظ نظری و مفهومی تحریک کننده، به پزشکان با تجربه فرصت برای تکمیل مدرک تحقیق ها و زمینه های مورد علاقه خاص و تخصص است.

مدرک ارائه آنلاین و یا در دانشگاه و فرصت کافی فراهم می کند برای یک در یک تعامل با سرپرستان دکترا و دانشجویان هم در جوامع آنلاین پر جنب و جوش و یا چهره به چهره تعامل.... [-]


کارشناسی

لیسانس علوم (علوم نجومی و فضا)

Online تمام وقت پاره وقت November 2018 استرالیا Australia Online + {تعداد} بیشتر

آیا شما جهان را تحت تاثیر قرار می دهید؟ علاقه مند به علم و فیزیک در کار در جهان اطراف ما؟ لیسانس علوم علمی USQ (علوم نجومی و فضایی) ترکیبی از شگفتی نجوم با فرصت برای توسعه مهارت های تقاضا در فیزیک، ریاضیات، آمار، محاسبات و علوم داده است. [+]

سفر خود را با استفاده از تیم علمی نجوم و علوم فضایی در سطح جهانی آغاز کنید

آیا شما جهان را تحت تاثیر قرار می دهید؟ علاقه مند به علم و فیزیک در کار در جهان اطراف ما؟ لیسانس علوم علمی USQ (علوم نجومی و فضایی) ترکیبی از شگفتی نجوم با فرصت برای توسعه مهارت های تقاضا در فیزیک، ریاضیات، آمار، محاسبات و علوم داده است.

شما از متخصصین ستارهشناسی ستارهشناسی و سیستمهای سیارهشناختی بینالمللی یاد خواهید گرفت و از امکانات پیشرفته تحقیقاتی USQ از جمله رصدخانه کوه کنت، نرم افزار و پشتیبانی محاسبات علمی و تلسکوپهای خارج از کشور از طریق همکاریهای بینالمللی آمریکا در اخترفیزیک استفاده کنید.... [-]


لیسانس مهندسی (افتخارات) (مهندسی کنترل و اتوماسیون)

Online تمام وقت پاره وقت February 2019 استرالیا Australia Online + {تعداد} بیشتر

به دست آوردن ابزار مورد نیاز برای کنترل آینده مهندسی خود را. مطالعه در حالی که شما از راه دور کار می کنید و انعطاف پذیری لازم را برای تطبیق مطالعات خود با زندگی خود دارید. [+]

آینده خود را کنترل کنید

به دست آوردن ابزار مورد نیاز برای کنترل آینده مهندسی خود را. مطالعه در حالی که شما از راه دور کار می کنید و انعطاف پذیری لازم را برای تطبیق مطالعات خود با زندگی خود دارید.

چرا کنترل و اتوماسیون ابزار دقیق؟

با تمرکز بر جنبه های مختلف مهندسی مکانیک و مایع در صنایع سنگین، شما کنترل و نظارت بر فرایندهای صنعتی را از طریق شبکه های کامپیوتری و تجربه عملی و مطالعه در دست مطالعه خواهید دید. اولین سال خود را از این دوره به شما فرصتی برای کشف تمامی زمینه های مهندسی می دهد تا بتوانید مسئولیت کار خود را بر عهده بگیرید. شما همچنین فرصتی برای افزایش دانش خود را بیشتر و ترکیب مطالعات اصلی خود را با چهار واحد واحد در مدیریت است.... [-]


کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد آموزش (medf)

Online تمام وقت پاره وقت 18 - 72  July 2019 استرالیا Australia Online + {تعداد} بیشتر

مربیان نقش حیاتی در توسعه ظرفیت شهروندان به استفاده از دانش برای یادگیری، توسعه و شرکت در جهان معاصر ما بازی کند. کارشناسی ارشد آموزش و پرورش با هدف گسترش تخصص خود را، کمک به شما برای تبدیل شدن به یک رهبر در آموزش و پرورش. [+]

هزینه کامل پرداخت

بیشتر کار تدریس خود را

مربیان نقش حیاتی در توسعه ظرفیت شهروندان به استفاده از دانش برای یادگیری، توسعه و شرکت در جهان معاصر ما بازی کند. کارشناسی ارشد آموزش و پرورش با هدف گسترش تخصص خود را، کمک به شما برای تبدیل شدن به یک رهبر در آموزش و پرورش. این نیز ارائه می گردد کاملا آنلاین، به شما انعطاف پذیری لازم برای مطالعه در هر نقطه، در هر زمان.

رشته های اصلی

بزرگسالان، حرفه ای و یادگیری در محل زبان شناسی کاربردی توسعه شغلی برنامه درسی و رهبری آموزشی پیشرو و سازمان مدیریت آموزشی آموزش چند فرهنگی آموزش آنلاین و توزیع ... [-]

کارشناسی(BSc)

لیسانس علوم (علوم فیزیک)

Online تمام وقت پاره وقت November 2018 استرالیا Australia Online + {تعداد} بیشتر

می خواهم بیشتر درباره جهان بیاموزم؟ فیزیک قوانین طبیعی را در دنیای روزمره و در سراسر جهان نشان می دهد و به ما اصول اساسی علم و تکنولوژی مدرن را آموزش می دهد. لیسانس علوم (علوم فیزیکی) برای کسانی که به دنبال دانش و مهارت های علمی گسترده و با دوام هستند طراحی شده است. [+]

برنامه انعطاف پذیر در فیزیک

می خواهم بیشتر درباره جهان بیاموزم؟ فیزیک قوانین طبیعی را در دنیای روزمره و در سراسر جهان نشان می دهد و به ما اصول اساسی علم و تکنولوژی مدرن را آموزش می دهد. لیسانس علوم (علوم فیزیکی) برای کسانی که به دنبال دانش و مهارت های علمی گسترده و با دوام هستند طراحی شده است. ارائه دوره های آموزشی از فیزیک عمومی به نجوم، هواشناسی، فیزیک پزشکی و انتخاب های مختلف. کسانی که نجوم را نیز مطالعه می کنند، این فرصت را دارند که مشاهدات نجومی از طریق کنترل و کنترل از راه دور را با استفاده از تلسکوپ های مدرن تجربه کنند.... [-]


گواهی فارغ التحصیلی

گواهی فارغ التحصیل از ویرایش و انتشار

Online تمام وقت پاره وقت February 2019 استرالیا Australia Online + {تعداد} بیشتر

ویرایش و انتشار یک زمینه خلاق و پویا است که جذابیت زیادی برای کسانی که دوست دارند با کلمات کار کنند. این زمینه ای است که اغلب شامل همکاری با نویسندگان، طراحان، هنرمندان و متخصصان روی صفحه است. [+]

آیا دوست دارید که با کلمات کار کنید؟

ویرایش و انتشار یک زمینه خلاق و پویا است که جذابیت زیادی برای کسانی که دوست دارند با کلمات کار کنند. این زمینه ای است که اغلب شامل همکاری با نویسندگان، طراحان، هنرمندان و متخصصان روی صفحه است.

گواهی فارغ التحصیلی ما در زمینه ویرایش و انتشار، شما را با دانش پایه ای از مفاهیم طراحی، مهارت های فنی، محدودیت های حقوقی و اخلاقی و فرایندهای سرمقاله مورد نیاز برای حرفه ای در هر دو نسخه چاپی و آنلاین در اختیار شما قرار می دهد. شما دوره هایی را در زمینه ویرایش، اصلاح و نوشتن برای سردبیران در نظر می گیرید، به شما دانش حرفه ای حرفه ای را که برای کار در این زمینه نیاز دارید می دهد.... [-]


گواهی فارغ التحصیل بهداشت (بهداشت جامعه)

Online تمام وقت پاره وقت February 2019 استرالیا Australia Online + {تعداد} بیشتر

میخواهید متخصص سلامت جامعه شوید؟ گواهی فارغ التحصیل USQ برای سلامتی (بهداشت جامعه) برای متخصصین بهداشتی که میخواهند تئوری و اجزای عملی سلامت جامعه را یاد بگیرند طراحی شده است. با دانش و مهارت های به دست آمده از این درجه، متخصصان سلامت قادر به تجزیه و تحلیل و رسیدگی به مسائل بهداشت و سلامت اجتماعی در یک چارچوب بهداشت جامعه هستند. [+]

تبدیل شدن به یک متخصص در سلامت جامعه

میخواهید متخصص سلامت جامعه شوید؟ گواهی فارغ التحصیل USQ برای سلامتی (بهداشت جامعه) برای متخصصین بهداشتی که میخواهند تئوری و اجزای عملی سلامت جامعه را یاد بگیرند طراحی شده است. با دانش و مهارت های به دست آمده از این درجه، متخصصان سلامت قادر به تجزیه و تحلیل و رسیدگی به مسائل بهداشت و سلامت اجتماعی در یک چارچوب بهداشت جامعه هستند.

مطالعه بیشتر

پس از اتمام گواهی فارغ التحصیل از بهداشت، شما می توانید از مطالعات خود را از اعتبار خود دریافت کنید و به دیپلم فارغ التحصیل بهداشت و یا استاد بهداشت مراجعه کنید.... [-]


گواهی فارغ التحصیل مهندسی پیشرفته (مدیریت مهندسی)

Online پاره وقت 1 - 2  February 2019 استرالیا Australia Online

آیا می خواهید مهارت های مدیریتی و رهبری را به دانش دانش فنی خود اضافه کنید؟ گواهی فارغ التحصیل مهندسی پیشرفته (مدیریت مهندسی) به شما امکان مدیریت پروژه های مهندسی پیچیده، محصولات و خدمات را می دهد و انواع مختلف فرصت های حرفه ای را در نیروی کار باز می کند. [+]

تخصص فنی خود را با مهارت های کسب و کار و مدیریت ضروری ترکیب کنید

آیا می خواهید مهارت های مدیریتی و رهبری را به دانش دانش فنی خود اضافه کنید؟ گواهی فارغ التحصیل مهندسی پیشرفته (مدیریت مهندسی) به شما امکان مدیریت پروژه های مهندسی پیچیده، محصولات و خدمات را می دهد و انواع مختلف فرصت های حرفه ای را در نیروی کار باز می کند.

در طول مدرک، که می تواند به صورت پاره وقت و آنلاین مطالعه شود، شما دوره های مدیریت ریسک تکنولوژیکی و مدیریت دارایی را انجام خواهید داد. شما همچنین مهارت های تحلیلی را برای ارزیابی نوآوری در فن آوری، تاثیر فناوری و نحوه مدیریت تغییرات تکنولوژی توسعه خواهید داد.... [-]


ویدئو ها

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

تماس

University of Southern Queensland

آدرس USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, استرالیا
وب سایت http://www.usq.edu.au/international
تلفن +61 74631 5543

آدرس USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, استرالیا

آدرس USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, استرالیا

آدرس Australia Online, استرالیا
تلفن undefined