توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESCP Europe ، اولین مدرسه کسب و کار در جهان، تاسیس شده در سال 1819 توسط گروهی از محققان اقتصادی و تجار، از جمله Jean-Baptiste Say معروف اقتصاددان و Vital Roux معروف شد. ژان باپتیست گفت که طرفدار لیبرالیسم اقتصادی بود و اغلب در سال 1800 مفهوم کارآفرینی را تعریف کرد. Vital Roux مخصوصا به این دلیل شناخته شده است که تا حد زیادی در توسعه قوانین تجاری در سال 1807 و همچنین برای او نقش داشته است تفکر پیشین در ادبیات نوآورانه. بنابراین می توان گفت که ایجاد ESCP Europe نشان دهنده اختراع مفهوم "مدرسه کسب و کار" است.

حقایق کلیدی

 • 6 محوطه دانشگاهی: برلین، لندن، مادرید
  پاریس، تورینو و ورشو
 • 130 انجمن علمی در اروپا و جهان
 • اعتبار سه گانه: AACSB - EQUIS - AMBA
 • به طور منظم در میان بهترین مدارس کسب و کار در جهان رتبه بندی می شود
 • حکومت اروپایی هویت عمیق اروپایی مدرسه را نشان می دهد

تاریخ

گرچه نام تجاری ESCP Europe بیش از 200 سال از تاریخ خود را تکامل یافته است، آن را همیشه به سه اول نامه خود را وفادار باقی مانده است. در سال 1819، تحت نام اکول اسپیکال دپارتمان تجارت و دودویی و به زودی پس از تغییر نام اکول سوپریور د Commerce ، به ESCP پنجاه سال بعد در سال 1869 توسعه یافت. پس از ادغام با مدرسه خواهر، مدرسه اروپا (EAP)، در 1999، مدرسه ESCP-EAP برای حدود یک دهه نامگذاری شد. در نهایت، در سال 2009، نام مدرسه به ESCP Europe تبدیل شد و مرجع صریح به میراث اروپایی و موقعیت آن بود.

دامنه بین المللی ESCP Europe از اوایل دوران قابل مشاهده است. در حال حاضر کلاس 1824 30 درصد از دانشجویان بین المللی با 15 ملیت مختلف را شامل می شود، از جمله هفت اسپانیایی، پنج برزیل، پنج هلندی، چهار آلمانی و دو آمریکایی.

آموزش زبان بخش مهمی از اولین برنامه درسی بود که شامل گرامر فرانسوی، همچنین دوره های زبان انگلیسی، آلمانی و اسپانیایی بود. در سال 1825، در مجموع 10 زبان در ESCP Europe تدریس شد و دانش آموزان مجبور به مطالعه حداقل سه نفر از آنها شدند.
حدود یک و نیم قرن پس از آن، ESCP Europe دوباره با ایجاد یک مدرسه کسب و کار چند دانشگاهی پیشگام شد. به منظور پاسخگویی به درخواست اروپایی مدرسه، دانشگاه ها در آلمان و انگلستان در سال 1973 افتتاح شد، پس از آن اسپانیا در سال 1988، ایتالیا در سال 2004، و ورشو در سال 2015 است. در چارچوب جهان جهانی شدن، هدف از ESCP Europe امروز، آموزش دادن مدیران اروپایی به طور مستقیم با ایجاد ارتباط میان ارزش های انسانی و آموزش مدیریت است. ESCP Europe تبدیل به یک مدارس اروپایی واقعی برای جهان می شود.

نکات برجسته قرن بیست و یکم

 • 2001: برنامه استاد مدیریت در ESCP Europe توسط دانشگاه ایالتی لندن تأیید شده است که به دانشآموزان امکان کسب مدرک کارشناسی در اروپا را میدهد.
 • 2002: ESCP Europe توسط انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB) تأیید شده است که یکی از اولین مدارس کسب و کار با اعتباربخشی سه جانبه است: AACSB، EQUIS و AMBA.
 • 2004: محوطه پنجم در تورینو ایتالیا تاسیس شد. کارشناسی ارشد در مدرسه مدیریت می تواند درجه ایتالیایی Laurea Magistrale را که توسط دانشگاه تورینو تأیید شده است به دست آورد.
 • 2005: مدرسه دانشگاه لندن را پس از گذراندن از آکسفورد وادار کرد. ESCP Europe در حال حاضر در پنج شهر بزرگ اروپایی، پاریس، لندن، برلین، مادرید و تورینو، پردیس های شهری دارد.
 • 2007: برنامه کارشناسی ارشد مدیریت توسط دانشگاه کارلوس III دانشگاه مادرید به رسمیت شناخته شده است و دانش آموزان می توانند در مقطع کارشناسی ارشد اروپا در مقطع کارشناسی ارشد اروپا دریافت کنند. ESCP Europe می تواند مدرک ملی در هر یک از پنج کشور خود را در زمینه لانه سازی اعطا کند.
 • 2015: مدرسه ششمین پردیس اروپایی خود را از طریق اتحاد استراتژیک با دانشگاه Kozminski، دانشگاه تنها در مدرسه کسب و کار در مرکز و شرق اروپا با اعتبار سه گانه (AACSB، EQUIS، AMBA) تاسیس می کند.
 • 2016: پردیس پاریس به بخش مونپارنس (بانک سمت چپ پاریس) گسترش می یابد تا فعالیت های آموزشی اجرایی را توسعه داده و از رشد و پیشرفت مدرسه حمایت کند.
 • 2018: مدرسه بازرگانی ESCP Europe مستقل از اتاق بازرگانی و صنعت منطقه ای پاریس یدل-دو-فرانسه است که اکنون اکثریت سهامدار مدرسه است.

مأموریت

"مأموریت ESCP Europe الهام بخشیدن و آموزش رهبران کسب و کار فردا است."

اعتقاد ما این است که رهبران کسب و کار فردا باید بین المللی، دیجیتال و بین فرهنگی موثر باشند. رویکرد ما به آموزش و ساختار سازمانی این را نشان می دهد که با برنامه های قوی بین المللی توسط دانشکده یکپارچه (پان اروپایی) در سراسر دانشگاه ها در هر یک از بازارهای اصلی اروپا تحویل می شود.

ما این ماموریت را از طریق رویکرد منحصر به فرد خود به آموزش و پژوهش و مدیریت بین المللی مدیریت پیشرفت می دهیم، که تجربه، همکاری و یادگیری فراملیتی را در یک چارچوب اروپایی گسترش می دهد.

در سال 2015، مدرسه یک رویکرد و دیدگاه منحصر به فرد را تحت اختصار C4B تشکیل داد: فرهنگ برای (4) کسب و کار . این کار همچنان برای هدایت کار ما است و اکنون در یک برنامه استراتژیک جدید برای دوره 2018-2022 تعبیه شده است.

دیدگاه ما

(آنچه و کجا می خواهیم تا سال 2022 باشد)

"در سال 2022، ESCP اروپا در سراسر جهان به عنوان مدرسه کسب و کار مدرن اروپا برای آموزش بین المللی مدیریت متمرکز شناخته می شود.
چشم انداز ما به این معنی است
 • تولید و انتشار تحقیقات در سطح جهانی در مدیریت بین المللی / مقایسهای که شکل سازماندهی و رهبران را به فکر و رفتار می کند؛
 • تولید فارغ التحصیلان هوشمند فرهنگی و دیجیتال مجهز به شکل گیری و اتصال دنیای کسب و کار فردا؛
 • مشارکت معنوی با کسب و کار، فارغ التحصیلان و دولت برای پیشرفت در عملکرد مدیریت بین المللی و روابط بین فرهنگی؛
 • بهره برداری از تنوع در همه اشکال آن به عنوان منبع نوآوری، قدرت و رهبری
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی
 • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

ESCP Europe

کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (EMIB) یک برنامه آنلاین شامل 14 دوره مدیریت و رهبری استاد پایان نامه است. اینها شما را با مهارت هایی که برای بسیاری از زمینه های استرات ... [+]

تبدیل شدن به بخشی از نخبگان بین المللی کسب و کار100٪ روش آنلاین.ESCP Europe دیپلمبهترین برنامه های آموزش در سراسر 6 پردیس های ESCP Europe .به طور کلی در یادگیری در محل کار با بالاترین کیفیت چند رسانه ای الکترونیکی آموزش متمرکز شده است.محتوای HTML5 در دسترس با دسترسی چند دستگاه از طریق رایانه، تبلت و گوشی های هوشمند است.

کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (EMIB) یک برنامه آنلاین شامل 14 دوره مدیریت و رهبری استاد پایان نامه است. اینها شما را با مهارت هایی که برای بسیاری از زمینه های استراتژی شرکتی در بازارهای بین المللی مورد نیاز است، تجهیز خواهد کرد.... [-]

اسپانیا Spain Online
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
1 - 2 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ESCP Europe

کارشناسی ارشد بین المللی تجارت (EMIB) یک برنامه آنلاین است که شامل 14 دوره مدیریت و رهبری پروژه پایان کارشناسی ارشد است. این دوره ها مهارت های لازم را در زمینه های استرات ... [+]

کارشناسی ارشد بین المللی تجارت (EMIB) یک برنامه آنلاین است که شامل 14 دوره مدیریت و رهبری پروژه پایان کارشناسی ارشد است. این دوره ها مهارت های لازم را در زمینه های استراتژیک بسیاری از شرکت های فعال در بازارهای بین المللی به شما ارائه می دهد.

پیوستن به ELITE تجارت بین المللی

روش 100٪ آنلاین زبان هر درس را انتخاب کنید (انگلیسی / فرانسوی)ESCP Europe Education and Network: مجموع 60 اعتبار ECTSبهترین برنامه های آموزش در کلاس های آموزشی در 6 پردیس ESCP Europeبه طور کلی در یادگیری در محل کار با آموزش چند رسانه ای الکترونیکی آموزش داده شده استمحتوای HTML5 در دسترس با دسترسی چند دستگاه از طریق رایانه، تبلت و گوشی های هوشمند است... [-]
اسپانیا Spain Online
درخواست اطلاعات
فرانسوی
پاره وقت
1 - 2 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Executive Master in International Business #testimonials

Address
c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain
Madrid, Community of Madrid, اسپانیا