EUSchool European School of Leadership

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا EUschool را انتخاب کنید؟

اگر برای یک دوره آموزش، انعطاف پذیر، آنلاین، اما با کلاس های مجازی زنده، با امکان یک هفته بین المللی رو به رو باشید، با پیگیری شخصی، که بخشی از یک گروه انتخاب شده از متخصصان بین المللی است، با تمرین کاربردی و فوری در مورد خود عملکرد حرفه ای، توسط کارشناسان شناخته شده آموزش داده شده و با کیفیت مناسب با قیمت، EUschool انتخاب شما است.118766_ImagenEUschool.jpg

چه کسی هستیم

ما یک تیم حرفه ای با حرفه ای طولانی، پرشور در مورد آموزش، با یک حرفه ای روشن برای انتقال تجربه و دانش خود را به حرفه ای دیگر که علاقه مند به کسب توانایی رهبری و مسئولیت های مسئولیت در شرکت های خود را به منظور ارتقاء حرفه ای خود را. یا ایده کسب و کار خود را توسعه دهید. شعار ما این است: "آموزش از حرفه ای به حرفه ای" .

مدرسه رهبری اروپا

EUSchool، یک مدرسه تجاری است که در مادرید مستقر است و هدفش ارائه آموزش های بین المللی با کیفیت در قیمت های مقرون به صرفه است. دانشجویان ما ما را انتخاب می کنند زیرا آنها دارند:

  • ارتباط با کیفیت عالی با قیمت .
  • گروه های کوچک با پیگیری بسیار شخصی.
  • یک تیم از استادان بسیار شناخته شده در عملکرد حرفه ای خود.
  • آموزش کاملا عملی، کاربرد فوری در حرفه های خود.
  • حالت یادگیری ترکیبی، همراه با کلاس های از راه دور با دوره کوتاه به صورت در مادرید (1 یا 2 هفته).
  • گروه های بین المللی حرفه ای که در روند آموزش غنی می شوند.

118589_fondo-2.png

محل سکونت

دو دفاتر Euschool در منطقه Salamanca واقع شده اند، بیشترین منحصر به فرد این شهر را در نظر گرفته اند و چند متر از منطقه مالی اصلی Castellana، واقع در نزدیکی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو.

امکانات

EUSchool، دارای امکانات راحت و کاربردی است، با تاکید بر تهیه کلاس های درس که جلسات چهره به چهره تدریس می شود.

کارکنان آموزش

ارزشمند ترین دارایی که اتحادیه اروپا در مدرسه دارد، تیمی از مربیان است که حرفه ای طولانی دارد. اقامت آنها در مدرسه با دقت زیاد انتخاب شده و نتایج عالی در نظرسنجی رضایتمندی است که دانشجویان پاسخ می دهند.

ارزش

در EUSchool، اول از همه ما یک خانواده را تشکیل می دهیم، جایی که ما حرفه ای را رشد می دهیم، بلکه شخصا. ما روابط بسیار نزدیکی بین همه اعضا ایجاد می کنیم و ما دائما به همدیگر ارتباط می دهیم و به یکدیگر کمک می کنیم.

مکان ها

مادرید

Address
C/ Diego de León, Nº, 47 / Av. Brasil, Nº, 6
28006 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا