GBSB Global Business School - Online programs

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

GBSB مدرسه تجارت جهانی اولین مدرسه تجاری در اسپانیا با تمرکز بر جهان است. این مدرسه تجاری در رده اول راهنمایی مدارس پایداری در اروپا قرار گرفته است و در دسامبر 2012 توسط مجله نیوزوک به عنوان رهبر آموزش جهانی شناخته شده است. دانشکده تجارت جهانی GBSB (GBSB Global) یک سازمان آموزشی است که برای به چالش کشیدن اقتصاد جدید ایجاد شده است. شرایط و زمان تغییر GBSB Global تنها دانش آموخته تحصیلات تکمیلی اسپانیا است که برای شرکت در مسابقه بین المللی پرونده اخلاق کسب و کار در کالیفرنیا به همراه دانشگاه هایی چون آکسفورد ، اینساد ، دانشگاه کالیفرنیا - ایروین و غیره دعوت شده است که دانشجویان آن فینالیست شدند و مقام اول را کسب کردند. در این رقابت ، با بدست آوردن شناخت بین المللی از کیفیت آموزش ارائه شده در دانشکده جهانی تجارت GBSB.

GBSB دانشکده تجارت جهانی برنامه های تجاری را ارائه می دهد که دانش آموزان ما را ترغیب ، پرورش و توسعه می دهد. GBSB مدرسه تجارت جهانی موسسه آموزشی است که از طریق فراگیر بودن ، همدلی و بین المللی گرایی ، تنوع را در هر سطح از یادگیری جشن می گیرد. GBSB مدرسه تجارت جهانی مکانی است که دانش آموزان می توانند هم از نظر حرفه ای و هم به صورت شخصی رشد کنند ، دانش و مهارت های جدید کسب کنند ، شبکه خود را توسعه دهند و هوش فرهنگی و عاطفی خود را پیش ببرند. تحصیل در GBSB Global یک تجربه در حال تغییر است. www.masterstudies.com

GBSB ارزش های کلیدی جهانی

 • تنوع جهانی | دانش آموزان از 85 کشور و دانشکده از 20 کشور
 • تمرکز بر نوآوری | از روشهای تدریس، برنامه درسی دوره و کارگاه های آموزشی به طور کلی محیط آموزشی دیجیتال شده ما همه چیز را در مورد نوآوری و وضعیت چالش برانگیز
 • اشتغال و فرصت های توسعه شغلی | دانش و مهارت های عملی ، مشاوره شغلی و جلسات مربیگری فردی

مدرک لیسانس MBA در سطح جهانی و شماره 11 MBA آنلاین در مجله CEO

چرا GBSB جهانی؟

 • تنها مدرسه بازرگانی در اسپانیا با اعتبار بین المللی از ASIC
 • اعتبار توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP) ، ایالات متحده
 • رسمی مایکروسافت مدرسه نمایشگاه
 • عضو رسمی شورای اروپایی آموزش تجارت (ECBE)
 • اولین و تنها دفتر رسمی مایکروسافت در اسپانیا، که توسط مایکروسافت به عنوان یک رهبر در آموزش دیجیتال شناخته شده است، ارائه دانش آموزان از بیشترین تجربه یادگیری از روز اول
 • تنها مدرسه بازرگاني در بارسلونا و مادريد كه داراي مركز امتحان كامپيوتر مبتني بر ACCA است و داراي شغل شركت آموزش نقره مي باشد
 • MYBS (آموزشگاه تجارت خود را در ذهن خود داشته باشید) به عنوان یکی از بهترین مدارس تجاری اروپا ثبت شده است.
 • برنده تکراری مسابقه اخلاق تجارت بین المللی، ایالات متحده آمریکا
 • مجله نیوزویک به عنوان رهبر آموزش جهانی شناخته شد
 • شماره 1 در اروپا در راهنمای مدارس پاکسازی رتبه بندی شده است

GBSB دانشکده تجارت جهانی به عنوان یکی از ابتکاری ترین مدارس تجاری در اروپا شناخته می شود که برنامه درسی منعکس کننده تقاضای فعلی بازار است. این دانشگاه همچنین تنها مدرسه تجارت در اسپانیا است که مطالعات منطقه ای از قبیل "انجام کار در آفریقا" ، "انجام کار در آمریکای لاتین" و غیره را آموزش می دهد. بدن دانشجویی بسیار بین المللی است و بیش از 85 ملیت مختلف را نشان می دهد. این مدرسه شرکای استراتژیک در ایالات متحده ، انگلیس و سوئیس دارد که تحرک انعطاف پذیر دانشجویی و دانشکده را تضمین می کند.

GBSB دانشکده تجارت جهانی توسط سرویس اعتباربخش مدارس بین المللی ، کالج ها و دانشگاه ها (ASIC) - که توسط دفتر داخلی انگلستان به رسمیت شناخته شده است - تأیید شده و از طرف هیئت علمی معتبر آموزش عالی توسط Ofsted ، تأیید شده است. GBSB Global عضو شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP) ، ایالات متحده است. GBSB Global در سال 2017 توسط مایکروسافت به عنوان اولین و تنها مدرسه رسمی نمایشگاه ویترین مایکروسافت در اسپانیا شناخته شده است ، GBSB Global پیشرفت های برجسته ای را در تجربه کلاس دیجیتالی انجام داده است ، تبدیل محیط یادگیری دانش آموزان و توانمندسازی آنها با ابزارهایی که به پیش می رود. علاوه بر این ، در نوامبر 2013 ، به دانشکده تجارت جهانی GBSB پیشنهاد شد که در طی روزهای توسعه اروپا ، یک شریک برتر علمی در کمیسیون اروپا شود ، یک انجمن برتر در زمینه سیاست و توسعه جهانی. باز هم ، تنها مدرسه تجارت اسپانیا بود که به همراه 20 دانشگاه برتر دنیا از سراسر دنیا به این شایستگی دست یافت.

تحصیل در GBSB Global ارائه می دهد:

 • بازدیدهای صنعتی بی نظیر از شرکت های چند ملیتی در زمینه تحصیلی شما
 • Microsoft 365 Education یک محیط آموزش و یادگیری دیجیتال بی نظیر را ارائه می دهد
 • مطالعه زبانهای خارجی اضافی
 • مشاوره و مشاوره در زمینه توسعه شغلی در سراسر جهان ارائه می دهد
 • برای شروع کار خود به شرکت مشاوره دانشگاه دسترسی پیدا کنید
 • مدرک کارشناسی ارشد اروپا با اعتبار 60 ECTS که توسط فرآیند تحصیلات عالی در بلغارستان به رسمیت شناخته شده است
 • جلساتی با مدیران شرکتهای مختلف که به عنوان سخنران مهمان به مدرسه می آیند
 • کلاس هایی با اساتید با تجربه کاری گسترده
 • سفرهای مطالعاتی جهانی به سازمان ملل ، سازمان تجارت جهانی و سایر سازمانهای مهم با امكان تأمین كارآموزی
 • یک رویکرد آموزشی نوآورانه با تأکید بر دانش عملی

137151_137144_logo.jpg

GBSB دانشکده تجارت جهانی ، اعتبارنامه جهانی تجارت را از ACBSP دریافت کرد

ما مفتخریم که با شما به اشتراک بگذاریم که در تاریخ 28 مه 2020 شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP) GBSB Global را به یک اعتبار جهانی تجارت در برنامه های تجاری خود اعطا کرد. GBSB مدرسه تجارت جهانی افتخار و افتخار دارد که بخشی از جامعه موسسات ارائه دهنده آموزش های تجاری پیشرو در سراسر جهان است.

ACBSP یک انجمن معتبر معتبر برای آموزش مشاغل و یکی از شناخته شده ترین نام ها در آموزش عالی کسب و کار در سراسر جهان است - در حال حاضر تقریباً 1200 دانشگاه در 63 کشور جهان برنامه های تجاری را معتبر می کند و با داشتن بالاترین استانداردهای عالی در اعتبارنامه شناخته می شود.

اعتباربخشی ACBSP جنبه های رهبری ، برنامه ریزی استراتژیک ، روابط با ذینفعان ، کیفیت برنامه های دانشگاهی ، مدارک دانشگاهی و پشتیبانی آموزشی را ارزیابی می کند. اعتباربخشی ACBSP تأیید می کند که فرایندهای آموزش و یادگیری در درون برنامه های تجاری ارائه شده از طریق مدرسه جهانی تجارت GBSB استانداردهای آموزشی تعیین شده توسط ACBSP را برآورده می کنند.

مزایای اعتبارگذاری ACBSP برای دانشجویان آینده نگر

اعتبارنامه از ACBSP به منزله یك گواهی برای تمام دانشجویان آینده نگر است كه می خواهند برای تحصیل در دانشكده جهانی تجارت GBSB اقدام كنند. با استفاده از آن ، به کلیه دانش آموزان آینده نگر GBSB جهانی می توان اطمینان داد که خود مدرسه و کلیه برنامه های آموزشی آن با توجه به مقوله های مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته اند.

به GBSB Global اذعان شده است که یک هیات علمی بسیار ماهر ، یک برنامه درسی آکادمیک قوی و مشارکتهای مختلف آموزشی با سایر نهادها در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد. GBSB Global همچنین ارزیابی شده است که دارای یک سیستم پشتیبانی آموزشی قوی در طول مدت تحصیلات تجاری و پس از فارغ التحصیلی است.

مزایای اعتبارگذاری ACBSP برای دانشجویان و فارغ التحصیلان جهانی GBSB

 • انتقال اعتبار آسانتر: اعتبارنامه ACBSP روند انتقال اعتبارات درج شده را سهولت می بخشد. از آنجا که این اعتبارات بیشتر توسط مؤسسات دیگر پذیرفته می شود ، دانشجویان و فارغ التحصیلان GBSB جهانی ساده تر است ، دوره های پیشرفته یا دوره های دیگر را دنبال می کنند تا بعداً آنها را انتقال دهند.
 • فرصت های شغلی: استانداردهای اعتباربخشی ACBSP در بین کارفرمایان ، نهادهای دارای مجوز و آژانس های نظارتی بسیار ارزشمند است. تحصیل در GBSB Global درهای خبری و فرصت های حرفه ای را در سراسر جهان باز می کند. فارغ التحصیل شدن و داشتن مدرک شغلی از یک موسسه تأیید شده با ACBSP ، پس از اتمام تحصیلات شخص ، اشتغالزایی را آسان تر می کند.
 • عضویت و اتصال: مدارس شغلی شناخته شده ACBSP بخشی از یک شبکه جهانی آموزش هستند. این شبکه به دانشجویان و فارغ التحصیلان GBSB جهانی امکان دسترسی به برنامه های مختلف تحقیق و تبادل و همچنین فرصت های غنی سازی فرهنگی را می دهد.

مکان ها

اسپانیا آنلاین

Address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179
Barcelona

08011 اسپانیا آنلاین, اسپانیا

بارسلونا

Address
Carrer d'Aragó,179
08011 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

مادرید

Address
28039 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

برنامه ها

BBA
MBA
کارشناسی ارشد