Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما در حال همکاری میان علوم انسانی و علوم پزشکی در همه مناطق خود، با هدف کمک به توسعه اجتماعی و علمی، را تقویت می کنیم.

Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón از بنیاد Ortega-Marañón با هدف راه اندازی برنامه های آموزشی مختلف، مشاوره، ویرایش، بازتاب و بحث که کمک به روشن شدن برخی از مشکلات اصلی امروز جامعه ما

بر اساس این جاه طلبی، گفتمان بین علوم انسانی و علوم پزشکی در همه این زمینه ها را تشویق می کنیم تا از دیدگاه چند رشته ای ما بتوانیم راه حل هایی برای مسائل ارائه شده به متخصصان مراقبت های بهداشتی ارائه دهیم.

Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón به عنوان اهداف اصلی:

  • محدوده تحقیقات کاربردی را که در آن گفتمان علوم انسانی و علوم بهداشتی است، ارتقا دهید.
  • برنامه های آموزشی در حوزه های مرکز، هر دو برای حرفه ای ها و برای افرادی که علاقه مند به ارتقاء حرفه های دانشگاهی خود هستند، ایجاد کنید.
  • ارتقاء پروژه ها و اقدامات مشاوره ای در تقاضا، در زمینه های ماموریت ما.
  • مرکز را به عنوان مرجع برای تفکر، بحث و بازتاب در اسپانیا و آمریکای لاتین قرار دهید که الهام گرفته از روحیه تساهل و لیبرال مالک ما، تقویت موقعیت استراتژیک آن و ایجاد فعالیت های انتشار علمی در حوزه های خود است.

از برتری تحصیلی، موسسه در قالب ارائه خود، در درجه های مختلف تخصص قرار می گیرد که با نیازهای دانشگاهیان و حرفه ای سازگار است.

حضور بین المللی این موسسه که دارای دفتر مرکزی و اتحادهای استراتژیک در چندین کشور آمریکای لاتین است نیز به این نکته واکنش نشان می دهد که گرگوریو مارانون از فضای مشترک اسپانیایی برخوردار است. بنابراین، آموزش آنلاین در برنامه های ما بسیار برجسته است، زیرا از گفتگو در هر دو طرف اقیانوس اطلس حمایت می کند.


ماموریت، چشم انداز و ارزش ها/>


Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón ، Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón ، ماموریت دارد تا با توجه به دیدگاه چند رشته ای که در آن گفتمان علوم انسانی و علوم بهداشتی به شیوه ای پر رونق از گفت وگوهای اصلی جامعه ما برخوردار باشد، عمیق تر شود./>

به این معنا، موسسه تحقیقات، توسعه برنامه های آموزش و تدریس، مشاوره در مورد پروژه ها، انجمن های بحث و گفت و گو و توسعه نشریات مربوط به حوزه های حرفه ای را محدود می کند که در حوزه فعالیت آن ها را تشویق می کند. روح علمی و لیبرال توسط Gregorio Marañón الهام بخش عملکرد این موسسه است. یک پزشک انسانی و لیبرال Maranón، که بیماران خود را به شیوه ای همه جانبه درمان می کرد، در ارتباط با محیطی که زندگی روزمره اش را توسعه داده بود، پزشک متعهد به آینده کشور و زمینه تاریخی بود که او باید زندگی کند. او لیبرالیسم را به مثابه یک دستورالعملی برای رفتار در نظر گرفت که باید «با کسی که تفکر متفاوت دارد، درک شود» و «هرگز اعتراف نکنید که هدف، ابزار را توجیه می کند، بلکه برعکس، وسیله ای است که پایان را توجیه می کند "(Ensayos Librales، 1947).


همکاران/>


Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón همکاری موسسات مانند آکادمی پزشکی ملی سلطنتی، بنیاد آموزش سازمان کالج پزشکی، دانشکده دندانپزشکی و دندانپزشکان مادرید یا بنیاد تجریینا را در میان دیگران/>


گرگوریو مارانون و پوسادیلو/>

Gregorio Maranón y Posadillo (1887-1960) یک شخصیت چند درجه ای و هسته ای در تاریخ اسپانیا در قرن بیست و یکم است. پزشکی، انسانی و لیبرال، شخصیت غنی او با نور خود در زمینه های مختلف علم، در علوم زیست پزشکی و علوم انسانی روشن می شود. در واقع، او یکی از چند اسپانیایی است - تنها کسی که سیاستمدار نیست - که متعلق به پنج آکادمی سلطنتی - پزشکی، اسپانیایی، تاریخ، دقیق، علوم فیزیکی و طبیعی و هنرهای زیبا از سانفرانندو است./>
گرگوریو مارانون یک مرد فکری و مردمی بود که به کشورش متعهد بود. اثبات این است که انتشار بیوگرافی او از سفر او به لس Hurdes با پادشاه آلونفس XIII در سال 1922 ساخته شده است.

مکان ها

مادرید

Address
Calle Fortuny, 53
28010 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

اسپانیا آنلاین

Address
اسپانیا آنلاین, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید